Споделена история от Образование

Кога излизат резултатите от матурите?
Здравейте. Искам да попитам кога излизат резултатите от матурите след 7 клас. Последната е на 29, ако има значение.

Благодаря!

P.S. Модератори, знам, че темата е доста кратка, но се надявам въпреки това да я публикувате :)

Коментари

1.   След 7 юни ;-)

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1088474

2.   До 7 юни ще има резултати

3.   Оценката ти ще е 7! Сигурен съм. Успех!!

4.   Хаха, благодаря, номер 3 :) Откъде го реши това??

Авторката ;р

5.   Крайният срок за обявяване на резултатите от изпита по бел и математика, които са най-важните, ако ще кандидатстваш, е 4. 06. 2013. Може и по-рано.

6.   По български език и математика излизат на 4 юни. И аз съм 7 клас :)

7.   Мисля, че на 4-ти юни излизат по БЕЛ и математика :) Успех!

8.   Някой да знае сайтът в който излизат резултатите?

9.   Да, номер 8... напиши Регионален инспекторат по образованието и града в който живееш и ще ти излезе.. :)

10.   Здравейте, до тук в темата видях два основни отговора :
на 7 и на 4
Кое е вярното? Аз също съм 7 клас и не знам нищо за кандидатстването и ще се радвам ако ми изяснете тези неща :)
Ще следя темата и ще очаквам отговорите Ви. Благодаря предварително!
Днес е 3 и ще се радвам да ми отговорите бързо!
Miss Kaprizzz

11.   Резултатите са качени на сайта на всеки регионален инспекторат по образованието. Влиза се с входящ номер и егн.

12.   Здравейте! Имахме преразказ снежния човек и врабчето. Трябваше да го направим от името на врабчето. Аз го направих от името на врабеца, но трябваше да е така примерно една, две думи: тръгваше, отиваше, беше, а аз съм написала БЕ или Е. Дават ли се точки, ако сме объркали това или целия преразказ ти се счита за грешен. Благодаря предварително.

13.   как да проверя оценките по матурите

14.   Някой от седмокласниците може ли да напише преразказа тук, да видим?

16.   Миналата година бях седми клас, резултатите по БЕЛ и математика излизат на 4-ти юни 2014г. А резултати по всички останали матури (първи чужд език, природни и обществени науки) - 7-ми юни 2014г. Без повече малоумни въпроси, това трябва да ви го обяснят учителите, ако те са толкова заспали, има сайт нна Министерството на образованието или пък на Регионалния инспекторат, просто вие не сте се поинтересували.

17.   №12 Спокойно не се оценява само времето на преразказа или само рода на врабчето. Има голяма скала за оценяване на всеки аспект от написаното в преразказа. Съответно се оценява с точки или с нула всеки аспект. Тоест проверяващият отговаря на въпроси свързани с твоя преразказ. Има преразкази в които въобще не се разбира че разказвачът е врабчето.
№13 ще излязат на 4, 06, 2014г в 17 часа едновременно в всички РИО в държавата.
№14 Мислиш ли че някой седмокласник ще се навие да пише тук преразказа?