Споделена история от Наркотици и алкохол

Да продължа ли да пуша
Привет, имам един въпрос към вас. Мъж съм на 30г и не пия алкохол но пуша марихуана от 3/4г всяка вечер преди секс и сън. Всяка вечер обичам да пуша по няколко пъти и да правя страхотен секс с момичето което много обичам и живея с нея от 7г. Като цяло работя доста като 30/30дни или в най добрия случай 26дни в месеца. Така като пуша харесвам работата си, харесвам живота си, обичам човека до мен и съм щастлив, щастлив съм защото знам че всяка вечер ме чака жена в леглото след тежкия работен ден и една цигара с марихуана която ще ме накара да не мисля за негативните неща от деня. Всеки от нас знае че има и лоши дни, като например да спукате гума на път за работа или просто да се успите. Като пуша и след това съм по спокоен и върша доста работа, полезен съм и в офиса в който работя, имам интерес и се развивам постояно, изкарвам добри пари и съм мотивиран. Искам да кажа че не правя нищо лошо но въприки това започвам да се притеснявам за тестовете на Кат които правят тъй като ми се налага да шофирам. Вие какво бихте ми казали, да продължавам и да се ограничавам с шофирането или да се опитам да я откажа?

Коментари

1.   Опитай се да я ограничиш и в един момент да я спреш изцяло. Роботиш си, стъпил си си на краката, имаш едно прекрасно момиче до себе си - защо ти е марихуана? Вярвай и без нея можеш да си щастлив, просто ти самия трябва да се настроиш, че не ти е нужна. Сега ти пречи само на шофирането, но след известно време и другаде ще си даде следа. А, ако те хванат, че приемаш, просто не си струва главоболието.
Със сигурност и без тази една цигара вечер можеш да си мотивиран да се развиваш и да се издигнеш още в кариерата си, да си щастлив от живота си и да се радваш на приятелката си. Спри, докато все още не е станало късно. Ще видиш, че животът е прекрасен и без да правиш това. Успех!

3.   Отказвай. Тестовете на кат са ти най-малкият проблем.

4.   4 грама са МНОГО, както и 7 години с "момиче". От друга страна си имаш много проблеми, та по-добре не спирай.

5.   Проблемът е, че вреди убииствено много на мозъка. Както всеки наркотик. Има достатъчно изследвания, намери моралната сила да ги откажеш, имаш си приятелка - за какво ти е?

6.   Не спирай. Придвижвай се с градския транспорт, там никой няма да ти прави тест.