Споделена история от Образование

Искам да стана военен
Здравейте, искам да попитам колко вискока трябва да ми е оценката на средното образование за войник. Също искам да попитам може ли стана войник(който ходи на мисии в афганистан например) ако не съм учил в специализирано училище и ако може какво е заплащането на мисия и заплата, Също ако завърша в НВУ каква професия да очаквам

Коментари

1.   За обикновен войник ти трябва Среден 3 - 3, 5. Иска се по-скоро да си физически добре подготвен. За пожарна се иска веше Добър 4, 5 и там са много по-добре платени и имат повече права, работата е по-добра като цяло, но който няма успех за пожарникар, става войник обикновено. Обикновените войници НЕТО взимат някъде 850 лв. Братовчед ми е такъв войник и толкова взимаше, но непрекъснато увеличават заплатите - малко, но сигурно. Не си длъжен да ходиш на мисии, но ако откажеш те освобождават. Ако искаш да ходиш на мисии - супер. Ако искаш да си офицер ще трябва да завършиш в университет. Има различни възможности тук. Успех

2.   Около 3:00!
Не знам как млад човек ще се забие там! Ще ти дадат някаква заплата от около 650 лева ама на каквато почнеш, на такава ще се и пенсионираш! Никакъв шанс за развитие! В няколко подделения имаш шанс кандидатствне за мисии, ама кандидатите за едно място са по 7 - 8 човека, така че шанса да се уредиш без връзки са много малки. Останалото време е просто губене на време. Някви наряди, 2 - 3 измизлени учения в годината и спане или белот през останалото време.

3.   Ами, нищо специално не ти трябва. Просто е нужно да си достатъчно глупав, за да ходиш за пари да убиваш хора в друга държава, рискувайки и собствения си живот.

Сигурно в Афганистан в момента някой "млад умник" като теб се чуди колко ли ще му плащат ако го пратят в България да стреля по теб и семейството ти.

4.   Номер 2, че ти така като говориш.... 650 лева и нищо няма да прави? Ми, че това си е супер cool