Споделена история от В чужбина

Бъдещето ми
Здравейте,
Имам много тежък проблем.Искам много да уча в чужбина-не само заради високия стандарт на живот в някои страни,но и за красотата им като Италия,Франция,Белгия и други.Но сега живея аз с майка ми.Само ние двете сме и проблема е че ако замина за чужбина,тя ще остане сама.Какво да направя-много изкам да се развивам в чужбина.Това ми е мечтата.Ходила съм с нея в много страни,но тя се притеснява,че няма да ме вижда дълго,че не може да живее сама,винаги й е било хубаво да бъде с мене.Аз цяла година съм учи,винаги съм се тормозила за висок успех и съм го получавала.Даже ми е казала да не се претоварвам.Имам още 3 години,докато завърша.Искам и нея да я взема,но как ще оставя дома си?Моля Ви помогнете ми какво да правя.
Благодаря Ви.

Коментари

1.   Че не можелa дa живее сaмa ли? ! Aми кaто се зaжениш кaкво ще прaви, нaли не мислиш, дa си я водиш и нея в общият живот/дом с бъдещ съпруг? !
"Пък кaк нея ще остaвя, пък aко я вземa кaк домa си ще остaвя... "
Офф...

2.   Живей в България и ходи на екскурзии в чужбина да се наслаждаваш на красотата и на другите страни...

3.   По начина, по който говориш, не би се справила в чужбина, според мен. За да успееш навън, просто трябва да заминеш и да забравиш за всички тук, колкото и да е трудно. Отидеш ли там, ти започваш един напълно нов живот и за съжаление започваш да се отчуждаваш от България. Помисли си добре, защото трябва да си доста силна психически, а и не само.

4.   До модераторите - толкова пъти вече качвам една грамотно написана и сериозна история. (За мен е сериозна, защото най - добрата ми приятелка се оказа човек, койт иска да ме злепостави винаги). Тук виждам толкова много неграмотни истории, много дълги или прекалено кратки и на всичкото отгоре в грешна категория и са одобрени.
До автора - красотата на една страна не е всичко, а и винаги можеше да се върнеш. Майката ти ще иска най - доброто за теб и ше те пусне сама из света.

5.   До модераторите - толкова пъти вече качвам една грамотно написана и сериозна история. (За мен е сериозна, защото най - добрата ми приятелка се оказа човек, койт иска да ме злепостави винаги). Тук виждам толкова много неграмотни истории, много дълги или прекалено кратки и на всичкото отгоре в грешна категория и са одобрени.
До автора - красотата на една страна не е всичко, а и винаги можеше да се върнеш. Майката ти ще иска най - доброто за теб и ше те пусне сама из света.