Споделена история от Образование

Как да разкрия желанието си пред всички да се занимавам с музика.
Здравейте, аз съм момче или по-скоро вече мъж на 18 години..
От както се помня винаги музиката е била колелото което е задвижвало живота ми. Имало е моменти в които от 24 часа - 10 съм бил постоянно със слушалки в ушите. Искам да се занимавам с музика, влече ме основно рапа, но не това което днес се разбира под "рап" - Криско, Килата и още куп други позьори. Мога са часове да слушам хора като Еминем или F. O. Мисля, че доста добре ми се получват някои "кавърчета"..
Но едва ли някой ще разбере за това мое желание, всички около мен си ме представят след една година като инжинер в сферата новите технологии.
Как да се развивам, от къде да започна, желанието в мен е ОГРОМНО? !

Коментари

1.   Просто е, тренирай всеки ден, учи текстове, пей, запиши се на запис да се чуеш дали можеш или не, също така в момента точно вървят кастингите на X Factor и може да се запишеш, нищо не ти коства да пробваш, отиди и каквото стане, а и само да те помоля ако вземеш да станеш известен, не се надувай и помни от къде си тръгнал.

2.   1. Не си мъж, не се и прави на такъв.

2. Не се лигави, търси си истинско образование. Глупости можеш да слушаш винаги, ако щеш Азис си пускай - никой не се интересува. Семейството ти се интересува дали един ден ще си намериш работа или с някакви претенцийки за музика ще чистиш кенефи в МакДоналдс. Щеше да се сетиш за това ако беше "мъж".

3.   Номер 2 как реши, че музиката не е истинско образование??? Всеки си намира работа с това, ако е достатъчно добър и отдаден. Аман от хора дето изобщо не разбират от бранша. Както и да е... Гледам доста такива теми има в този сайт. Все повече се убеждавам, че има много българи, които са талантливи. За такава малка държава наистина са доста! Аз също съм една от тях и се занимавам с музика вече доста години и го работя професионално. Професията е много хубава, но много трудна. Зависи какво искаш да правиш дали авторски парчета или просто да си свириш по заведенията или да преподаваш. Другото, което трябва да имаш е не голяма носталгия към страната, защото тази професия, ще те задължава да работиш в чужбина, казвам го от опит. Зависи какво точно искаш да правиш с музиката, защото е много широко понятие това, , Да се занимавам с музика''. Успех, ако си решил да продължаваш с това, но все пак те съветвам да наблягаш много и на чужд език и да можеш и нещо друго да работиш някой ден, освен това, че всичко се случва! Ако имаш някакви въпроси питай.
Поздрави!