Споделена история от Спорт и красота

Срам ме е да тичам!
Здравейте! Такаа, моята история е малко по- особена. Както разбрахте от заглавието, срам ме е да ти тичам! Проблемът ми е там, че кожата ми е доста светла и чувствителна и когато се поизморя малко почервенявам, наистина МНОГО! :( А много искам да ходя всяка сутрин на езерото в квартала ми и да тичам, но просто ме е срам от това адски много :( А вечер не мога да ходя, защото съм втора смяна на училище и се прибирам към 7 и започвам да уча. Нямам проблем със самото тичане (да тичам смешно или нещо такова), а просто ми е адски неудобно. Пробвах веднъж да тичам с грим, като бях на село, обаче никак не ми беше хубаво :Д таа просто исках да споделя, не мисля, че има начин това да се предотврати, но ако знаете някакъв начин, моля да го споделите! :) Благодаря ви предварително!

Коментари

1.   Мислиш ли, че на някой му пука дали си червена или не? Аман от комплексари, то всички сме такива, но защо ще се лишаваш от удоволствие заради мнението на другите, които как повтарям не им пука за това дали си червена, розова, виолетова, дебела, грозна, умна или пък красива?

2.   Здравей. Аз съм почти на 15 години и също като теб ме беше срам да тичам. Моят съвет към теб е да си намериш компания. Забери някоя приятелка, за да тичате заедно и ще ти мине срама, повярвай ми. Аз например за пръв път, когато отидох да тичам на стадиона ме хвана адски голям срам, но тогава бях сама. На следващия ден отидох да тичам с един приятел, макар че се притеснявах от това, че ще почервенея пред него. Е, тичахме, тичахме и какво? Почервенях и никой не ми каза дори и дума. Момчето си го прие нормално и сега пак ходим заедно да тичаме. Все още ме е срам да тичам сама, ама... ;д

3.   Изобщо да не ти пука - вземи си една mp3 и бъди пълно перде. Няма нищо по- естествено от това да се зачервяваш, докато тичаш. На мен са ми подмятали какво ли не, включително "Това момиче още малко ще припадне" и то с присмех и други неща, които за моя радост не чух, защото бях със слушалки. Ама изобщо не се връзвай и никакъв грим - грим и пот е най - кофти комбинацията - Успех!

4.   От авторката: Благодаря ВИ много! :)

5.   Купи си уред и тичай вкъщи

6.   Майната му на това, какво мислят другите. Просто давай Хакуна Матата и да не ти пука. Тези които ти се подиграват сега (ако изобщо има такива) ще те гледат и ще ти завиждат когато имаш фигура, която е в пъти по добра от тяхната. Мен лично ми писна от мнението на другите и който каквото и да ме критикува, просто го игнорирам. Ако има хора които говорят зад гърба ти, това са най - жалките боклуци.
Pr0cK

7.   Момиче, днес изтичах 3 километра без да спра! И аз бях червена-като рак, защото не е лесно да тичаш без да спираш.
Моят съвет към теб е да не ти пука! :))

Поздрави!!! :))

8.   НАЙ-ЛЕСНИЯТ вариянт е... скачане на въже

9.   И aз почервинявaм, aмa изобщо не ми е минaло тaковa нещо :D кaрaй дюс дa не ти дреме :)