Споделена история от Спорт и красота

Стягане на цялото тяло след свалените килограми !
Свалих 11 килограма, но ми остана увиснала кожа по вътрешната част на бедрата и дупето. Дайте ми някакви упражнения специално за тези зони, които написах по- горе, за да се стегна, и от които имат ефект. Моля редактора да одобри тази история :)

Коментари

1.   Поздравления за отслабването, но за колко време е било това и защо реши толкова бързо да отслабваш?
Иначе упражнения няма да ти помогнат кой знае колко при отпусната кожа - мажи се задължително с бебешко масло, ако ти е много мазно - с много хубав лосион за тяло. Кожата ще се посъбере с времето, но само пластична операция ще ти събере кожата съвсем, което все пак при 11 кг. не мисля, че ще се наложи, но НЕ ОТСЛАБВАЙ ПОВЕЧЕ.

Ако искаш да си стегнеш тялото, отиди в някое фитнес студио и виж там какви уреди има - тренирай задължително с тежести на макс!

Какво ти е BMI-то, ако си отслабнала прекалено много, по-добре качи някой и друг кг., но кожа с упражнения не се стяга, а мускулите под нея.

2.   Тaзи темa вече 4- ти път зa около месец!!!

3.   Карай колело!!!

4.   Нещо много важно, което да знаеш за напред - никога не отслабвай без да тренираш нещо същевременно.
Когато пазиш диета и не правиш упражнения вместо мазнините изгаряш мускулната маса. Затова се получава отпускането.
Започни да спазваш някакъв здравословен хранителен режим с повече протеини (но не за отслабване) за да си възвърнеш мускулната маса и започни тренировки за цялото тяло задължително.
Потърси в интернет тренировки за цялото тяло или се запиши при интруктор по фитнес.
Успех!
Ж25

5.   Свалих килограмите за два месеца и половина мисля, че беше. Сега си избрах доста упражнения от youtube намерих много канали fitnessBlender, XHIT Daily, POPSUGAR Fitness, blogilates, steadyhealth, athlean - XX for Women, Livestrong Woman, GymRa. Избрах си за всичките части от тялото тренировки за стягане от тези канали. това вече ходя четвърти месец на фитнес и от другата седмица ще съм с треньор, който ще ми направи тренировки с тежести хранителен режим. Иначе сега ям риба, месо, плодове, зеленчуци, сирене, извара, кисело, и прясно мляко. Надявам се с фитнес инструктор и тренировки у дома да се стегна до другото лято поне :) Защото искам да се чувствам добре всеки ден в тялото си. С упражнения от интернет и фитнес инструктор ще се стегна ли?