Споделена история от Спорт и красота

Крем за отслабване в лице ?!
Искам да ви питам има ли полза от кремовете за отслабване в лице ? Аз пия хапчета и от тях напалнях в лице и чета , че има такива кремове за отславане в лицето ? Четох за един '' bio essence face lifting cream '' , но незнам дали го доставят в България ? Някои използвал ли е подобни продукти ?

<< Предишна Следваща >>

Коментари

1.   Единственият истински крем за отслабване в лице се нарича "Шамарин" и е 100% ефективен за разглезени момиченца/
Иначе плацебото е голяма работа...
Вместо да си тровиш организма с глупости от малка, започни да спортуваш, да се движиш, да се храниш здравословно и да живееш природосъобразно!
А ако имаш излишни пари - винаги ще се намери кой да ти ги вземе и срещу тях да ти "продаде" малко илюзии.

2.   От авторката: виж какво изобщо не ме познаваш за да ме критикуваш, че съм разглезено момиче. Първо в такава ситуация изпаднах за да тарся вече и кремове ще се побъркам. Ако си на мое място друго щеше да пишеш. От така наречеите кортикостероиди 15 хапчета а съм на 13 год. и се подух в лице цялата а тялото от глава до пети в стрии не излизам никаде освен в двора, защото в лице ще се пръсна от бузи. Незнаеш какво е чувството. От 45 кг стаНох 65 кг. И ти да си в моята ситуация и ти ще търсиш някакво чудо да ти се оправи лицето. На всичкото отгоре, като отидох на у-ще всички деца ми се присмиваха.. Искам вече и аз да съм, като нормалните деца и да си излизам, а не да се крия вкъщи, защото съм подута..

3.   мила препоръчвам ти да си правиш някаква маска каквато и да е но да включва лимон. лимона стяга лицето и топи излишните мазнини. Както се казва- бавно, но славно! Ще останеш доволна, сигурна съм. А иначе няма нищо което можеш да направиш, нито да ползваш, пробвай да масажираш лицето си, в интернет има упражнения за стегнати скули, за уста, за брадичка, просто напиши и ще ти излезе. Успех!

И19

4.   Слънце, вместо дa " експериментирaш" с нещa, които вместо дa ти помогнaт бихa ти нaвредили, зaщо не се консултирaш с дaрмaтолог.
Предстaви рецепти зa лекaрствaтa, които вземaш и ще ти препоръчaт нaй- доброто зa ТЕБ!
Зa твоятa кожa!
Къде живееш? В смисъл можеш дa потърсиш из нетa приятелчетa нa твоятa възрaст, с които дa се виждaте, aко сa нaблизо.
Не е добре дa се изолирaш. Рaзбирaм че е зaрaди съучениците ти, но не си струвa зaрaди шепa невъзпитaни келешчетa, твоят свят дa е до портaтa в дворa.
Пък и нямa зaщо точно нa тях дa им хaресвaш!
Със сигурност имa други момичетa и момчетa, които бихa се рaдвaли дa общувaт с теб.
Но.. зa товa ще трябвa дa си подaдеш нослето извън дворa и дa се поогледaш;)))

5.   Не знам за крем, но пробвай да намалиш солта, така организма ти ще задържа по-малко вода и би трябвало да има ефект.

6.   Авторката: Много ви благодаря за положителните коментари. Ще пробвам с лимоните дано има ефект. Забравих да кажа сега съм на домашно учение вкъщи, но от тази година септември татко иска да ме пуска в училище сред децата и аз заради това искам да си възвърна лицето. До колкото солта сам я премахнала, само на супи мама слага малко количество. Пия по 2л на ден вода, храня се с много плодове особенно ябалки те са ми любимият плод. Вече взех да си възвръщам тялото, но лицето все така си стои за съжаление..

7.   За да отслабнеш в лице, трябва да отслабнеш цялостно. Свали няколко кг и със сигурност ще ти се отрази на лицето.

8.   Жалко е, че още в такава ранна възраст дежата не изпитват състрадателност, а гледат да се присмеят на всичко и всички, без значение дали другият го боли или има проблем. Ама как да искаме да сте различни децата, като се обърна и големите сме същите.