Дали си заслужава.
Момче 25. От вече година в моя блок има едно момиче, на не повече от 15, 16 години. Все още не и знам името и подробности за нея, но много често се засичаме в блока и навън по квартала и прочие. Аз имам приятелка от 2 год. и 8 месеца, но когато съм с приятелката ми у нас и се засечем с нея забравям за гаджето ми и вече започвам да си мисля за нея. Момичето е много красиво, слаба е, червено/лилавка коса толкова е симпатична. Не съм я виждал с момче до сега, но когато се видим забелязвам че и тя ме гледа по много странен начин и ми се усмихва леко и само тази нейна усмивка ме забива. Мисля да направя първата крачка, защото знам че имам шанс, имам голям интерес към нея, мисля че и тя към мен и се чудя дали да се опитам с нея ако не стане за връзка поне кефа да си направим, но заслужава ли си заради 15, 16 годишна пикла която явно още не знае какво иска, да си застраша връзката и може би да скъсам с моето момиче, с което сме заедно толкова време и се разбираме супер, но като се сетя за нея. Не мисля за това как може да загубя приятелката си и може и да направя някоя грешка, повече не издържам.

Коментари

1.   Не си заслужава пич, особено, че си на 25, съжалявам, ама тя е малка и по закон ти ще станеш.. педофил. Не те обиждам, ама не е редно това.

Пък и ти самия казваш, тя не знае още какво иска.

2.   Тя щом знае, че си имаш гадже едва ли ще ти върже ;) . Пък пробвай се все пак ако е толкова яка, хвани си я. Ама не знам как ще стане примерно ако се хванеш с малката, или ще трябва да се криете или да оставиш твоята приятелка. А ти вече мъж на 25г. да се криеш с гаджето си, малко смешничко, ама ;д. Ти си знаеш най-добре какво можеш да изгубиш. Пък сприятели се с момичето първо и виж дали си заслужава.

3.   Не си разваляй дългата връзка с момичето с което се разбирате и тн. Ако те кефи, изчукай я и нека си е между вас, или пък си правете хубавото, когато искате и да не разбират други. Ти пак ще си с приятелката ти, пък ще можеш и с другата. Изчукаш ли я веднъж, два пъти ще изгубиш интерес към нея.

5.   не се занимавай с толко малка тя е 10 години по малка от тебе

6.   Горкия, ами трябва да знаеш какво искаш, то не че ти не си много пораснал, да не кажа друго като чета как пишеш... реши какво искаш..

7.   Дa, зaслужaвa си дa освободиш момичето от присъствието си, зa дa си потърси мъж!!! Зa мaлкaтa.... нaдявaй се дa не ми е сестрa/ близкa!

8.   Зарежи приятелката си, не заслужава момче, което се заглежда по 15 годишни момиченца. Остави я да си намери МЪЖ.

9.   Хубаво го съветвайте "направете си кефа", ама момичето ако е девствено и иска да е по любов какво правим? Стой си мирен със сегашната ти приятелка и не се занимавай с глупости. Ти дори и да тръгнеш с малката, набързо ще ти омръзне, защото разбиранията ви ще са различни. Мислиш ли, че техните ще са съгласни тя да излиза с теб? Ти се водиш за мъж, тя се води за дете, а и 10 години не са малко.

10.   По-добре не прави нищо. Първо ще си развалиш връзката, второ мацката е само на 15, т.е. сещай какви проблеми можеш да си навлечеш с техните. Като нищо може да заяви, че си я насилил и после стой та гледай! Тя е непълнолетна и има цялата защита на закона. Та заради 1 път кеф не си струва да рискуваш да си навлечеш страхотни проблеми. Ще съжаляваш! За това мисли с главата си (горната!) и не се забърквай в неприятности. Мацката ти е съседка, като стане на 18, ако още си толкова хлътнал по нея, тогава вече можеш да помислиш за нещо повече, ама сега не прави нищо, че да не съжаляваш. А това, че ти се усмихвала и те гледала странно, ами тийнеджърките са си такива, обичат да им обръщат внимание, особено пък ако става дума за мъжко такова, но това не значи, че е навита да си легне с теб.

11.   Я първо се опознайте, ти името не и знаеш и предполагаш че е на 15, 16 ами аз познавам момиче на 13, 14 и изглежда на 16, 17 може да е и по-малка от колкото си мислиш. Опознай я виж я що за стока е, чак тогава ако си заслужава и си сигурен можеш да направиш нещо по върпоса.

12.   Щом се питаш дали си заслужава - значи не, не прави нищо :-).
На твое място бих имал само приятелски отношения с нея.

13.   Ти като си на 25, че незнаеш кво искаш, заради което пишеш тук, а пък се чудиш 15 годишната дали знаела ;) Да си направели кефа - ако не уважаваш приятелката си или ти е омръзнало й го кажи или покажи поне...
М35

14.   Ситуацията подсказва, че не обичаш гаджето си - просто сте "приятели с предимства". Ако обичаш някой истински, та всеки път като го видиш или си помислиш за него ти изхвърча сърцето, тогава няма да имаш очи за други. Явно това не е твоят случай, просто със сегашната сте на ниво разбирателство и може би близки интереси, но без любов и привличане помежду ви (може би тя тебе те обича истински, ама ти нея явно не).

ТИ сам каза и цитирам "заслужава ли си заради 15, 16 годишна пикла която явно още не знае какво иска, да си застраша връзката".

Твоята връзка е обречена така или иначе, понеже се заглеждаш по други. А това малкото момиче не е пикла, а ти си пикльото тука - защото ти не знаеш какво искаш. Тя може изобщо да не си пада по тебе.

Жалкото обаче е, че може наистина гаджето ти да те обича истински и реално ти не я заслужаваш. И тя ще е с разбито сърце заради твоите глупости.