Споделена история от Спорт и красота

Това дали ще помогне?
Здравейте!
Аз съм почти на 15, момиче. Забелязах, че имам лек целулит. В края на юни месец съм на екскурзия и си възложих да го премахна в рамките на тези 4-5 месеца. От по - миналата неделя (8 февруари) започнах да правя клекове.. първите 2 дена правих по 60 клека, но оттам нататък почнах да правя 120 и отгоре даже.. гледам да не се тъпча много много, да ям докато се заситя и пия течности, мисля да не си позволявам често газирано. Въпросите ми са:

• ако правя близо 150 клека на ден, ако пия например 6-7 чаши вода на ден, и може би сряда и четвъртък да бягам по около 30-40 минути, ще успея ли за 4 месеца да премахна видимостта на целулита?
• Ако не, то какво трябва да правя още, за да го премахна?
• Чух, че като намажеш проблемните места с мед и правиш потупващи движения там, ще помогне. Вярно ли е? Ако да, след колко време ще се забележи ефект?
• Канелата и утайката от кафе също помагали. Вярно ли е?
• Трябва ли да правя още упражнения за да постигна желания резултат, а именно стегнати бедра и дупе? Ако да, какви?
• Какво трябва да правя, за да имам плосък корем (имам нужда да премахна 1-2 сантиметра)
• Знаете ли упражнения за тънка талия? За колко време мога да я постигна?

Благодаря, че отделихте времето си. Моля ви, не ме съветвайте да чета в интернет, защото изчетох маса текстове. Ако не можете да отговорите на всички въпроси, то моля отговорете поне на тези, които можете...
Благодаря искрено!!!

Коментари

1.   Да, според мен определено ще можеш. А до колкото за проблема, има много упражнения за корем, талия, крака, дупе или за каквото искаш. Прави по близо 100-170 коремни преси на ден, а до колкото за кляканията е много добре, но не надвишавай 150, за да не се пренатовариш или ако не те изморява - няма проблем, но не смятам, че има нужда да надвишаваш тази бройка.
Жена, 27 г.

2.   Здравей, и аз съм на твоята възраст, и искам да имам хубаво и стегнато тяло. Правя клекове по 60 на ден, коремни преси съм се мъчела ама не ги мога, а искам и аз да имам плоско коремче и хубави крака. Ако може да ми кажете някакви упражнения