Споделена история от Спорт и красота

30 days challenge, да или не?
Здравейте, тук съм, за да попитам тези които са наясно с така наречените 30 days challenge за клякане, стягане на корем и т.н. Има ли резултат от тези предизвикателства? Стягат ли се и отслабват ли определените зони? Реших да направя такова 30-дневно предизвикателство, и ако е сполучливо, много бих се радвала, защото търся някакъв бърз и ефективен начин да се стегна до началото на училище. Благодаря предварително :)

Коментари

1.   Ако е съчетано с правилно и здравословно хранене можеш да постигнеш добри резултати. Знам го от личен опит.

2.   Правих едно за клякане, ами има малка промяна. Но нищо особено

3.   Даааа ама на всеки 3 дни правиш почивка

4.   Аз също се интересувам от това дали тези, , предизвикателства" имат голям ефект. По-конкретно, тези за увеличаване на разстоянието между бедрата. Много бих се радвала, ако някой сподели своя опит и мнение :)

5.   Всичко е в това което ядеш. Ако ще и цял ден да тренираш разликата ще е минимална ядеш ли боклуци.

6.   Да, пробвах, както за корем, така и за крака - клякане и коремни, кляканията са краката, а коремните преси за корема. Резултатът е удивителен. Свалих 4 килограма и се стегнах супер много. Ядох си всичко, не ограничавах нищо, дори и най - калоричните неща ядох, но ето - постигнах си целта. Уникално е.

7.   Определено действа. Моя приятелка го пробва един месец преди морето и ми каза, че като е била там всички са я заглеждали

8.   Пробвала съм го. :) Резултатът е 7 килограма надолу. От 166 височина и 57 килограма, сега съм 167 висока и съм 50 кг, даже порастнах с 1 см. Много е добра и си заслужава напълно да се пробва, стига да имаш воля

9.   От авторката: А може ли да ми разясните какви точно упражнения сте правили, аз мисля да правя клякания за краката и не знам какви упражнения за корема, че има голям избор... Наистина искам да успея, та ако не е проблем, някой би ли обяснил по кое време на деня прави упражненията, повече отслабва или се стяга тялото и т. н. Аз съм висока 155см и тежа 57кг, като най-проблемната ми зона са бедрата. Благодаря ви много за бързите отговори :)

10.   О, при мен при първата седмица започнаха да се забелязват резултатите :) пробвай

11.   Какво е това предизвикателство.. ако може линк, снимка :)

12.   Определено ще се стегнеш, няма да си личи хипер многоо, но това са все пак само 30 дена, не стават чудеса.. За отслабване, може.. зависи какво ядеш. Един човек отслабва когато е в калориен дефицит т. е. изразходва (изгаря) повече калории, отколкото приема. Ако водиш активен живот и продължиш да си се храниш по същия начин, включиш тези упражнения, предполагам, че ще има промяна, дори минимална