Споделена история от Спорт и красота

Въпрос към мъжете - брюнетка или червенокоска?
Моля въпроса ми да бъди пубикуван. Здравейте, знам че клиширания въпрос е блондинка или брюнетка, но моя е малко по-различен. Естествения цвят на косата ми е светло кестеняво и когато бях с него и не се боядисвах смея да твърдя, че получавах огромно внимание от страна на мъжката аудитория, при все че тогава бях и с 10 килограма по-закръгленка. С времето обаче много ми се прииска червена косица, направо ми стана фикс-идия и... взех, че се боядисах. И много се харесвах наистина и повечето хора около мен също-да уточня-имам бледа кожа и огромни сини очи-и наистина мислех, че ми отива. Но с времето забелязах, че не ме заглеждат толкова, въпреки че свалих доста килограми и като цяло направих хубава фигура... Питам се, какво предпочетате-брюнетка или червенокоска и има ли значение да кажем това, че цвета не е естествен, дразни ли ви това и изобщо какво е отношението ви към цветовете на косите на жените... Да уточня, на 20 години съм и имам прилична външност, за да не ми каже някой "ми може да си стара или грозна и затова да е. "Ще се радвам мъжете просто да изкажат мненето си по въпросите ми и който има саркастични или обидни коментари да ги запази за себе си. Благодаря.

Коментари

1.   Аз имам естествен цвят на косата светло кестеняво и се изрусявам от много време. Мъжете ми обръщат много голямо внимание точно с тази коса - имам много дълга, руса ЗДРАВА коса. За мен беше естествено да избера цвят близък до естествения.
Червеното хваща на светла коса, но първо повечето не са естествени нюанси, второ - мъжете не харесват жени с червени коси според мен. С мъжа ми сме говорили по темата и той намира изкуствено червените коси за много грозни. Харесват се цветове, които поне могат да минат за естествени. Мъжете много не разбират иначе от бои и доста мислят дори, че аз съм естествено руса.
Обаче може и по-малкото внимание да е заради отслабването ти. Аз също преди бях много слаба и не получавах особено внимание, но като качих едни 7 кг. се скъсват от комплименти. Първо ми порастнаха гърдите от чашка В на чашка С-Д, второ - някак си станах друг тип жена... не знам, но от тогава не мога да се оплача

Съвет - върни си естествения цвят на косата или нещо по-светличко или близо до естествения цвят - кестеняво да кажем, качи няколко килца - мъжете искат да пипнат нещо все пак

2.   Червено като на циганка ли се направи?

3.   Струва ми се, че не получаваш същото внимание от мъжете заради отслабването.
То, слабата фигура впечатлява жените, но някои мъже дори се отвращават от кокали с кожа.
Една колежка (закръгленичка) си имаше един лаф "Мъжете не са кучета, та да глозгат кокали". Тя самата споделяше, че съпругът й повече й се радвал като жена, когато напълняла.
Не става въпрос за висящи и грозни форми от сланини.

4.   Ако по това си избираш жената, скоро сериозна връзка няма да видиш...

5.   брюнетка

6.   Брюнетки! С гооолеми сини очи, тъмно кафява дълга коса и голямо дупе. Моята мечта, хаха!

7.   Независимо какво ти говорят тук и там, повечето мъже харесваме жени със закръглени бедра, изпъкнало и не много слабо дупе, бяла кожа и големи гърди. Това слабите жени го нямат. Само истинската медночервена коса при много бледи (обикновено с лунички) е наистина хубава. Затова не се опитвай да се правиш на червенокоса- в повечето случаи не става. Бъди каквато си.
Но пък със сини очи сигурно си страхотно гадже. Не искай много и ще получиш повече.

8.   повече с големи гърди..

9.   Момичета, моля ви разберете едно: Цветът на косата ви няма никакво значение, ако другата част от вас е достатъчно добра ;)

10.   Незнам за вас, но аз от малък имам фетиш към естествена червена коса и лунички!

11.   По принцип е индивидуално, на всяка и отива различно, а и излъчването има значение и то голямо, а то не зависи от цвета на косата или очите, а от вътрешната красота.

Иначе за мен няма чак толкова голямо значение цвета на косата, но ме дразни, ако е прекалено неестествен. Например ако е прекалено перхидролено руса, особено ако се комбинира с тъмен тен - става просто нещо отвратително, пък ако е и подплътено с увереността, че е най-най-красивата, направо мога да повърна. Също мразя да се подават друг цвят корени, които констрастират.

И все пак ако трябва да избирам между червена и черна, бих предпочел червена - по-страстен и огнен цвят е, но все пак зависи и от конкретната жена, защото пък не на всяка и отива.

12.   Брюнетка...червената коса никак не ме кефи, а и някак много курвенско седи...

13.   Или естествения кестеняв цвят, или русо. Като брюнетка ще си една от милионите сиви мишки, а като червенокоса - пълен изрод. За мен няма по-отблъскващо нещо от жена боядисана в червено.

14.   Свещена глупост! Ти за да отговаряш на мъжките стандарти и критерии ли живееш? Не мога да повярвам колко жени съществуват, само за да задоволяват мъжкото его и за тях си е в реда на нещата. Питайте после защо имаме нужда от феминизъм... Такива хора порастват и възпитават децата си в същите "ценности".
Момйче, боядисай си косата, такава, каквато ти харесва, а не такава, че "мъжете" да я харесат.

15.   При мен пък стана точно обратното. Косата ми беше боядисана рижаво-червена, нюанса на Джулиан Мур, който изглежда естествен. При това, аз също бях по-закръглена тогава, но мъжете ми обръщаха страшно много внимание, може би, защото в днешно време не срещат често червенокоси мацки и е нещо интересно за тях. После се боядисах тъмнокестеняво, което изглежда като естественото черно и от тогава вниманието значително беше намаляло. Според мен е въпрос на лични предпочитания, но все пак не мисля, че това е критерий за избиране на бъдещ партньор. А и важното е ТИ да се харесваш, а не да гледаш да се харесваш на мъжете!

16.   "...брюнетка или червенокоса?" - Интелигентна и горда.
Бил съм с блондинки, червенокоси, брюнетки, сивокоси, синьокоси, розовокоси, зеленокоси и дори с жени, с избръснати глави. Интересува ме не какво има на главата си, а какво има В нея.

17.   Авторката.Мисля че не съм се изразила достатачно ясно и са се получили няколко пропуска.
1.Като казвам брюнетка нямам предвид дали да се направя черна,а дали де си върна естествения цвят на косата-светло кестеняв,с който обаче в никакъв случай не изглеждам като руса,в смисъл такъв че е светло кестеняв,но определено не е рус.Цветът е нещо подобно на косата на Ирина Шейк.Давам я за пример само за да си представите цвета,да не ми скочат жените че се сравнявам с нея... :D
2.Като казвам че съм свалила килограми,нямам предвид че съм станала кожа и кости.Висока съм 1,67. Бях 70 килограма,сега съм между 59 и 60.Не е като да няма.
Поздрави.

18.   Ами аз харесвам брюнетките повече от блондинки и червенокоси, като фетиш си ми е :D жена ми е брюнетка с кафяви очи и много съм си доволен от нея. Но всеки мъж има различни предпочитания, имам приятели които си падат по червенокоси.

М 31