Споделена история от Тинейджърски

Побърках се! :(
Здравейте! Повечето от вас сигурно ще се засмеят докато четат. Аз съм момиче на 12.

Имам много проблеми с родителите си. Майка ми и баща ми се разведоха още октомври оттогава съм се променила изцяло. Започнах да се карам постоянно с мама. Мразя да стоя в града при нея затова доста често си ходя на село. Ходя там почти всяка седмица още от ноември, защото в село все пак живее най-добрата ми приятелка. От май си имам гадже, разбира се мама знае за него и се запознаха, тя се радва за мен.

Проблема, е че миналото лято ме пускаха до 22:30. Все пак през зимата се стъмва по късно и ме пускаха до по-рано и си спазвах часа за прибиране, който беше 17:30 :(. Вече е лято, но един път през май вместо в 21 се прибрах в 00 след това ме наказаха и сега цялото лято ще бъда до 21:30 навън. Компанията която се събираме е от четирима човека- най-добрата ми приятелка (с 3 години по- голяма от мен), гаджето ми (с 2 год. по-голям от мен) и неговият най0добър приятел (с 5 години по-голям от мен). Аз съм най-малката, но все пак е гадно когато аз се прибера и те оставан навън и до 3 часа.

Искам баба да ме пуска поне като миналото лято до 22:30. Те тримата дори не питат родителите си до колко да стоят навън, просто казват излизам не знам в колко ще се прибера и излизат, а когато аз го кажа почва да ми вика. Кажете как да спечеля доверието на баба отново и да ме пуска до 22:30

Коментари

1.   Омг, защо по дяволите тази история е публикувана? Абе момиче, ти си на 12 в колко часа искаш да се прибираш, много сте зле днешните тийнеджъри, но ти още и такава не си, просто се изумявам от вас!

2.   Родителите ти просто мислят за теб. Наистина си още малка, още си дете, за да стоиш да толкова късно. Когато станеш голяма, ще те пускат до по-късно. Иначе знам как се чувстваш.

3.   За бога, ти си на 12 бе момиче.. Какво повече искаш?

4.   Аз съм на 16 години и се прибирам най-късно в 8 без значение дали е лято или зима, много си нагла в това да искаш да си до 10 при положение, че съм по-голяма от теб. Радвай се, че поне те пускат навън, има деца които вечно ги наказват у тях. Също така си на 12 и имаш гадже? ОМГ и какво държите се за ръце и се цункате по бузката ли? Хаха, пълен смях.

5.   Виж, приятелите ти са по - големи от теб, нормално е да ги пускат до по - късно. Ако искаш отново да спечелиш доверието на баба си, просто й докажи, че си отговорна, по някакъв начин. Нормално е да те е наказала, след като си се прибрала след полунощ, доказала си, че не заслужаваш доверие и си се държала, като малко дете. Опитай се да й покажеш, че вече си се поучила от грешката си и можеш да си по - отговорна. Опитай да поговориш с нея със спокоен тон БЕЗ да викаш каквото и да става. Нормално е първия път да не ти, повярва, Доверието е като лист хартия, веднъж смачкано не може да се изглади напълно''
Успех.
Raven

6.   Омг, момиче, осъзнай се, на 12 си? до колко искаш да те пускат? до 3, хахахаха няма да стане ;)

7.   Дори за гадже ти е рано, какво остава да стоиш нощес с приятелите си. И аз да бях на мястото на вашите нямаше да те оставя навън до толкова късно. Лапешки истории...