Споделена история от Спорт и красота

Въпрос към червенокосите
Моля модераторите да публикуват въпроса ми. Обръщам се към жените, които се боядисват в червеникави оттенъци. Искам да попитам знаете ли как мога да постигна цвят -нещо между рижо и червено, тоест червена коса, но нито искрящо, нито лилаво червено, а червено с леки рижи тонове. Естественият цвят на косата ми е светло кестеняв към тъмно рус. Моля ви, препоръчайте ми боя, тъй като не мога да намеря точния нюанс. Хрумвало ми е да смеся две бои от една марка-да речем червена и руса, но не знам какво ще стане... МОЛЯ ЗА СЪВЕТИ!

Коментари

1.   Отиди при фризьор. Моят цвят в подобен на този, който описваш. И сама не знам дали ще го постигнеш.

2.   Как може да ти харесва рижавия цвят? Или си бъди ярко червенокоса или руса. Рижавото е смешно, причила на ръжда. Имаме една позната с рижава коса естествена и постоянно я бъзикат, че е като лисица и й се подиграват. Не си го причинявай. Това е някакви никакъв убит цвят. Изглежда все едно си била червенокоса и се е измило и не си имала пари да си купиш наново боя и си ходиш такава. Създава вид за неподдържаност, а и не отива на всеки цвят кожа.

3.   Със смесвaнето е ок, aко знaеш кaк дa нaпрaвиш прaвилните пропорции обaче. Можеш дa пробвaш с 3 кaпки русо нa 1 червено нa мaлък кичур предвaрително.
A инaче мисля, че нa Гaрниер имaт имaт тaкивa тонове, провери първо.

4.   Номер 1, предполагам че това е най-доброто, но нямам финансовата възможност. Пък и да ида за да ми го направят, после всеки месец-поддръжка.
Номер 2, въпроса ми е как да постигна цвета, а не мнението Ви за него, за мен лично той е много по-нежен и естествен от яркото червено, тъй като естествените червенокоси жени не са с червеното, което описвате, а именно този леко ръждив цвят, който НА МЕН ЛИЧНО ми харесва много, благодаря.
Номер 3, преглеждала съм цветове на знайни и незнайни марки бои, в Елитис има ОГРОМНО разнообразие на цветове, е вярвайте ми, не мога да намиря точния нюанс. Може ли малко повече подробности относно процедурата по смесване, не съм го правила преди.

5.   Номер 2 много грубо изказване. Аз вече година и половина ходя с такъв цвят и въобще не изглежда както ти казваш. Колкото до цвета следващия път може да попитам фризьора ми, което обаче ще е към края на март какво слага и ще пиша ако имам някаква информация с която да помогна.

6.   Моят цвят е като този, който описа. Просто отидох на фризьор и показах снимка, той си знаеше какво да прави, смеси няколко цвята и стана доста добре. Никой не ми се подиграва, напротив, но не на всички отива. На мен ми стои добре, защото имам много бледа кожа.

7.   Ммм харесвам червенокоски :)))

8.   Здравейте, авторката съм. Днес си купих една боя Ловерн Парис Бюти Колор, уж професионална, в каталога имаше много цветове, избрах един от тях, който мисля че трябвя да се получи точно като това, което искам. Луд късмет, една приятелка ми я препоръча. Има ли някоя лейди, която е използвала боята да сподели мнение. Благодаря :)!

9.   Аз съм къносана в червено
цвета е супер секси
пробвай огнено червена къна
на herbal time готова е за употреба и не вреди изобщо лошото че не е мн трайна ама може често да се правиш тя е с билки и е полезна.

10.   Авторката:Номер 9, обмислях го точно този продукт, но после видях че съдържа Уреа.

11.   Уреята вреди ли на косата?

12.   Авторката:За косата не знам, но е вредна доста за организма... Тук има ли някоя дама, използвала боята за коса Yellow? Ще се радвам на отзиви!