Споделена история от Секс и интимност

Тя не ми пуска
Здравейте! Аз съм момче на 24г. Харесах си едно момиче преди известно време. Тя е на 18, слабичка, изглежда страхотно, прекрасна е, доста е висока 173см, но аз си търсех такава да не ми стои много ниска, понеже и аз съм висок. Облича се супер секси - къси рокли и поли, прилепнали дънки и блузки, високи обувки, направо пощурявам като я видя.

Един ден я поканих да излезем. Аз и казах колко много я харесвам, a тя само ми се усмихна и нищо не каза. Така излизахме няколко пъти, накрая не се сдържах, целунах я, но не ми се дърпаше. Предложих и да сме заедно, съгласи се. Така вече 5 месеца. Аз исках много да правим секс, но се оказа, че тя е девствена и ми каза, че не чувства готова. Съгласих се да я изчакам малко, минаха 2 месеца - пак ми отказа. Аз вече полудявах, исках я прекалено много.

Последния път вече се ядосах и и казах, че е вече на 18, ако сега не е готова, то кога. Тя ми се расърди, после се оправихме, но пак не ми пусна. Постоянно съм надървен, обичам я, не иcкам да чукам друга, но може би ще съм принуден, ако продължава така.

Коментари

1.   Хаха, поредният, който се оправдава, че е мъж и като не му пускат е длъжен да хойка при други

2.   Ако наистина си на 23, а не на 17... работата е лоша... поканваш я на гости, без да правиш предварителни уговорки да ти "пусне", и ако успееш да я подлудиш от целувки, галене и лизане, тя сама ще ти даде... Може би вижда, че търсиш предимно секс, може би не те харесва достатъчно... ти си решаваш, но така не става;))

3.   Не оценяваш това, което имаш!!! Кога друг път ще имаш момиче, което да е само твое, да не е било да друг преди това?? Трябва да се разваш, а не да мрънкаш.. Щом не е готова ще чакаш, какво като е на 18 да не би да е свършил света, или какво вече е нормално да правят секс на по 12 години и вече е стара? Как можеш да й правиш скандали за такова нещо? По добре я остави да си намери някой по-добър... А ти си хвани, някой като коридор от долу и се радвай ;)

4.   Проблемът при теб е не че не ти пускат ти не можеш да си поискаш правилно.

5.   Ами самозадоволявай се сам, като имаш нужди, облекчавай ги и толкоз. Аман от сексманиаци, само с долните глави мислите. Ако я обичаше истински от цялото си сърце, щеше да искаш да я чакаш, но явно да си задоволиш животнските нагони е по-важно. Аз пък съм на 21 и не съм имала приятел, защото си търся по-различен човек от масата пърчини същества и ако случайно срещна такъв ( каквито ги има 1 на 100 000) доста дълго време ще почака, докато се докаже че ме цени и уважава, а ако не иска да върви по дяволите. Жалко че не можете да оцените свестните и принципни момичета, а само леки търсите, да ви задоволяват нуждите. Жалко че отдавна почти са изчезнали старомодните джентълмени, които са били готови да дадат и живота си за дамата на сърцето си, а не просто да се чудят как да си осигурят на разположение нейната вагина... колкото и да е трагично положенито обаче, все още се намират свестни, почтени и мили момчета, макар и рядкост, които биха ценили и обичали истински момичето до себе си, биха я закриляли и биха искали да са завинаги с нея. Ето такъв човек ще бъде с мен!

6.   ако наистина я обичаш ще чакаш.. Само това ще ти кажа;)

7.   Ама и френска любов ли не правите? Ако тя просто се плаши от сефтето, то ако наистина имате връзка, все ще издържите докато тя не се почувства готова. А ако няма никаква интимност, то за каква връзка и любов иде реч?
Грег

8.   Момиче съм и ти казвам няма жена която не иска секс, има мъже които не знаят как да си поискат.

9.   Не мога да ги разбера такива... Защо, по дяволите изобщо започват връзка, след като не се чувстват готови? ! Идеята да имаш отношения с мъж на 24 е достатъчно красноречива сама по себе си. Нормално ще е да иска секс. Но като има кой да им търпи изцепките и глупостите, така ще е. Съгласна съм с №4. Трябва да проявиш повече инициатива, да я накараш тя сама да го пожелае. Сигурна съм, че страшно много й се иска, но не й стиска. Затова ти трябва подход. Пипай я, целувай я, гали я... В последствие трябва да станеш по-настоятелен. От теб зависи дали ще се получи, защото в твоите ръце са всичките козове.

10.   Ходи при друга, че ще си почакаш дълго, ти сам си казваш " не иcкам да чукам друга, но може би ще съм принуден, ако продължава така. "
Чукалки има много, защото един познат го кара близо 2 години на сухо, нищо че на теория има гадже, но е важна практиката.
То така става " не съм готова ", само че идва един гъзар и става готова, или пък " Проблемът при теб е не че не ти пускат ти не можеш да си поискаш правилно. ". Две трети от мъжете на земята не могат да си поискат по тая логика. Оправдания са това,

11.   Подкрепям номер 9 и дори подозирам, че авторът е жертва на класическо женско използване - като безплатно такси, плащаш на кафета и за показване пред приятелки (аки изглежда добре)...и най-важното - да не съм сама - мотивът.

