Споделена история от Наркотици и алкохол

Голям проблем
Така на 17 год съм и много обичах партитата.. миналата година започнах да излизам по често вечер, по клубове и същевременно започнах и по малко да се друсам с.. амфети и така цяло лято докато не дойде един ден през есента на 2012 докато не припаднах в училище и от този ден до днес вече сса минали повече от 6 месеца и на мене още ми е едно отпаднало такова и ме е срам и страх да призная пред родители и близки, но не се чуствам добре откакто ги спрях -- нямам желание почти за нищо, всичко ми изглежда тъпо и безмислено.. моля ви ако знаете как да ми помогнете ми пишете за да мога да изживея пълноценно младите си години без проблеми и притеснения.. много съжалявам че пропилях една година от живота си в, .. наркотици...

Коментари

1.   Знам, че сайта не е създаден за упреци, но няма как да не кажа следното - има хора които се учат от грешките на другите и хора, които се учат от своите собствени грешки, както и хора, които въобще не се учат. Колкото си по умен, толкова повече си от първите. Хубавото при тебе е че поне не си от последните и го възприемай именно така - като хубаво и позитивно нещо е това, че съжаляваш за стореното. Имаш шанс да се поправиш. Стани малко по-интелигентен и като ще вършиш нещо - виж опита на другите и тогава действай.

2.   Амфетамините имат остатаъчен ефект който може да трае от 6 месеца до 1 година, единствения начин да го преодолееш е в мозъка ти препоръчвам ти почни да четеш книги за позитивно мислене, почни спорт или нещо от сорта, ако искаш повече съвети пиши ми на емайл marinow97@abv. bg ще ти помогна :))

3.   Искрено ме впечатли фактът, че си се осъзнал и си спрял, че проумяваш, какво е можело да стане и какво си си спестил, на теб и семейството ти! Изисква се невероятна воля за това, знам го от личен опит, аз също минах тежкото изпитание и го преборих! Щом си решил да споделиш, вместо да се надрусаш и мъката да премине за малко... това е предостатъчно! Много съм съгласна с (номер 2) Послушай го и започни да спортуваш и да четеш, защото физически, ако се натоварваш, ще се чувстваш много по енергичен и ако четеш ще забравяш за желанието да се върнеш в тъмната алея! Наистина шапка ти свалям, ти си на 17 и си осъзнал на къде си тръгнал и къде отиваш, кое е редно и кое не! Браво на теб! Това ще ти послужи за пример в много други препятствия в живота ти напред и винаги си поставяй ултиматуми (постижими :)) и ги гони :)
Успех ти желая от сърце и следващата история да е позитивна :)
Веси 23г. :)