Споделена история от Тинейджърски

Не мога да го избия от главата си
Здравейте,
Моят "проблем" е този- не спирам да мисля за бившия...
Току що завърших 8. клас. В началото на учебната година бях нова в класа, запознах се с всички съученици, сприятелих се с тях. Започнахме да излизаме с две момчета и още две момичета. Едното момче (адски сладко, малко срамежливо) ме зарибяваше 2-3 седмици, после станахме гаджета. Тръпката ми към него бе огромна, е, той ми бе първата тръпка (да отбележа, че не сме спали заедно)както и аз му бях първата. Но постоянно го ревнувах от неговата най- добра приятелка. И все още го правя.. Ходехме половин месец и скъсахме. Той скъса с мен, не знам защо, а и през последните дни нито ме целуваше, нито прегръщаше, дори ме отбягваше. Явно интересът му към мен е свършил.
След няколко дни тръгнах с друго момче, мислейки, че ще забравя миналото, но...
Появи се и друг. Скъсах с предишния(ходехме месец), за да бъда с този с който съм сега. Влюбихме се, първите 2 месеца с него изобщо не мислех за първия си, прекарвахме си с. Но после... все пак го виждам всеки ден, ревнувам го, изпитвам нещо към него, но не знам дали е само увлечение. Но това увлечение нима трае толкова дълго?

Обичам този с който съм сега, и то много. Не мога без него, страшно сме привързани един към друг. Но бившия остави огромен белег в сърцето ми, не спирам да мисля за него, дори го сънувам...
И ето как толкова кратък период с някого, остава тръпка за цял живот. Забележително.. но как да го забравя като и този, когото обичам с цялото си съце е помага? Мнения и съвети?

Коментари

2.   Уоуоуоу "тръпка за цял живот" така ти си на 14, ходели сте половин месец и искаш да ми кажеш, че "ще го обичаш вечно" айде моля ти се :D така аз съм момиче, сега ще бъда 10ти клас и да всичко ми е ясно, преминала и продължавам да имам такива "случки", но знай, че на тези години нищо не е вечно и да нормално след като той е бил първото ти истинско увлечение да мислиш така, но спокойно-след 2-3 месеца ще говориш така за втория или третия... Успокой се, не мисли толкова за него и намали малко с гаджетата, че както си тръгнала, докато станеш 10ти клас ще си минала през половината училище хаха (не че е смешно де, даже е трагично)

3.   До 2

Споко, за нея това е Любовта и не можеш да я убедиш, че не е. Всички сме били на 15.

4.   Ооо моля ви се. Колко сте смешни вие 13/14 годишните, като започнете да се вкарвате във филми и да използвате думи като "обичам го", "ще ми остане тръпка за цял живот", "влюбих се", "остави огромен белег в сърцето ми". Извинявай, на 14 си, ходила си с това момче 15 дена, как да за тези две седмици "остави този огромен белег в сърцето ти, който няма да зарасне цял живот и как това момче е единствена любов в твоя живот", само погледни колко смешно звучи. Така, че споделяй си драмите с приятелките, а недей пиши в такива сайтове, защото, меко казано, изглежда смешно.