Ако поне ти даваше целувчици... но и това не дава. Просто си нейното момче за всичко.
Всички сме били девствени, но едно ще ти кажа - доста момичета бяха многократно девствени, когато искаха да въртят някакви глупаци за частни прислужници. Това си е типичен женски номер. За 7 месеца и най-голямата 18-годишна девственица щеше да ти е пуснала, ако се итнересуваше от теб. Ако си просто удобен шут, особено ако имаш кола, с която да я разкарваш - определено и след 6 месеца ще си на сухо, може и да ти пусне някога от милост, но ще останеш разочарован. С приятелките си сигурно умират от смях - такъв си глупак.
ж29

12.   Съгласен съм с номер 11. А за да я накараш да ти пусне всеки ден САМО целувки и то страстни, след 2 седмици в най-лошия случай ще ти пусне. И върти така-един ден само двамата без никой да ви вижда, на другия в парковете за да се чувства специална. ;) А и за да видиш дали те харесва накарай твое фр да и предложи да станат гаджета(но да е секси с мускули), и ще разбереш. А отиди в ХХХ шопа и купи от хапчетата който възбуждат и те карат да правиш секс, дори когато не искаш. Слагаш и ги в напитката и хоп магията е готова. Дано бях полезен! :) Dusty

13.   Не, определено не ме използва за безплатно такси, има си кола, нито да и плащам кафетата, е разбира се като излизаме заедно аз плащам но защото така ми е приятно. Разполага с доста пари, носи маркови дрехи, които също си купува сама. Като всеки мъж и купувам понякога подаръци, но не по нейно настояване, тя също ми прави подаръци и имам чувството, че даже по-често от колкото аз на нея. Не е с мен за пари определено. Относно това да се фука пред приятелки също не е така. Тя е много хубаво момиче, мъжете много се заглеждат по нея, може да бъде с когото си поиска, но избра мен. Не е от типа използвачки.

14.   Обещала е на майка си да не се челастри до 20г.
Не и говори за секс, а действай, възбуждай я с целувки и милувки, излижи я ако ти позволява и тогава, ако не ти пусне, хващай пътя!
М40

15.   Можи би си искаш по начин, който й подсказва, че гледаш на нея, само по начина, по който ни я описа - секси със секси дрешки, със секси дължина. Не каза нищо за това, с какво те е привлякла, освен с формите й. Ето това усеща момичето...

16.   Пич зарежи я не си струва просто. Или те използва или има някакъв проблем в психиката и. И не слушай женските коментари - те естествено ще те нападат и обвиняват, че ти си виновен. Все пак са жени и подсъзнателно гледат да направят нещата по-добре за нея от колкото за теб.

18.   Просто изчакай и я остави тя да го поиска, не прави нищо. Не да не я целуваш и прегръщаш, но да е без видимото желание, че я желаеш. Понякога жените ги стряска това да си толкова настойчив, а в случая тя е и девствена, така че ако я обичаш ще я чакаш. Освен това си голям късметлия, че си намерил момиче, което да не е било на друг преди теб. Направи така, че да не изглежда че искаш само секс. Трудно ти е, но си струва да опиташ и да изчакаш, нали? Късмет и дано се получи секса между вас.

19.   Колко не са наясно с живота номер 3 и номер 5. Живеят в някакво царство на приказките /явно като малки много приказки са гледали/ и имат нереални очаквания от мъжа. Очакват един здрав млад мъж да махне с ръка и да зачерктне цялата си сексуално и само с нея да се съобразява, когато тя си реши. Той няма думата, няма право да иска, да настоява "ама, че Животно!". За такива жени като вас обяснявам основните неща. Един млад здрав мъж с такова количество тестостерон е нормалното да иска да прави секс, когато не е смъртно уморен от нещо, когато не спи и когато не яде /понякога и докато яде/. Ако не иска то значи има някакъв здравословен проблем или не го възбъжда конкретната жена. Тоест в почти всички случаи мъжа иска и има реална нужда от секс. Да животни сме - бозайници, примати. Кой не е бил в часовете по биология?! Ето - " Приматите (на латински: Primates, от на латински: primas - първи[1] са разред плацентни бозайници. Този таксон обединява всички животински видове разделени в два подразреда - полумаймуни и маймуни, включително и Човека (Homo sapiens), който е систематизиран във втория подразред."

Получават се различни проблеми, когато не се освободи напрежението. При жените също е опасно половото въздържание - множество физически и психически пробеми. Ето да четете линк :
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=750&Itemid=13

Напълно съм съгласен с коментар 9. А тези като номер 3 и 5 , явно на вашата глупост да се пазите за принца на бял кон, после май само коня ще дойде. Просто ви трябва мъж който е импотентен, защото здрав млад мъж, който няма проблеми с психиката или физиката е невъзможно да бъде с такава жена, поне не за дълго. Няма как да изтърпи липсата на секс, който е необходимост като яденето. Той е физическа необходимост и липсата му води до лоши неща. Няма лошо, която смята да се пази за принца, да си стои сама или и пожелавам принца с липса на либидо да я открие /защото тя такъв търси/. Поне за такъв импотентен принц няма да е проблем да я чака и 50 години. :) Има реално такова световно движение, а когато искат деца, пак няма нужда да правят секс, има инвитро. Няма лошо. Само след време този принц с ниско либидо, който няма проблем да ви чака и който ще ви изчака, после да не се окаже, че не е страстен любовник, не е любвеобилен и не може да ви задоволи сексуално. Тогава какво ще правите ? Черният градинар ли ще подпукате? :) Няма лошо, акъла идва с времето.

K-Man

20.   Много благодаря на всички за съветите. Бях максимално нежен, чак се учудих от себе си. Лизах я, галих я, целувах я навсякъде. Дори ми подуха малко и останах приятно изненадан, че се справи почти отлично. Изчуках си я с кеф - бавно и нежно, не ми се дърпаше и за минута даже. Мисля, че секса много ни сближи и оказа положително влияние върху връзката ни.