Споделена история от Секс и интимност

Искам да свърша!
Имах приятел една година. За една година така и не успях да стогна до оргазъм. Нито веднъж! Да, оравех секс и симулирах абсолютно всеки път!
Непосредствено след раздялата ни си легнах с друго момче, чиито пенис беше по-голям и по-дебел. Беше много добър с ръцете, но нямаше файда, защото свърши с третото вкарване. В момента не мога да си легна с друг, защото имам чувството, че съм оставила нещо недовършено! Искам го това момче! Искам дебелия му член във вагината си! Помогнете ми! Какво да правя?

Коментари

2.   Мда.. а не те ли възбуждат зрели мъже случайно?! А майка, братовчедка, шефа, сина му?

3.   Авторката:
Забравих да отбележа, че съм на 16, а бифшият ми е на 23 (беше ми първият).
Възбуждат ме мъжествени мъже, които знаят какво искат и в повечето случеи искат мен! :)

5.   А какво ти пречи да си легнеш пак с въпросното момче? Освен това, има и други дебели членове, които не свършват на третото движение. Можеш да пробваш по време на любовната игра едно леко опипване на момчето, и ако не те удовлетворява размера - никакъв секс.
Но си мисля, че шансът е на твоя страна. Младо, предполагам привлекателно момиче, няма да стоиш дълго на сухо. По изказването ти личи, че харесваш секса и със сигурност ще свършваш не веднъж, като попаднеш на точния човек. Успех!

6.   Мда знам такива момичета, които не могат да свършат по време на акта. Кофти. Не спомена дали става с орална, предлагам да пробвате. Ако не стане пробвай алтернативите - сама, сама под душа (и със него), сама с предмети и т. н.
S. A. D.

7.   Ми с това симулиране си си вкарала автогол, какъвто много жени си вкарват. Вместо да симулираш, трябваше просто да му кажеш кое ти е приятно и кое не, после щеше да му е по-лесно да те докарва до оргазъм. Комуникация трябва за тая работа, а не лъжи. Сама виждаш, че накрая сама си се излъгала. Иначе става така, че всеки си прави някакво солово изпълнение сам за себе си, пък другия кучета яли. И в крайна сметка се стига до стрес по-скоро, отколкото до удоволствие, след като всеки от двама ви чувства, че другия не прави нищо за него.

Айде ако е по-опитен, няма нужда да му казваш, защото един опитен мъж усеща кое и е приятно на конкретната жена и кое не, но явно твоите са не са били особено опитни и е трябвала комуникация.

8.   Да продължа... иначе можеш и сама да се стимулираш допълнително или пък да му кажеш да те стимулира с пръсти или език.

9.   До номер 5! Благодаря за подкрепата, имах нужда от нея!
Имам и един друг проблем-знам как да накарам едно момче да ме желае, но когато му се отдам, той губи всякакъв интерес!

Не съм свършвала с орална любов! Свършвала съм само сама и то само клиторен оргазъм! Има и още-когато гледам порно, ме вхзбуждат само лесбийки! Но не съм обратна! Искам дебел пенис!
Помогнете ми! Как да свършаа?

Авторката :)

10.   Хахахаха! Още един чикиджия! :Д

11.   На 16 и искаш оргазъм??? Това шега ли е?

12.   Защо да е шега, при положение, че моя приятелка свърши още при пътвия си път на 14??

13.   12, "свърши" или те пусна по наклонената плоскост?
Жените го умеем! ;)

14.   Била ли си там да видиш. че приятелката ти е свършила още първия път...? Сигурно има и такива случаи, но за мен това са градски легенди. Повечето момичета освен, че симулират после се хвалят и пред приятелки как са свършили, а това съвсем не е така. Може и аз да не съм добре, но започнах да водя полов живот на 15, а първия си оргазъм по време на секс получих чак на 25 с постоянен партньор, на когото имах пълно доверие. До 19г. дори и от орална не можех да свърша с мъж.
Спокойно някой ден ще се случи и на теб, но не очаквай да е веднага. Изисква се самоопознаване, отпускане, доверие в човека до теб и какво ли още не. Пак казвам, че не при всички е така, но при повечето... И много важно-НЕ СИМУЛИРАЙ и не мисли за оргазма по време на секс, когато спреш да го чакаш и започнеш само да се наслаждаваш сам ще се появи. Успех!