Споделена история от Спорт и красота

Молив или очна линия за зелени очи?
Здравейте! Аз се гримирам рядко слагам най-вече diamonds моливите на Avon в тонове - черен класически, зелен и лилав. Сега се чудя да си купя ли син - сив - кафяв, но не знам дали ще ми отива на специфичния цвят на очите? Никога не съм ползвала очна линия гледам, че има в магазините освен класическото черно, също и кафяво другите светли цветове ми се виждат прекалено. Спиралата за мен е задължителна! Ползвам Супер Шок и Супер Драма. Ще се радвам на вашите коментари! Благодаря предварително! Лек ден и мн усмивки!

Коментари

1.   Зависи от много неща. Според мен щом лилаво отива на твоите очи значи всичко ще ти отива. Ако са ти малко манички очите вземи очна линия за горния клепач отгоре...
Успех

2.   Молив

3.   Ползвала съм ги тези от Avon, много хубаво стоят, но според мен с черната очна линия ще е по -нежно и елегантно.

4.   Здравей! : )
Когато отидеш да си купуваш въпросната козметика, вземи от тези за изпробване и ако ти харесва как ти стои, купи си го :)) Желая ти да намериш това, което трябва за да изглеждаш добре за теб самата! Много усмивки! :)

5.   Тези, които си си взела от Ейвън са добре. Уцелила си ги като цветове, но се откажи от другите според мен :) Не съм сигурна, че ще отиват на зелено око. Препоръчвам ти очна линия. Аз лично съм с кафеви очи и изборът за такива е по-голям, но имам само класическа черна и една сребриста. Докато не пробваш на място пред витрините в козметичните магазини, не можеш да прецениш - опитай ;)

*Габи*