Споделена история от Тинейджърски

Как да си върна доверието му
Здравейте, много ще се радвам, ако можете да ми дадете съвети какво да правя. Имам приятел от девет месецс вече, но сега той ми няма доверие. Ужасно много го обичам, той е моето момче, с него съм преживяла едни от най-хубавите моменти. Проблемът идва от там, че преди ми звънеше едно момче, не сме се занимавали, просто така ми звънеше. Приятелят ми видя повикванията и докато съм си говорила с онзи, той звънна, пита ме с кой говоря.. аз се уплаших, но му казах, че говоря с приятел, нищо не сме имали, просто си говорехме. Той беше наранен, искаше да скъсаме, но му се извиних, обясних му как стоят нещата и се оправихме. Спрях да говоря с онзи, наскоро даже го махнах от приятели и на живо му казах да не ме занимава, защото ми създава проблеми. Друг пък ме хареса, започна да ме търси, да идва пред общежитието, отначало му казах, че с мен шанс няма, след това той идваше заради други момичета, а аз седях при тях, защото нямах какво да правя. Този ме е търсел и за да му давам съвети как да си пише с някои момичета и се радвах, че мога да му бъда полезна. Обаче той прецака нещата, звънеше ми докато съм с приятеля ми, като изрично му казах повече да не звъни, уж се спря, ама ми звънна от др. номер, като отначало не го познах и по гласа ама чак след като затворих се сетих,че е той. Приятелят ми се усъмни, че не знам и взе номера, по късно му звънна и после искашв да скъсаме, защото мислеше, че имам нещо с онзи.. На другия ден се видяхме, извиних се, дори паднах на колене пред него, разплаках се.. той ме прегърна и всичко се оправи.. От тогава не съм говорила с никой по телефона, скарах се с много хора. Сега тази коледна ваканция беше ад за мен.. той се сърдеше постоянно.. накрая ми каза, че някой му казал, че съм лесна!? Също че съм пращала целувки и съм флиртувала в чата. Интересно.. той така и не поиска да ми каже кой му го е казал това.. но поех вината, защото знаех, че съм си писала с момчета, но не съм се занимавала с тях, нито съм флиртувала, дори прегледах хронологиите наред и не открих и една целувка да съм пратила.. но все пак се примирих, казах си може да съм се лигавела и някой да си е помислил, че флиртувам, кой знае.. И приятелят ми искаше да скъсаме.. обещах му, че вече няма да си пиша с момчета, аз не че много съм чатила с тях.. скарах се с още хора.. не общувам с почти никой.. Плача много пъти пред него, когато не сме заедно плача.. Преди няколко дена му пратих откъс от тъжна песен и той написа Хах.. викам какво е смешното, аз едвам се сдържам да не се разрева.. а той ми написа да бе.. от което си ревнах.. даже му пратих снимка, а той каза, че съм ревяла нарочно.. След това се оправихме.. видяхме се, но няколко дена след това пак се почна.. Няма ми доверие за нищо.. Не знам как да си го върна.. оня ден имах гости и му написах, че отивам при тях да вечеряме и като се върнах, той беше написал, че ако не е на линия е заспал и да не му звъня, на което се учудих беше рано и му написах, че мнпгп рано ляга.. при което разбрах, че е мислел, че ще вляза във фб по-късно, но се намуси, вика аре и ся излизам лягам си няма да си пишем.. и аз се разстроих написах му да остане, но той излезе от линия. След малко звъннах, но той говореше.. Звънях, звънях, все заето ми даваше от оператора, тоест, говори. И ТАКА говори три часа.. а аз звъня като луда.. два дена не иска да ми каже с кой е говорил.. молих се дори да ми каже.. какво толкова има да крие.. обещах му дс не го лъжа и да не крия нищо от него, не че ми вярва, но ще спазя това обещание. НО защо той крие? Казах му, че така се измъчвам и откачам, защото ми минават какви ли не мисли, а той каза както съм откачал, така ще откачаш и ти. Като излезе и го попитах с кой пак не поиска да ми каже .. както съм крила аз, да съм видела аз какво е.. да ама аз така само си мисля, че се занимава с други, пък аз досега не съм си и помисляла за друг! Приятелка ми казва, че той се държи така нарочно, според нея е говорел с момче и излиза с момчета, но не знам.. Снощи му се обаждах, плачех, казах му,че много го обичам и не искам да се отказва от мен, а той каза Аз да съм се отказал!? .. Казвам му, че колкото и да е трудно ще си върна доверието му, стига да ми позволи.. но той ме обезсърчава.. когато му кажа, че го обичам и ми липсва ми отвръща, но ме е страх да не го загубя.. Искам да си върна доверието му, можете ли да ми кажете по какви начини.. Не съм спираша да го обичам, много плача за него, искам да оправя нещата ;( Моля Ви, помогнете ми!
Извинявайте, че историята е дълга, също и ако имам правописни грешки.. Много ще се радвам ако можете да ми дадете съвет.

