Споделена история от Спорт и красота

Как да стана по-здрав физически ?
Здравейте! Пише ви момче на 18 години. Искам за 1 месец да стана по-здрав ако е възможно. Може да ми предложите да пия някакви витамини като бирена мая и домашни упражнения.

Поздрави.

ПП. Темата е много важна и колко по-бързо ми дадеде съвет - толкова по добре.

Коментари

1.   По-здрав? Ти болен ли си? Ако е така - лекувай се!
Иначе, физически силен и добре изглеждащ ще станеш точно след 122 /сто двадесет и две/ тренировки. Това не е шега.

2.   Колко по-здрав? Според изразяването ти ми се струва, че искаш да станеш като някой филмов герой, а най-реалният начин за един месец да го постигнеш е да си нарисуваш с маркер плочки на корема и контури на другите мускули. Реална "здравина" не става за един месец. За един месец ти е само загрявката преди подготвителния период за сериозно трениране.

3.   Нацепин!
Ако не знаеш какво е - гледай клипчето, има го и във v-boks и в youtybe!

4.   Няма такива филми за един месец :)

5.   Безполезни отговори отгоре. Авторът иска да си увеличи силата, а не да има релеф като някакви боди-билдъри. Че можеш да си увеличиш силата за 1 месец, може, макар и да не е много, няма и да е твърде малко също. Ще ти напиша само упражнения за сила (ръце), макар че не е хубаво да тренираш само тях. Трябва да имаш режим за цялото тяло, ако искаш да започнеш вид тренировки (калистеника се нарича). Прави лицеви упори, набирания, кофички. Няма да обяснявам как всичко работи тук, затова потърси в google колко серии трябва да правиш и т. н. Можеш също така да потърсиш 'hundredpushups', там крайният гол е 100 лицеви упори и ако следваш метода им за тренировки, дори и да не стигнеш до 100 (което няма да стане за месец), много ще си увеличиш силата и издръжливостта като цяло. Късмет!

6.   Еми започвай да тренираш.

7.   ти луд ли си до колкото знам за 1 месец най най много можеш да изградиш 400 грама мускул. Тва е нищо. Както се казва тяло се гради 365 дни в годината а не за месец два.
аз тренирам близо година и 5 6 месеца и те първа виждам резултати тей да кажа, че вече ми харесва тялото, защото започнах от самата 0 - слаб сигурно 26 санта ръка със шкембе...
ако не се наслаждаваш на тренировките няма да станиш здрав или бързо ще се откажеш според мен. успех