Споделена история от Спорт и красота

Проблемна кожа на лицето
Здравейте, момиче съм и искам да споделя проблема си. Кожата ми на лицето е ужасна. Т-зоната ми е мазна а на другите места нормална. Лющи се около носа, към бузите, както челото и около устата. Цвета на лицето ми също е различно, на места червено.. абе разбрахте ме. Ползвам за тази работа ФДТ, но когато си го сложа... УЖАС лющенето става още по-зле. Сега ще пробвам с пудра, защото вече се отчаях, моля ви някой с известен опит да ми сподели нещо. Преди да си сложа ФДТ се мажа с бебешко олио, но уви, пак не действа.. Искрено се надявам някой да ми помогне :?

Коментари

1.   Не си слагай такива глупости на лицето! Остави кожата да диша, а ако запушваш порите с пудра и фон дю тен как ще стане ? Прави си маски с хума. Мнооого съм доволна. Вярно, че при всеки действа различно, но защо да не опиташ? Не си мий лицето си със сапун, ако го миеш. Кожата ти е суха щом се лющи. Виж маски за суха кожа. Мий се с хладка вода. Нито студена, нито топла. Тъй като и в двата случая изсушават. Щом имаш червени петна си прави маска с мляко. Виж в гугъл как става. И пак - Не слагай грим. Като се успокои кожата тогава! Това е от мене, дано да съм помогнала. Успех!

2.   Аз съм номер 1. Объркала съм ! Мислех, че си със суха кожа

3.   Бебешкото олио е за бебета не е за под ФДТ. Макар че аз не бих го ползвала за детето си. Има си специалисти ходи на козметик.