Споделена история от Други

Детска музикална кутия
Здравейте, на 20 съм и имам приятел от 3 години, неговият брат, си има момиченце, вече на 5 месеца. Тъй като все още не съм подарила нищо, ми хрумна идея да и подаря музикална кутия. Въпреки, че в описанието на няколко кутии, които гледах онлайн, беше, че са за деца над 4 години, смятам, че е подходящ подарък, тъй като, често и пускат песнички преди да заспи и това я успокоява, освен това ще остане за спомен и може да я ползва след години. Проблемът е, че ми се иска да е нещо различно от розова кутия с въртяща се балерина, а повечето които гледах бяха именно такива. Имаше една по-нестандартна със пиленце, но размерите и бяха доста малки, а цената висока. Въпросът ми е, има ли представа някой в какъв магазин мога да потърся подобно нещо? Има ли някой по-добра идея за подарък на малко бебе, изключвам дрехите тъй като гаджето ми каза, че има достатъчно дрехи за години напред. Благодаря ви!

Коментари

1.   http://www.hippoland.net/produkti/detski-igrachki/thinkle-stars-smartfon-pate-2701

2.   Естествено, че ще пише, че са за деца над 4 години, толкова малко бебе може да се уплаши от такива звуци, а може да иска да я докопа и да плаче като не му я дават (защото ще я счупи).
Купи му някоя гумена играчка (ама гледай да е от по-качествените), да я лапа, да я мачка, каквото иска да я прави. За спомени има време, на тази възраст на това ще се зарадва най-много.