Споделена история от Други

Кожният ми проблем отблъсква мъжете
Страдам от гъша кожа в много тежка форма от както се помня.Ако
Боря се с проклетата напаст с години,но без резултат.Имам по целите ръце,по бедрата,дупето,по лицето.Малко по корема и гърба,но там са по-разредени.На докосване усещането е все едно съм настръхнала. Нелечимо е,но при някой хора се смекчава с правилна грижа.При мен не - прекалено е упорито.Чувствам се крастава.Не е заразно и не е болест,а просто козметичен дефект,но много ме притеснява.Въпреки,че имам хубава фигура ме е срам да се появявам по бански.Мисля си,че хората ще ме гледат с отвращение.Ако пропусна дори 1 ден да ексфолирам кожата си и да я намажа с лосион,тя веднага става като шкурка. Ами някой ден,като си намеря приятел? Не мога да му забраня да ме докосва,а едва ли ще му е приятно да гали шкурка.Защо му е да стои с мен,вместо да си хване някоя мадама с природно гладко тяло? Не съм и кой знае колко красива.Кой готин мъж би загледал момиче с кожа като на крокодил? Когато дойде лято и започна да гледам по улиците жените с перфектна и гладка кожа и ми идва да заплача...

Коментари

2.   Не се притеснявай .Истински човека държи на теб приема всичко

3.   Химически пилинг при дерматолог?

4.   Здравей, мило момиче. Ще ти кажа, че само комплексарчетата ще те отбягват и обиждат. Ще видиш, че ще намериш стойностен човек, който няма да обръща внимание на проблема ти а ще иска да го разрешите. Просто не се предавай и не се срамувай от нищо.

5.   Дръж се. Казвам ти го като мъж. При достатъчно желание от страна на един мъж нещата могат да станат много по хубави за теб самата.

6.   Има къде, къде по сериозни болести, освен това не мисля че изглежда грозно, мъжете в днешно време просто гледат да намират все някакви кусури външни или вътрешни, тъй че да не ти пука, ако не беше това можеше да имаш крив нос или целулит, всеки с проблема си.

7.   Започни да пиеш Ретинол (Витамин А). Има го като хранителна добавка под много форми. Препоръчителна доза: Витамин А - 750 g RE в една капсула, 2х1 по една капсула/дневно в продължение на месеци.