Споделена история от Образование

Расово смесване
Искам да ви попитам въпроси, свързани с биологията и генетиката?

Как човечеството ще изглежда, ако смесим трите раси - черната, бялата(европедната) и жълтата (монголоидна)?

Как ще изглежда всеки човек, ако има 33 % гени на негроид, 33 процента на бял човек и 33 процента на човек от жълтата раса?

Има ли хора, притежаващи гени от трите раси и кои са те?

За по-добра представа - дайте линкове, даващи информация за външния вид на хора, притежаващи гени от трите раси.

Коментари

2.   Има вероятност и да приличат само на единия родител. Има доминантни и рецесивни гени до колкото помня

3.   Няма да са на райета както си ги представяш. винаги ще има ярко изразен доминантен ген а другите ще се носят в ДНК, може да се появят после в поколението на дадения човек. Както в момента от бели родители може да се роди черно дете защото един от тях е носил такъв ген. В биологията за 6-7 клас го пише.

4.   При тази комбинация доста красиви момичета се получават.

6.   как ще направиш по 33 процента от всичките раси? трябва да те е*ат двама от различна раса - но пак няма да стане.. - не може да забременееш от двамата едновременно

7.   До № 6.

Мисля, че е възможно расовото смесване между трите раси.

Например мулатка да се ожени за мъж от жълтата раса и да имат дете. От бащина линия, бабата и дядото на детето ще са от жълтата раса. От майчина линия, например дядото на новото дете ще е негър, а бабата ще е бяла жена. Или пък бабата и дядото да са негърка и мъж от жълтата раса, а детето им да има полов контакт с човек от бялата раса, за да имат свое дете.

До теб и останалите:

Ако смесим трите раси, кой гени от коя раса ще са преобладаващи? Според мен от негроидната раса са гените, които ще са най-доминантни.

Хората, които ще носят трите гени ще приличат най-много на една от трите раси или ще изглеждат различно от трите раси?

Възможно ли е да получим една единна раса, получена от смесването на трите раси? Ще изглеждат ли индивидите от новата четвърта раса по един и същи начин?

Имайте предвид моя пример отгоре в същия коментар, на когото четете в момента.

Авторът

8.   Преобладаващ обикновено е тъмният ген, но вероятността от трите смесени раси да се роди бяло, русо дете със сини очи е 1/48.
"Възможно ли е да получим една единна раса, получена от смесването на трите раси? " Да 1/32 ще си приличат само по между си.
"Ще изглеждат ли индивидите от новата четвърта раса по един и същи начин? " не никога! дори 10 братя от един и същи родители не изглеждат еднакво ако не са еднояйчни.

9.   Ще се получи негър с дръпнати очи, тва е. Бялата раса винаги губи.