Споделена история от Други

Много ме ревнува
Имам приятел от 1 год и 5 месеца,живея в тях. Много ме ревнува, когато ми звънне телефона веднага започват въпросите ( кой, защо те търси) и отново се караме. Вече не ми обръща внимание по цял ден играе на компютъра си и след това просто си ляга, нямаме интимност не се и старае да се чувствам обичана не ми подарява подараци дори за рожденния ми ден.. какво да правя

Коментари

1.   При тези обстоятелства, които описваш, то е ясно, бягаш и се спасяваш. Пишеш какво той прави, сега опиши ти какво правиш, та да видим кой крив, кой прав. Как няма да е ревнив, започвате да се чукате още на 13 години. Мъжете са вече предубедени, още преди да срещат момиче, нали ви виждат поведението. Малко са истинските жени, повечето са китайски евтинии, еднодневки. Ако му лазиш по нервите, може и друго да предприеме. Опитай с чар и сериозност, ако не се получи-бягай!

2.   Раздели се с него най -добре!

3.   Остави го!

5.   Напускаш го!

6.   лесно, зарежи го, закакво ти е такъв човек до тебе

7.   Зарежи го!

8.   Аз съм във същата ситуация, ревността му е просто болезнена. На няколко пъти се опитвам да го оставя, но започват едни безкрайни молби че ще се промени че няма да се повтори. Дори на моменти ми е посягал, да ти кажа че ние май сме си виновни че търпим всичко това, ама какво да правим че жбичаме

9.   Кво има да му мислиш? Зарязваш го тоя мухъл и си намираш свястно момче. Тва не е ядрена физика, че да си биеш главата кое как е и защо го има.

11.   бягай от този

12.   Вземете си почивка един от друг и после поговорете спокойно.

13.   Ревнува те защото те е приел за даденост. Ще ти го кажа дирекно, той не те обича вече за това се държи по този начин. Ще попиташ как може да се промени-едва ли ще може да се промени лесно, когато страстта и любовта са си отишли няма спасение. Ако много го обичаш и се надяваш че все пак е възможна промяна послушай номер 12, поговори със него, дайте си почивка един от друг за един, два месеца и по късно ще стане ясно.

14.   Какво чакаш, багай далеч от такива хора

15.   Мила, най-добре го зарежи. Нищо добро няма да излезе от това, най-много положението да се влоши. Той явно не те обича, но в същото време има и огромно его и не може да приеме, че можеш да си щастлива с друг, за това те и ревнува безумно. Приема те като негова собственост! Лечение няма, за това по-добре си тръгни преди да започне и да те бие, защото повярвай ми, просто е въпрос на време. Един път ще си позволиш да позакъснееш, един пък ще ти се обади, някой "неподходящ" и той ще почне с шамарите. За това спасявай се! Видно е, че човекът е нестабилен психически и не се знае кога ще прекрачи границата. А прекрачи ли я веднъж няма връщане. След първия шамар винаги има втори.

16.   Дали има къде да живееш?
Може би не е толкова лесно да го зарежеш..
Поговорете си какво се случва какво искаш ти какво иска той..
Изяснете се