Споделена история от Спорт и красота

Клин за отслабване?
Здравейте! Днес видях рекламата по телевизията на клина за отслабване - Хот Шейпърс. Много се заинтересувах и прочетох малко в интернет. Там повечето коментари бяха положителни, но ми се иска и да видя малко ваши мнения. Въпросния клин стимулира изпотяването и така действа стопяващо мазнините. Искам да чуя вашите мнения, както и много много се надявам някой, който го е ползвал или го ползва да си каже мнението.

Коментари

1.   И аз съм гледал рекламата не се занимавай само слагат вода за да изглежда като пот и хората които дават положителни коментари са фълшиви профили или платени хора...

2.   Не действат. От опит.

3.   Ако можехме и ние мъжете да правим мускули докато носим пуловери, всеки щеше да е с мускули и фитнес залите щяха да фалират. Така че недей се занимава с глупости, а почвай с фитнеса ако искаш да отслабнеш.

4.   Вместо да купуваш глупости, се стегни и направи няколко коремни преси. Не действат.

5.   Отслабва се със здравословно хранене и спорт

6.   Аз имам такъв. Запарва и изпотява, но ако тренираш яко. Ако само си лежиш или вършиш нещо рутинно, само дето ти спарва кожата, нищо друго.

7.   Още ли има хора дето вярват на тоя умрял телешоп. Ако тия смешни боклуци действаха, хората щяха ли да ходят на фитнес или да спазват диети?

8.   Клина не действа, но със сигурност действат фитнес, тренировки, здравословно хранене. Не действа дреха. 3 е напълно прав. То ако имаше дрехи за всичко. Те скоро ще почнат, да рекламират шапки за мозък :D. Я се стягай и отивай в фитнеса, или тренирай у вас. Ти какво си мислиш, ядеш си боклуци, гледаш телевизия, хоп слаба си. Човешкото тяло трябва да е добре смазана машина. Да има си допълнителни гайки ( колани и клинове ) , но и без тях си живееш. Така, че просто отиди на фитнес. Пише ти една не клечка, а по скоро шиш :D . . .

9.   От авторката: Всъщност въпреки всичко си поръчах клина и пристигна. Аз по принцип си ходя на фитнес, но наистина (колкото и невярно да звучи) има капчици пот по бедрата и корема ми. За 2 седмици благодарение на този клин и на 3 пъти седмично (общо 6 тренировки за 2 седмици) свалих 2,5 кг. Все пак благодаря,че сте си направили труда да пишете. :)

10.   В кой сайт сте си го поръчвали? понеже навсякъде е с различни цени... и може и в самият клин да има разлика...

11.   Найстина действа клинът хотшейпарс помага потиш се обилно ние с моята майка си поръчахме и сме доволни а клинът е направен като че ли от гума няма как да не се потиш той запарва и по този начин отделяш пот