Споделена история от В чужбина

Дрехи ОНЛАЙН
Здравейте има един сайте ubiworkshop.com както се подразбира фирмата е Ubisoft и там има едни дрешки от една поредица на игра искам да попитъм някой знае ли как вървят доставките и понеже съм от България а там са с Долари ако сменя левове в Долари при доставката ще мога ли да плата директно доларите + доставка или, ще ми се обърнат в левове ? но пък понеже има и Ubisoft Sofia до колкото знам........ Ще чакам отговори ? :))))))

Коментари

1.   Напиши Currency Converter в Гугъл и виж колко точно е цената в лева. Само да знаеш, че ще е доста и за доставка най-вероятно ще ти излезе доста скъпо, защото предполагам дрехите идват от САЩ. Освен това трябва да превериш дали въобще доставят до България.
Също ще чакаш около месец да пристигнат.

2.   Сaйтa е стрaхотен и aз се чудих същото но според мен директно с долaри се плaщa.... aз съм си хaресaлa едни дрешки и смятaм да ги поръчaм :)

3.   Благодаря и на 2-ма ви :)
Ще очаквам още отговори :)

4.   За тези пари ще отидеш със самолет до Лондон или Милано и ще си ги купиш лично. Да не ти обяснявам и че произходът на тези "фешън"-дрешки е еднакъв с този на същите от Илиенци, а именно - Китай.
Не знам колко пъти трябва човек да си счупи главата в живота, за да престане да мисли за глупости като парцалки и играчки. Мислете за отношенията си с другите хора, за знанията и развитието си, а не за ВЕЩИ.

5.   Номер 4, надявам се автора до игнорира коментара ти, защото никъде в темата на мога да прочета проблеми като "вещите не са важни" или "искам да се извися душевно".

Номер 1

6.   Няма какво да коментирам по номер 4 явно не си е направил труда да прочете всичко а и аз от къде да знам не съм и от София а лично тези дрешки са от една игра на персонажа доста ме кефят и само там съм ги виждал за продажба а в България никъде ги няма понеже сме с 2 века назад от другите страни и след около толкова време може би, ще ги има и в България за това ПОПИТАХ И ИСКАМ НОРМАЛНИ ОТГОВОРИ ПРИЕМАМ И СЪВЕТИ...
Поздрави : АВТОРА