Споделена история от Спорт и красота

Искам по-малка талия.
Момиче 18 години. Висока 163 см, 56 кг. Попринцип имам талия, но не е толкова тънка колкото искам. Има ли някакъв начин да намаля обиколката на талията, но да запазя обиколката на бедрата, защото не искам да свалям от там, харесва ми да имам по-големи бедра?

Коментари

1.   Запомни едно. И то не е "хип хопа ми е много по - добър от хип хопа ти", хаха. Извинявай, не се сдържах. Запомни, че човек не може да избяга от тялото си. Може да я намалиш малко с диета, но така ще намалиш и всичко останало и пропорциите ще са същите. Сега в САЩ е много актуално да се носи стягащ корсет по няколко часа на ден и после талията става малка, но е меко казано странен ефект, стои странно, боли ги, но после като спреш след време, предполагам месец, се възвръща стария ти вид. Е, ако си извадиш ребро като чалга дивата Глорчето, сигурно ще стане, ама това е егати тъпотията.

2.   На твоите години с тези мерки си си екстра, да не кажа и че имаш почти манекенски мерки. Не те знам как точно изглеждаш, но имах гадже с 2 сантиметра по-ниско от теб, което на твоите килограми си изглеждаше доста добре, така че горе-долу мога да си представя как изглеждаш ти.
Не знам каква е тая мания на българките да изглеждате като кльощави скелети, с колкото се може по-малки талии, задници, бедра и т. н., а в следващия момент с колкото се може по-големи силиконови гърди, носове, устни и т. н. В момента на мода са откровено големите задници тип Ким Кардашиян, или Дженифър Лопес (поне в Западна Европа и САЩ това се търси), но за жалост в България модата явно отново ще й отнеме няколко години, докато дойде...
Принципно съм противник на разни моди и на стандия инстинкт, но специално модата на по-закръгленото дупе нямам търпение да дойде и в България, за да спрат вече тези кльощави извращения, които гледаме по улицата.

3.   Обрач. Има ефект!