Споделена история от Образование

Матури 7 клас
Здравейте, тъй като остава много малко до матурите за 7 - ми клас. Искам да ви попитам възможно ли е да остана на изпит по математика ако имам двойка на матурата, тъй като госпожата която ни преподава по математика ни каза че който има двойка по математика ще ходи на поправителен изпит.
Моят успех ако случайно изкарам двойка ще стане четворка
Възможно ли е придположение че имам 4 да остана на изпит ако имам 2 на матурата.
Извинявам се предварително за допуснатите правописни грешки ( уча сега за матурите и бърза )
Благодаря за разбирането:)

Коментари

1.   Те госпожите така си говорят да стресират. В 4, 7 и в 12 клас според тях ти зависи живота от резултатите на тия малоумни изпити. Е като изкарах в 4 клас 6.00 по 4 предмета нищо не се промени към добро. Обаче тази класна така ме беше наплашила мен, но след време осъзнах, че съм си вредил на себе си само с това притеснение. В 7 клас пък ти набиват в главата, че като изкараш хубави оценки ща отидеш в " елитно" училище. Е като изкарах две отлични оценки и отидох в елитната гимназия- пълно с лигльовци и идиотчета. В 7 клас тая по български само намилаше как дори леко да си драснал на изпита ще ти анулират работата. 2 часа и половина изпит и ти да не драснеш малко- я си объркал нещо, я ръката случайно се е отклонила и се е появила някоя черта от химикал. Истината е, че просто не трябва да рисуваш знаци и да пишеш неща, които нямат общо с изпита, щото може да се разбира като знак към проверяващия, изпита се проверява и чак тогава се отваря плика с имената. В 7 клас учителите плашат учениците, уж да ги мотивират, но няма смисъл- при някой учеволюбив обаче притеснителен тва би имало обратен ефект, а пък при идиотчетата, на които не им пука, хич няма да им повлие.

2.   Резултатите от матурите в 7. клас са просто точки. Не се приравняват към оценка и съответно не можеш да изкараш двойка. Броят точки просто ще бъде вписан в свитетелството ти за завършен основен етап на образование.