Споделена история от Спорт и красота

Стягане на увисналата кожа на вътрешната част на бедрата и дупето след като свалих 11 килограма.
Е, както разбрахте вече по заглавието на темата искам някакви упражнения, който някой ги е пробвал и искам да ми каже дали има ефект от тях и за колко време го е видял ефекта. Искам упражнения за стягане на увисналата кожа на вътрешната част на бедрата, външна и задната част на бедрата, и дупето. Моля редактора да одобри историята и да я пусне, защото ми е много важно. Искам упражнения в домашни условия. На 15 години съм, и съм момиче.
Височина 144.
Сега килограмите ми са 59 килограма и 5 грама, а преди бях 70. Надявам се някой да ми даде ефикасни упражнения за тези зони.

Коментари

1.   Много бързо си отслабвала. С годините ще се стегне кожата, но по принцип потърси хирург.

4.   Как ще стегнеш кожа с упражнения? ! Кожата не е мускул. Кой знае колко си гладувала рязко си отслабнала и сега имаш и стрии.

5.   Нямам стрии. И съм чувала, че с упражнения се стяга кожата даже едно момиче ги е пробвало едни упражнения и се стегнала за един месец. И не съм гладувала, ядох си от всичко. Така свалих 11 килограма.. Не мисля да гладувам не съм луда, че да гладувам и да хвана някоя болест после. Просто искам да ми дадете някакви упражнения, от които има ефект. Надявам се да ми кажете някакви..

6.   Здравей :) Аз те разбирам напълно за какво говориш и знам колко е неприятна тази увиснала кожа :( Радвам се поне, че си разбрала, че с гладуването идват и болести, защото започнах диета, постепенно ограничих много храната и сега, след 3 години почти съм на хапчета, за да си спомагам ходенето по малка и голяма нужда.
Таа по твоя въпрос, трудно ще се стегне кожата, но с търпение всичко се постига. Най-добре прави упражненията сутрин на гладно - хем ще се разсъниш, хем ще раздвижиш метаболизма си след съня. Напоследък четох, че е най-добре да се прави кардио тренировка. Погледни този тип упражнения и ако ти допадат - давай :)
https://www.youtube.com/watch?v=ZJ8Zdj0OPMI
https://www.youtube.com/watch?v=UgaVNfun2kc
http://vbox7.com/play:m30e9f89f7
Дано съм ти била полезна