Споделена история от Спорт и красота

Много ям и спрях да спортувам
Здравейте! Искам да ме посъветвате, как да спра да ям толкова... Преди бях толкова упорита.. успях да сваля около 15 килограма.. бях 75, сега съм 60 и съм висока 1. 69, ограничавах се от вредни храни, сега не се притеснявам толкова и спрях и да тренирам, преди тренирах през ден по 1 час и половина, а сега все се каня и се отказвам и седя пред компа и все ми се ядат вредни храни.. не казвам, че тялото ми е лошо, но просто ме е страх да не го изгубя.. а сега мога да издържам макс 1 седмица на диети.. и съм много лабилна към сладко и тестяно... Кажете ми моля какво да правя.. чувствам се много зле, че ям толкова много и се чувствам дебела.. не мога да се мотивирам с нищо.

Коментари

1.   така си си добре

2.   Вода, пий водааа като ти се ядат. Много вода. Поне при мен, така седят нещата.

3.   Тай ;дд на колко години си? Ако си в пубертета е нормално много да ядеш, оо аз си умирам зат'ва. Но в пубертета 60кг? ААааа не се връзва нещо. А да те питам аз, защо спря да тренираш? Нямаш желание ли? Не прочетох добре историята ти, т. е лигавих се, тананиках си песен, но от това което разбрах е, че не си харесваш теглото или нещо такова. Ми деазнам, пич наистина зависи от годините ти, и ти си яж ама тренирай няма значение кво (или тъй мисля поне), ако трябва бягай, недей безучастно да седиш, аз цяло лято не ходих на тренировки и съм станала по здрава, в смисъл все едно съм качила някой килограм (не дебела). Ок, ае чао и успех, ся върви да ядеш
Момиче на 13.