Споделена история от Спорт и красота

Пъпки
Имам пъпки п цялото лице, не са гнойни, но са големи и червени. Какво ли не пробвах-гарниер, крем здраве, други много скъпи продукити, нивеа, всякакви неща садържащи цинк, бабини рецепти, дори прочетох за парна баня и със минаването със сребърен пръстен и златен-НИЩО! , мия си лицето много добре, ползвах хума, спирт и всичко друго което ще кажете. Ходих и на дерматолог и на козметик. Моля препоръчайте нещо, което ви е помогнало наистина.

Коментари

1.   Ако от изброените продукти нито един не ти помага ще се наложи да чакаш да мине пубертета и се почиствай редовно. Какво казаха козметика и дерматолога?

2.   Добра, жива храна и мнооого вода!
Gv.

3.   Козметика каза да използвам някакви кремовете и се опита малко да ме почисти. Дерматолога ми предписа парната баня с пръстена.
Авторката

4.   Вземи си една хубава розова вода, не от тези които продават в аптеките, а от Био магазин и си почиствай сутрин и вечер лицето с нея. Зинерит пробвала ли си?
Избягвай прехвалените продукти на Нивеа и Гарниер, защото аз самата имах проблемна кожа и от тях положението стана още по-зле.

5.   Една приятелка ми каза, че се маже със салицилов спирт. Каза, че е много ефективен ;) Пробвай!

6.   Ползвам на Виши измиващия гел от серията за проблемна кожа. Много съм доволна, около 20 лева е. Ползвала съм Зинерита, от него също съм доволна, може да пробваш. Също така може да намокриш лицето си вечер и след това да го обтриеш със сода, ще щипе, но има почистваш ефект.