Споделена история от Образование

Дрифтове и бърнаути
Здравейте, на 19 години съм, въпроса ми е към маняците със колите. Искам да попитам понеже сега се уча на дрифт, баща ми има БМВ е61, а моята кола е сеат леон. Първо със сеата се учих да дърпам ръчни, много ми беше кеф исках пак и пак и пак след което се научих на бърнаута, което също е яко. Много хора ми казват, че по този начин скъсявам живота на колата стократно и тем подобни. Маняците със опит искам да споделят колко бързо реално заминава съединителя (и кое друго) като го пускаш рязко на 2500 оборота също така със дърпането на ръчни как стоят нещата?Ще съм благодарен ако някой остави по-подробен коментар по темата.Благодаря ви!

Коментари

1.   Айде поредният с мляко по устата, тепърва взел книжка и тати му купил колата пък тръгнал на маниак да се прави, на дрифтове да се учи. още един убиец по пътищата родни, сякаш са ни малко ... това е резултата на дистанционното обучение. Вече и моделите на подражание да висчки подрастващи са досущ като убиеца на Милен Цветков. До авторчето, първо се научи да караш като добър шофоьр няколко години, преди да се гъзариш. Ако съм на мястото на баща ти, такъв бой ще ти перна че да ти държи влага преди да седнеш зад волана, така че да бъдеш отговорен, защото от действията ти зависят човешки животи, разбери го псевдоманиаче!!!

2.   Поредният убиец по пътищата! Намери си по продуктивно занимание или поне нещо, което ще убие теб, а не невинен човек.

Трепи се колкото искаш, но не убивай други. Колко случаи на убити или останали без крайници хора, пометени от 19-годишни дрифтърчета трябва да има?? Мисли малко с тая глава.

Подкрепям номер едно!!

3.   В категория образование, очаквах други да са въпросите от 19-годишните.

Ж20