Споделена история от Тинейджърски

Какво да правя, не го разбирам!
Здравейте. На 15 съм, тренирам таекуондо, направихме 2 тренировки с един друг клуб (друга федерация) и там го срещнах "П". Първата тренировка хич не го забелчзах, и след няколко месеца пак направихме тренировка с този клуб и трябваше да играя спаринг с него тойй ме удари доста силно и аз без да искам го удрах там, където не трябва... и му се извиних и да. Той е от друг град и колкото мен. И реших да го търся във фб, но не го намерих... Вечерта той ме беше намерил и пратил покана - приех. Харесах му снимки и той на мен, намерих му и аска. И от там се почна той знаеше, че съм аз... След 2 месеца организираха състезание в нашия град. Първия ден ме видя и се усмихна продължително и ааз на него. Втория ден след като минахме отидох срещу него в залата и почнах в аска му и той отговаряше имаше предположения, че съм аз. Той ми задаваше също въпроси и да. Бях му писала искаш ли да те целуна и той късно отговори: е да, но ти тръгна преди мен. И накрая ми зададе въпрос и написах пиши ми във фб. И ТОЙ писа... И така си писахме опозннавахмее... НО последната вечер беше най... Целувки, сърца глупости и му пратих капачката ми, която бе Време е да се влюбиш, а неговата: Побързай любовта не чака. И го питах това случайност ли е и той отговори не. И аз легнах лека и целувки и той също. КРАЙ.. на следващия ден една от неговия клуб си го била харесала и те са почнали да си пишат.. Тя статуси глупости за него.... Той спря да ми пише и аз.... Сега те двамата са екстра, а защо по дяволите трябваше дас ми пиже такива нещааа? В края на месеца има състезание в неговия град, ще ходя и Да го целуна ли? Не ме е срам, но правилно ли е... Те не ходят а се харесват, мен излъга... Какво да правя? Той наистина ме привлича, а тя качва разголени снимки нормално да я харесва.

Коментари

1.   Не върши глупости. Прости си играе с теб.
Талисманче Ж17

2.   Честно казано това, което е направил е много тъпо. :) Според мен би трябвало като го видиш на състезанието да поговориш с него и да го питаш дали я харесва и дали харесва теб и въобще нещо от сорта. Ако те е срам, може да разбереш от това как реагира, когато те види отначало и дали си пишете все още. :) Избора си е твой.

3.   Под "целувки" сигурно разбираш звездички в текста :) :)
Много сте зле младите, ей!
Ние навремето наистина се целувахме, а не само през телефона...

4.   Боже какви са тия аскове, капачки, нищо не разбрах. Не знам защо в днешно време залагате толкова много на един неангажиращ интернет флирт, който нищо не значи. Човека му е било скучно и се е забавлявал, нз защо се възприемат нещата толкова сериозно. Пък и ето - време му е било да се влюби. На капачката в крайна сметка не пише в кой точно :)