Споделена история от Образование

НФСГ
Здравейте , момиче съм и тази година ще съм заек в НФСГ (Национално финансово-стопанската гимназия).
Питах се дали някой може да ми даде някакви съвети за учителите,дали ще има родителска среща преди началото на учебната година .Сякаква информация би ми била полезна ,така че плс дайте някви съвети .

Коментари

1.   От моето училище ще има 4 заека и четиримата са ужасни :)). Успех, дано не те тормозят. Половината там са филмари, познавам хора и от по-горните класове. А за учителите мнение нямам. :) Пиши как се развиват нещата!!!

2.   Уча в НФСГ и завършвам тази година. Родителска среща има винаги в началото на годината и ако се налага има една в края на 1я срок или началото на 2я. Учителите са като навсякъде. Кажи коя ти е класна да ти кажа какво те чака :D

3.   От Авторката : Ами то идиотското е че не знам от къде да видя коя ми е класна. А между другото случайно да знеш дали почваме на 1 септември или 15?

4.   Влез в сайта на НФСГ там си пише всичко, но предполагам, че ще се разбере около 1 септември, а може и по-късно. В дясно на сайта информацията се обновява и непрекъсното пишат какво става. Ние доколкото знам сме от 15, но ще следя в сайта и аз. Попринцип зайците винаги ги викат 30-60мин. по-рано за първия учебен ден. За първия учебен ден и аз не знаех нищо като отидох и видях в коя стая съм разбрах и коя ми е класна.

5.   Здравейте! Аз също съм заек тази година, 2012/2013. Вече изпита по езика мина и му се вижда края. Не всички учители ми допадат, но се свиква. Ще видим 9 клас, като почнат специалните предмети. :) Късмет! :)

6.   Сериозните предмети при мен започнаха в 10 клас, но аз влезнах след завършен 8ми клас. (основи на правото, фирмено право, икономика на п-ето, предприемачество и мениджмънт, куп, утф, проектен мениджмънт, а счетоводството стана ужасно трудно в 10 клас...

7.   хубаво е в нфсг

8.   Сега ще съм 11 клас във НфСГ. Като цяло имах по-големи очаквания от училището, не е толкова елитно. Повечето учители са квалифицирани, но не преподават достатъчно добре, а имат огромни изисквания. Първата година много се филмират относно униформите, но след 2-3 месеца няма и да помните, че сте си я купували. Въпреки всичко, попаднах на страхотен клас и никак не ни е скучно. Така че не се плаши, че си в ново училище, бързо се свиква, поне при мен беше така. Успех и дано да попаднеш на добра класна.