Споделена история от Спорт и красота

Отслабване чрез спорт, повече вода и малко намаляне на храната?!
Здравейте, и аз съм тук за да потърся помощ за моя проблем.
Имам проблеми с тежестта и много мой съученици ме подиграват с това. (да отбележа, че аз ям горе-долу една и съща храна, излизам често и пия около литър вода на ден) - и от тези думи стана ясно, че ще поискам съвети и помощ за оттърваването ми от тези ми "приятелчета". Дойде ми идея - да спортувам по някаква програма, да намаля яденето и да пия по повече вода? !
Може ли да ми дадете съвет или една програмка, дали ще е добре да го направя или зле? Помогнете ми, страх ме е, ако почна това нещо, че ще ми се върнат всички килограми, че и в повече! Не искам да губя мусколна маса, а мазнини..
–л.

Коментари

1.   Мисля, че ще стане!

2.   Наченът не е да намалиш количеството, а калориите. Храни се с качествена и по възможност нискокалорична храна. Например плодове, зеленчуци, мляко, яйца, сирене, кашкавал, месо, риба. Пий около 2, 5 литра вода на ден чай (без захар). Течностите ускоряват метаболизма. Трябва да спортуваш, за да не сваляш мускулна маса, а мазнини и да не бъдеш увиснал. Ходи на фитнес, бягай, разхождай се - каквото ти е приятно. Не кунсомирай повече от 1500 (кило)калории дневно. Храни се с бавни въглехидрати, бързоразграждащи се протеини и не много мазнини. Намали приема на тестени и захарни изделия, не е нужно да ги спираш напълно. Набавяй си въглехидрати от плодове и зеленчуци. В тях също има витамини и минерали. Опитай да се храниш в определени часове - наистина има резултат. Ако има къде да плуваш също, би било перфектно.
Единствено не трябва да се отказваш. Успех! ^^

3.   В тези времена, статии в интернет за тези работи има колко искаш, що трябва да губиш времето на другите, четеш в нета, там пише всичко

4.   bb-team. Има програми, има режими, всичко. А тия долни типчета, дето те бъзикат, тегли им една, и не ги мисли.

5.   определно, когато искаме да отслабнем трябва да действаме последователно и стриктно. за дамите, които искат да поотслабнат мога да препоръчам повечко салатки, движение и позитивно настроение. и моята малка тайна- екстракто от зелено кафе.

6.   Аз имам същия проблем, но диетите са безмислена работа. По- добре откажи се от сладките, пърженото и т. н. и започни да се храниш с плодове и зеленчици.
Спортът също не е излишен. Прави упражнения, тичай дори е хубаво да ходиш на фитнес. :)

7.   Aз лично могa дa ти препоръчaм FitnessBlender кaто прогрaмa, може дa я нaмериш в Youtube, безплaтнa е и нa мен достa ми помогнa в борбaтa с килогрaмите. Сaмо спорт не е достaтъчно, трябвa дa си създaдеш и добри хрaнителни нaвици. Кaто зa нaчaло, пий повече водa, избягвaй гaзирaните нaпитки, нaмaли зaхaртa и белия хляб, нaблягaй повече нa плодове и зеленчуци и резултaт ще имa, стигa дa си постоянен.

8.   кой от всичките видове екстракт от зелено кафе използвате?