Споделена история от В чужбина

Образование в Хондурас
Някой има ли информация какъв е приемат в тамошните университети и какво ниво на испански се изиква?

Коментари

1.   Препоръчвам ти Зимбабве. Образованието им е толкова добро, че всеки завършил става милионер в зимбабвийски долари.

2.   А защо не Испания, там има много латиноамериканци.

3.   Много е хубаво. Пробвай после спец. право в Путкиндол, за ташак.

5.   Защо коментарът ми не е публикуван? Просто обяснете, не настоявам да се появи, а само да разбера какво не е наред?

Мод: защото очевидно темата е пусната с чувство за хумор, а вие коментирате сериозно.

6.   Моде, не те ли е срам така да се ебаваш с хората? Пускаш идиотски теми, триеш полезни коментари... И аз преди няколко седмици пуснах тема с много сериозен проблем, за който не намерам решение почти година. Постарах се да напиша всичко максимално подробно, за да стане достатъчно ясно за какъв мащабен проблем говоря. Писах, трих, оправях поне 2 часа, а ти помиарът смотан ми изтри темата. Не мога да повярвам, че може да има толкова долни хора, честно. То бива да си малоумен, ама ти прекаляваш. И това не ти е за пръв път. Един сайт има за споделяне в България и ти тотално го осра и продължаваш да го осираш

Мод: не знам дали аз или другият модератор я е изтрил, но ако я напишеш пак, ще я преразгледам и поне мога да кажа защо сме я изтрили. Много е лесно да кажеш "модераторът е помиЯр", но за всичко си има причина и често хората не разбират и не ни влизат в положението. Ако ги одобря, пък други руптаят. Няма угодия. И слънцето не може да огрее навсякъде. Правим ви услуга, без да сме длъжни, обаче все има някой недоволен.

7.   До модовете: Ако не сте нещастници, тогава как ще обясните редовното пускане на малоумни, измислени теми, също и геронтофилски, а сериозните ги триете. Същото важи за коментарите. Писала съм коментари с полезни съвети, без нищо обидно, но сте ми ги трили. Писала съм теми за размисъл или за някакъв съвет, пак без нищо лошо, а коментарите бяха 90% хейтърски. Като напише черен нещо против белите - минава, но бял като пусне против черните - не може. С такова модериране ли се хвалите? С вас, и без вас, все тая. Даже, ако ви няма, сигурно ще е по-добре. Какви са "услугите", които ни правите, че не виждам?

Мод: очевидно сме нещастници.

8.   От 5
Благодаря за отговора.
Самата тема от 1 изречение и 2 кратки въпроса не личи дали са сериозни или не. Ако 1 или 3 са писани от автора, това обяснява нещата. Но крайно непопулярен избор на университет не значи 100% шега.

9.   По-добре в Уругвай или Чили. Уругвай е една от най-развитите Латиноамерикански държави. Чили мисля, че и те горе-долу са развити