Споделена история от Спорт и красота

Пъпки по задните части
Нормално ли е да имам пъпки по задните части и как да ги махна? Мерси предварително!

Коментари

1.   Не е нормално, ползвай крем Юнак.

2.   Какъв юнак какъв хайдутин?? Ти знаеш ли точно какви са пъпките, че вече му предписа и кремове. Първо обясни, къде точно са и как изглеждат? Сърбят ли, кървят ли?? Може да са много неща, та дори опасни и заразни.

3.   От авторката:
Не ме сърбят нито кървят. Те са като тези по лицето без връх, но има и едни като трънчета. Намират се точно да прегъвката по отдолу а по нагоре а където е имало сега има по тъмни белези. Какво да правя? Извинявам се за правописните грешки. Мерси предварително.

4.   Вземи си един Етилов спирт 70 %. На мен ми се бяха появили пъпки от ужасната материя на едни дънки и само този спирт ми помогна.

5.   Пробвай да ги обтриваш всяка вечер със сребърна вода (продават я в аптеките), тя дезинфекцира кожата и подпомага зарастването на пъпките.

6.   От авторката:
ПО аптеките го има този спирт нали? И колко приблизително струва. Мерси

7.   Аз ти препоръчвам Салицилов спирт- той е за пъпки. Също така си вземи от аптеката някакво кремче протичв подсичане и започни да се мажеш. Спирта е около лев-два, кремчето не знам, има различни видове, но предполагам, че ще намериш някое за 2-3лв.

8.   Етиловия спирт струва до 1 лв. Има различни видове спирт, ти си прецени към кой ще се насочиш. Лично за мен това е най-добрият.

9.   Салициловият спирт върши работа временно. Пъпки често излизат, когато организма се чисти. При гладуване след първата седмица се появяват пъпки - изхвърлят токсини токсини. При сина ми свърши работа промяна в храненето - намали сладкото и животинските продукти. Ако не е някаква зараза проблемът е вътре в теб, не е кожен. Кремовете и спирта подтискат, ама токсините си остават в теб. Сребърната вода наистина е чудесен дезинфектант, но наистина е по - вероятно проблемът да е вътре.

10.   Извинявам се, ако досаждам, аз съм №9. Потърсете кои са основните функции на кожата. Кожата е най - големият отделителен орган в човешкото тяло. Това просто е една от функциите и.
Вижте това:
http://www.puls.bg/illnes/issue_228/part_4.html
Проблемите с кожата са вътрешни. Официалната медицина не може да се пребори с кожните проблеми, защото "ги замазва" отвън. Псориазис се лекува, ама не с мазила, а с диети. Както и много други "кожни" проблеми. Появата на пъпки е сигнал за наличие на токсини в тялото. и те излизат, тялото ги изхвърля през потните или през мастните жлези.