Споделена история от Други

USA ARMY
Здравейте искам да ви попитам повече подробности за влизане в американската армия който знае.. Доколкото знам влизат и чужденци въпроса ми е обаче дали ще стане ако замина с туристическа виза или на бригада и директно отида в един от центровете за кандидатстване? Понеже доколкото четох не е задължително да имам работна виза а и с временно пребиваване може да стане номера?

(Пробвах се в френския легион минах всички тестове но накрая комисията не ме прие.. и сега мисля да се пробвам там просто ми трябва колкото се може по точна информация за това дали би станало с туристическа виза например )

Коментари

1.   Какво толкова ти пречи да потърсиш us army, да отвориш сайта им и да попиташ??? Но не, първото нещо за което се сещаме когато търсим инфо за работа е сайт за споделяне на лични драми. Много логично.
Виж тук
http://www.army.mil/info/armylife/careermanagement/schools/
Това е списък с кампуси за обучение, не съм гледала
подробно. Просто им извади мейла или други контактни данни и се свържи с тях. Звъниш, обясняваш им как седят нещата при теб, питаш. Надявам се, че не е толкова сложно.

2.   За какъв чеп ти е да ходиш да умираш и убиваш за чужди интереси?

3.   мечтаеш да станеш пушечно месо?

4.   Ако не си US гражданин няма да те приемат.

5.   Аз пък те съветвам преди да кандидатстваш първо да изгледаш това:
https://www.youtube.com/watch?v=o_l4Ab5FRwM
а именно - какво те чака след като приключиш с авантюрата си. И това е съдбата на КОРЕНЯК АМЕРИКАНЦИ, смятай с теб как ще постъпят...

6.   Автора е

Абе пичове вие не гледайте кво искам да стана ами дайте конкретна информация, или някой който познава някой който е бил там или е чул нещо достоверно....

7.   Пич нема се косиш, тва е български форум все пак - непременно трябва да се даде акъл или да се чешат просто езици ;)
Е, аз съм по темата - по едно време живях и учих в USA, тогава помня, че с моята виза (О2 или нещо такова) не можех да вляза в NAVYто им. Но можех да джиткам из военните им бази и комплекси - пожелавам ти го, да видиш ти чудо :)

За да бъда по-полезен ти давам директен адрес направо, да питаш за актуална информация - София, ул. Козяк 16, ей ти и телефоня: 02 937 5100; ако не си в БГ търси тяхно посолство; ако си в Северна Корея по-добре си трай ахахаха

Успех брато!!!

9.   Аз бях в американската армия с договор за 5 години. Първата година е подготовка, после бях контингент в афганистан. Мога да говоря много по въпроса но като цяло бях доста по добре заплатен в сравнение с нашите (Бг) воиници в Кербала и Кабул. Като цяло има и по размирни провинции, доста момчета загубиха живота си, но това е част от професията. Афганистан вече не е на дневен ред, сега се очаква разширяване на контингента в Ирак и изпращането на такъв в Сирия, няма нужда да казвам защо. Аз имам възможност да подпиша нов договор но честно казано мисля че предстоящите интервенции ще дадат много жертви. Ако искаш подробности за самото кандидатстване, изпити и тн се свържи с мен, но да знаеш, че трябва да владееш англииски да много добро ниво, да нямаш криминално досие и да не си в някой забранителен списък.

10.   "Който е бил там" в момента или е мъртъв, или е в огромна немилост. Така че не чакай от умрял писмо...
Опитахме се да те предупредим, а ти ако искаш си троши главата сам.

11.   Абе пиче, като искаш актуална информация, сам си я търси.

Ще те вземат, споко - затова е тъпкана с чужденци армията им. Чуждестранните поне го правят, защото армията може да им плати колежа. Ти обаче не страдаш от амбицията да не бъдеш подметка - теб ще те харесат моментално.

12.   Автора е

до 7 Аз ще питам в посолството но те едвали ще ми помогнат ако по закон е да живееш там и да имаш гражданство.. за да влезнеш

Иначе трябва ли да имам уговорен час или нещо такова или на гише информация предполагам има такова се пита?