Коментари

1.   Накарай го да проведете един хубав разговор... може би и последен. Кажи му ЦЯЛАТА истина, каквото там се е случило, как не си виновна и т. н. Накрая му кажи, че ти не си направила нищо лошо и нямаш намерение да продължаваш такава връзка, в която той ти отмъщава за нищо, де факто. Ако ще да ти вярва, не си длъжна да правиш нищо. Виж, мило момиче, ако той така те разиграва и продължава да вярва на хорските приказки - нищо добро няма да излезе. Успех :)

2.   Авторката: Много искам да седнем и да поговорим, но ще се разплача и не знам точно какво да го питам.. абсолютно убедена съм, че не искам да се разделяме.. не мисля, че той иска, въпреки всичко. Всяка вечер будувам и какви ли не мисли ми минават през ума.. Още през коледната ваканция като се скарахме той ми прати снимка на някакво момиче.. сега с този разговор.. Нарочно ли го прави, за да видя какво е .. Вчера му казах, че много ме е страх да не го загубя, камо ли пък някоя да ме замени.. а той ми отговори имай си го този страх, както аз съм го имал и го имам..

3.   Е@ати пубертетските глупости!... Добре че е в "тийнейджърски", иначе щях да пледирам за изтриване на темата.
Паднала му била на колене... Ти нормална ли си?! Ако продължиш с този ревнив нещастник утре кой знае какви проблеми ще ти създава заради служебни отношения с колеги и т.н... Сигурно няма да те пуска и от къщи да излизаш сама. Пращай го в Турция - там да се прави на паша, а ти си събирай багажа.

4.   Пак съм авторката.
Не знам какво да направя, а страшно много искам да се оправим.. ако знаете какви точно въпроси да му задам, или какво точно да говоря, моля еи, помогнете ми :( чета постоянно истории за връщане на доверие как единият изневерил и как да накара любимия да му вярва пак.. да ама аз не съм изневерила нито физически, нито със сърцето си ;( Нямам желание за нищо, по цял ден мисля за това, ям насила, защото наще ме карат..седя затворена в стаята си, нямам желание да изляза, нищо не искам освен да съм с него !! ;(

5.   Авторката : Уж се оправихме, всичко изглеждаше окей, но снощи се започна пак.. иска да ми даде време да си повярвам, че искам да съм с него. Иска да излезем след няколко дена, до тогава да сме били на здравей здрасти.. Каза ми, че ще ме чака да осмисля думите си и да съм сигурна в това, което искам. А аз съм напълно убедена, че искам него и само него. Признавам, грешка е било изобщо да си пиша с други момчета, но не съм се занимавала сериозно с никой.. Обичам го и искам само него! Но не ми вярва.. Моля ви, кажете как мога да докажа чувствата си към него..

6.   Малееее все едно чета моята история в същото положение съм :( ПОМОЩ....