Споделена история от Спорт и красота

Дебело дупе, помощ! :(
Момиче съм на 17 години и страдам от един проблем, още от 14-15 годишна. Имам си гърди, корема ми е плосък, имам талия, но за сметка на това имам пълни бедра и голямо дупе. Висока 168 см и тежаща 60 кг, не мисля, че е добре за моята възраст. Много искам да намаля обиколките, чак ме е срам вече, немога да си намеря дънки като хората. Влизам в тях донякъде, и после край, стигне ли се до дупето няма мърдане нагоре. Половинатта ми клинове са се прокъсали отзад, отново заради дупето ми. Направо ми става неловко. Препоръчайте ми някакви упражнения, с които да мога да стопя дупето поне малко.

Коментари

1.   Няма начин да свалиш килограми само от дупето. Обличай си други дрехи. На мен ми харесват момичета с големи дупета. Моята приятелка е такава.

2.   Е какво помощ...спри да ядеш да не казвам като ккакво........

3.   Радвай се! Аз моне много харесвам такива момичета. А и виж колко звезди са така, например Niki Minaj

4.   А някои хора си мечтаят за твоят ''дар''

Ренон

5.   Тичане! Тренировки във фитнеса, като наблягаш само на повторенията за да трупаш мускулна маса с коята краката ще ти станат по големи! Но от друга страна, ако нямаш мазнине а просто генетично големи крака няма как да се смалят.

6.   Тичай и спортувай ходи на фитнес

7.   http://fitnesinstruktor.com/uprajnenia-za-otslabvane-na-krakata-korema-i-dupeto/ Успех!!! http://fitnesinstruktor.com/trenirovka-dupe-bedra/

8.   Обичай го.

9.   Както се описваш ми звучи добре и не трябва да променяш нищо. Ти какво искаш да имаш, две клечки вместо крака и плоско дупе ли?

10.   Стегни дупето и ще ти е добре . И ако ядеш много мазно и сладко спри.И ходи на фитнес.Успех!