Споделена история от Наркотици и алкохол

Взеха ми книжката фалшива резултат
Здравейте скоро ме спряха за проверка и решиха да ми направят тест за алкохол и наркотици пробата за алкохол излезе отрицателна но на пробата за наркотици ми излезе бензодиазепини който даже и незнам какво представляват приемам други лекарства дадох проба кръв и урина свалихами номерата и ми отнеха книжката въпроса ми е че ми казаха че пробите се бавят доста с месеци а аз не съм престъпник мога ли да направя нещо по въпроса предполагам че пробата в лабораторията ще съм чист ама не ми се чака толкова дълго време ако има някой подобен случай на моя нека сподели до колкл време му излезе пробата в лабораторията

Коментари

1.   месец отнема близо, вземи си адвокат иначе ще го отнесеш и с затвор

2.   Чакам извергите в коментарите, които ще ти кажат как лъжеш (въпреки че няма никаква логика в анонимен сайт да лъжеш за конкретния случай) и да те изкарат престъпник.

Истината е, че много народ изрева от подобно нещо и лично знам хора, които никога не са пипали нищо, но пробите им са положителни и месеци стоят без коли. После им идват обратно и се оказва грешка.

4.   Може и да стане нещо, ако се научиш къде се пише ЗАПЕТАЯ??? ...

5.   Бензодисьепините не са сред зсбранените при шофиране. Те не са наркотици. Изписват се след прекарано мозъчно сътресение, при някои проблеми с нерв, при припадъци вследствие на удар и т.н. В леки дози, нито предизвикват сънливост, нито забавени реакции. Нещо не е в ред с пробите. Провери лекарствата, които приемаш дали съдържат подобни вещества, но такива лекарства могат да изпошат само невролози, психиатри, клинични психолози. Макар и рядко се изписват при депресивни състояния или тревожни разстройства.
Ако сред лекарствата, които приемаш няма такива, то или полицаите лъжат или някой умишлено ти ги е сложил в питието. Особено на купон или на морето това е много вероятно.

6.   Към Автора на поста-напиши какви точно лекарства си пил, някои лекарства дават отражение.

7.   Не се надявай да ти излезнат отрицателни, щом полевият тест е показал наличието на някакво вещество, шансът то да е в организма ти е над 99%, така че отиваш на съд, ако нямаш предишни присъди, ще се размине с условна или пробация.

8.   Знам от допинг контролите докато тренирах, че в урината не винаги се хващат препарати, но при кръвен тест е 100% шанса ако си ползвал нещо да излезе. Задължително преди теста се подаваха всички лекарства, които си взимал през последните месеци.
Щом лекарствата са ти предписани от лекар би трябвало той да ти издаде някакъв документ, че ги взимаш и може да оставят следи при тест, които се бъркат с наркотично вещество, а също и документ че имаш право да шофираш при приемането на тези лекарства.
Не мисля, че може по - бързо да ти излезнат резултатите.

9.   Слушай номер 1 - Намери си адвокат, говори на кой и какви пари трябва дадаете после и ще се справиш лесно с проблема!

До 4 - К! И в КОНРЕТНИЯ случай, каква ползва от това?

10.   Полевите тестове, които се ползват от полицията, са изключително слабо селективни. Има вещества, които правят т.нар. група. Там има и наркотици, и продавани в аптеката с рецепта. Тестът реагира положително на всичко в групата. А вече кое вещество е точно наличното, може да каже само кръвният тест. Безразборното им използване крие огромни рискове и това винаги е било аргумент срещу широкото им използване. Сега ползваните хващат 6 групи. В групата на канабисовите хваща и дронабинол, който е съвсем законно лекарство. При бензодиазепина ще хване цялата група, а тя обхваща поне 4-5 широко използвани лекарства-предимно успокоителни и приспивателни.
Не си мислете, че тоя проблем не е поставян никога от специалистите. Поставян е много пъти, но няма по-добри бързи тестове. Проблемът е в безразборното им използване. Т.е. не можеш просто да тестваш всички, защото това са масови медикаменти и много хора ще ти излязат положителни, без да са извършили нарушение. Те си пият предписани от лекар медикаменти и в съответните за състоянието им дози.

11.   Ще се радвам да ни държиш в течение, тъй като ще е от полза на много хора, успех ти желая брато от сърце

12.   Не съм чувал за бензота да взимат книжка. Хващай един адвокат задължително. Скоро един приятел имаше подобен проблем, свалиха номерата на колата, полевия тест показа че е на стимуланти. В крайна сметка се оказа, че теста е бил положителен заради капки за нос които е използвал в продължение на 2-3 години. Работите се разминаха, но беше похарчил близо 2000 лева за адвокат.

13.   Не може да караш на Ксанакс, Ривотрил, Диазепам и останалите от групата. Абсолютни наркотици са си, не трябва за повече от седмица-две да се пият ако се предписват. Хората които трябва да ги пият постоянно, като епилептици, не трябва да шофират.