Споделена история от Спорт и красота

Голям нос
Здравейте. Момиче на 14 съм и проблема ми е, че имам много голям нос. Искам да си направя ринопластика, но не знам как да кажа на родителите ми. Те няма да ми позволят, но вече ми омръзна всички да ми се подиграват. Не знам какво да правя, моля ви за съвет.
До модераторите: Моля да публикувате историята ми, защото наистина за мен е важно.

Коментари

1.   Здравей!
Искам да ти кажа,че и аз не си харесва особено формата на носа. Е,не са ми се подигравали, но нали знаеш- всяко чудо за 3 дни.. ще говорят, ще говорят и ще спрат. Не се притеснявай! Ии да,много ясно, че вашите няма да ти позволят...поне докато не навършиш 18.
Успех и не се връзвай на другите!

2.   здравей ако искаш помощ само сподели от кой град си за да ти кажа дали в областта има специялист,
претърпяла съм го, затова знам по-добре от всички какво ти е,
доста запозната съм с този вид корекция и мога да ти препоръчъм човек,
действай бъди смела
направих си я на 16 и единственото за което съжеляжам в момента е че съм я направила твърде късно

късмет, Калина

4.   Оооо милата ти.. -. -И аз съм така имам чип нос, но не са ми се подигравали, а страшно ми харесват носа (Но аз го мразя)Но какво да направя такъв ми бил носа-. -Мила и на мен ми е кофти!!!

5.   И аз имам много голям нос но почти никога не са ми се подигравали, а само една моя приятелка все ми се смее на шега и вика колко ми е голям носът. И на мен ми е много гадно.

6.   Вижте, Природата ни е създала такива, каквито сме! Така , че тя не е питала нущикой как иска да изглежда и никой не е виновен за вида си!

8.   Здрасти! :)
Не се притеснявай от това. Като бях малка и аз имах комплекси за носа си. Малко по-голям е и е чип. Подигравали са ми се, но сега имам приятел, с когото се обичаме, радват ми се разни хора, дори едно момче ми направи комплимент за носа веднъж (WTF) и това изобщо не ми пречи вече. Не му обръщам внимание дори. Казвали са ми, че формата на носа ми не е най-добрата, но в съчетание с останалите ми черти ми отива. Според мен не бива да се измъчваш и да се подлагаш на болезнени процедури, само защото хората около теб са идиоти. Просто не си заслужава. Ти не си само един нос. Освен него имаш и много други красиви черти, на които трябва да обръщаш внимание. Един ден ще имаш хубав и щастлив живот с или без "голям нос".
Ако все пак толкова ти пречи. има и по-безболезнен вариант. Нарича се контуриране (никога не съм го правила, но познавам хора, които го правят). Може да видиш как става, но моят съвет е да си гледаш щастието, защото един нос не може да провали живота ти и не бива да се чувстваш грозна.