Споделена история от Спорт и красота

Фон дьо тен Avon Color Trend Fresh Face и коректор Perfect and Hide
Хей на всички. На 16 години. Ежедневния ми грим се състои от малко фон дьо тен, спирала и гланц. Искам да попитам някой пробвал ли е фон дьо тена Color Trend Fresh Face и коректора Perfect and Hide на Avon? За цвета на фон дьо тена избрах Natural, а за коректора Light. Моля , които ги е пробвал да ми даде мнението си за тях - дали имат добра покривност, омазняват, изсушават ли и т.н.? Досега ползвах този: https://www.avon.bg/product/302-40/grim/uspokoyavasht-fon-dyo-ten/ но искам малко разнообразие. По принцип нямам много пъпки нормално просто искам малко изравняване и покритие.

Коментари

1.   На 16 години ежедневният ти грим трябва да се състои от... НИЩО!
Виж, ако си над 36 и дори на 40, тогава можеш да употребяваш изброените от теб помии, но не по-рано.
Няма нищо по-хубаво от естествената красота и естествения, здрав вид на младата кожа, устни и мигли.

2.   Номер 1 като няма какво да кажеш просто мълчи, иначе съм имала коректора на Avon и не останах доволна.

3.   Аз съм използвала доста от продуктите на Avon и като цяло съм доволна, но всичко си зависи ти с каква кожа си, защото кожата на всеки човек е уникална и ако един продукт е супер за мен, за теб може да е отврат. За това няма как да ти кажем точна как ще се чувства твоето лице с тези продукти, нито дали си избрала правилните цветове спрямо тена си. Просто пробваш и ако ти хареса-супер, ако не търсиш друг продукт и така докато не намериш този, който най-добре отговаря на нуждите на твоята кожа.

4.   Номер 1, по принцип няма нищо лошо в естествената красота, обаче явно си мъж и не знаеш, че фон дьо тенът освен за красота, през зимата пази и кожата на лицето от измръзване. Така, че не е само въпрос на глезотия.

5.   номер 1 живее в заблуди и вярва на градски легенди.
Съвременният фон дьо тен не запушва порите, не съдържа живак (като този от времето на младостта на 1) и пази от UV-лъчите - т. е. от бръчки. Не помага от измръзване, а защитава от слънцето, което и зимата е силно предпазва от външната среда.
Слагам си на Лореал фон дьо тен от 16-годишна, днес съм на 30 г. и изглеждам много добре. Нямам никакви бръчки, освен на клепача, където не съм си слагала фон дьо тен-а.
Днес си мажа лицето винаги с крем със слънчезащитен фактор, отгоре Лореал-а и съм супер.
Ползвала съм различни продукти, но като консистенция и покритие просто Лореал са номер 1, а и една опаковка ползвам 6 месеца поне, докато при много производители трябва да слагаш повече, защото са малко пигментите и са течни.
На Avon съм ползвала парфюми и червила, не са лоши, но не са и по-добри от тези на същата цена в дрогериите - например на Манхатан.
За мен марката Лореал се е доказала специално при фон дьо тените и боята за коса.
Какъвто и фон дьо тен ползвате - знайте, че долу задължително се слага крем за лице и самият фон дьо тен не овлажнява, освен ако не пише изрично, че е крем.