Споделена история от Спорт и красота

Грозни и големи уши
Здравейте, момиче съм. Моят голям проблем са ушите, едното ми стои като малко изрязано от върха, а другото като остро отгоре. Спомням си, че като бях в 6-ти клас едно момче ми каза "дяволее" оттогава все имам комплекс, винаги ходя на училище с пусната коса и имам чувството, че когато е вързана всеки гледа тях и се плаши буквално, по принцип всеки ми е казвал, че съм много красива, но едва ли е така с тези големи половин уши!

Коментари

1.   И ние какво искаш да направим...? не се обиждай, но това си ти, недей да ги слушаш, какво говорят, и да искаш няма какво да се направи..

2.   Е, поне ща хващаш радио

3.   това не е толкова голям проблем, просто ги покривай с коса. моите не са големи, но са малко щръкнали, затова като си връзвам косата или я вдигам с шнола, гледам да е по-хлабава, така че ушите да са леко покрити в горната част. ако е пусната косата, пък е ок.
не е болка за умиране, просто не му придавай толкова голямо значение.

4.   Докато не започнем да се приемаме такива каквито сме, ще ни е много трудно да постигнем нещо в живота. Момиче, просто бъди себе си, обичай се такава каквато си, гордей се със себе си. Всеки човек на планетата заслужава уважение. Приеми се такава каквато си и се наслаждавай на живота. Пожелавам ти успех. (Момче на 22)

5.   No2 Може ли да го набия на майка ти ?

7.   Не е проблема в ушите ти, а това че вярваш на злобни и завистливи хора. А и не трябва да ти пука толкова, все пак си момиче, а и повечето момичета с пусната коса са много по-красиви. Като я прибираш може и да използваш лента за коса. Понякога злобните коментари могат да ни направят много чувствителни на дадена тема, а всъщност проблема да е в главата ни. Всеки има недостатъци, просто е намерил начин да има самочувствие и да не слуша злобарите ;) Приеми, че има много комплексирани хора, които си избиват комплексите с подобни коментари, въобще не се съобразявай с подобни нещастници!

8.   Всички са различни не се притеснявай.

9.   5, закъсня. Питай твоята какво мисли за мен.