Споделена история от Спорт и красота

Ще успея ли така?
Здравейте, искам да ви попитам нещо. Тъй като тази година ще имам бал, искам да изглеждам добре, имам за сваляне 7-8 кг. Ако си направя фитнес програма и се храня здравословно… предимно със зеленчуци, плодове, зеленчукови супи например, да пия колкото се може повече вода на ден и избягвам сладкото, газираното, мазните неща, солта и др. вредни храни ще успея ли до май месец да сваля тези 7-8 кг. По принцип имам стегната фигура, не съм отпусната, но определено имам за сваляне, за това моля ви, кажете ми какво мислите, ще мога ли да сваля тези килограми ако съм сериозна относно упражненията и храната?

Коментари

1.   Можеш! Но трябва да имаш воля и наистина да го искаш..
Аз миналата година януари започнах фитнес.. От март месец спрях всички "вредни".. Хот доци.. пици и т. н много рядко ми се случваше да ям.. Е естествено и това е нужно на организма де.. Та аз януари месец бях 59.. До средата на май бях 51.. И се чувствах много по добре.. Можеш!

Ж. 17.

2.   Нямам идея, всеки организъм е различен. Здравословния начин на живот, обаче, винаги е полезен за тялото и духа. Прави си разходки, храни се предимно със зеленчуци, спри газираното, сладкото и мазното и тренирай. Примерно тичай рано сутрин, прави една аеробика и коремни преси. Резултата ще е бърз, щом като цяло имаш стегната фигура. Започвай, не се колебай, пък здраве да е. Вероятно няма да свалиш 7 килограма, не се надявай на чудеса, но все нещо ще свалиш, пък и ще се стегнеш. Малко или много, все е нещо в положителна насока.

3.   да, от теб зависи!! имаш 3 месеца и 7 килограма-по 2 кг на месец-няма да е много трудно„успех

4.   Ще успееш спокойно. Има много време до тогава. Прави упражнения, ходи на фитнес за да се стегнеш. Дори да не успееш да свалиш тези 7-8кг, ако стегнеш тялото си, ще изглежда все едно, че си ги свалила :).

5.   Стига с тези балове. Не е важна нито роклята, нито грима, нито фигурата, нито обувките. Единственото важно е да имаш настроение и да се забавляваш.

6.   За месец свалих 4кг, значи и ти ще успееш. От волята ти зависи. Прави упражнения, храни се здравословно и ще има резултат.

7.   Благодаря ви много... действате ми нахъсващо. Ще успея :))