Споделена история от Спорт и красота

ПОМОЩ- препоръки за продукти против акне и препоръка за добър козметик от Шумен
Здравейте! Момиче на 14 съм и имам проблем с пъпките.
Имам много малки подкожни пъпчици по челото и бузите, както и черни точки по носа. Много трудно се махат и като натисна на следващият ден вече имам голяма рана.
Преди използвах акне аут- лосиьона и сапуна- заедно помогнаха, но спрях да ги ползвам, защото кожата ми е много чувствителна и започна да се бели.
Може ли да ми препоръчате добри козметици от Шумен?
Кои продукти биха ми помогнали?
Какво мислите за крем здраве и как трябва да се слага- голямо количество на малък участък или много на голяма част от лицето?
П. С. Умолявам редакторите да публикуват историята ми, защото се нуждая спешно от съвети.

Коментари

1.   Здравей пиша ти защото точно с това се преборих за една седмица. Отидох при най-добрата кожна докторка с майка ми. Тя ми изписа витамини ZINK BIOTIN (за коса, кожа а нокти) обясни ми, че намалява омазняването на кожата. Предписа ми и ЗИНЕРИТ. Надявам се искрено за прочетеш коментара ми и да ме послушаш. Бях точно така в 5 клас ми се появиха (сега съм за 8-ми клас) и ставаха рани мажех ги с фон дю тен, но колкото и да ги прикривах те бяха толкова много рани по челото ми и то големи, че ядва ходех на училище. И най- важнохо е да не ги пипаш и да отидеш при най-добрата докторка или доктор. Почиствай си лицето сутрин и вечер. УСПЕХ

2.   Аз също бях така преди година. Някакъв ужас беше! Бях като изрината ... това се дължи на хормоните, спокойно. Препоръчаха ми тоалетни трици с кестен Клеопатра и от както ги ползвам изчезнаха почти напълно. Заслужава си да пробваш. Провери в аптеките. Не са скъпи ... някъде от порядъка на 65 стотинки мисля че бяха. Надявам се да съм помогнала.

3.   Козметичен комплекс „Букет“

4.   А да те попитам- номер 1. Мога ли да взема ZINK BIOTIN без рецепта или нещо подобно? Мога ли да се сдобия с двата продукта от аптека?
От авторката

5.   Също да попитам номер 3- трябва ли да си записвам час, колко струва и ако си ходила там може ли да ми кажеш какви процедури ще ми направят?
От авторката

6.   №3- да записва се час, аз съм ходила само за оправяне на вежди което е 6 лева, но наистина стават много хубави. А и знам от много мои приятелки, които ходят именно за проблеми с лицето, че се справят много добре, но не знам колко струва.

7.   До авторката от номер 1: и двете можеш да си ги вземеш от аптеката, но не съм много сигорна дали може без рецепта. :) :) :)

8.   От номер 1 пак: сега разбрах може и двете БЕЗ рецепта :)
:)

9.   Продължи с Акне аута на Биотрейд, но си купи и лосиона (той действа най-много). И за да не ти се изсушава кожата можеш да си вземеш и Хидратитащият им крем, ако нямаш възможност да си го купиш пробвай (за един ден овлажнява кожата..уникален. Аз също ползвам нещата на Биотрейд Бочко и ефекта е уникален Късмет! дано да съм ти помогнала! :) http://www.bochko.bg/bg/Хидратиращ-бебешки-крем

10.   Аз имам същият проблем. Може ли някой на каже колко ще ми струва в козметичното студио Букет и да препоръча студио където могат да ми изчистят кожата за максимум 30 лева.