Споделена история от Други

Гълъб, който не си отива
Здравейте, може ли някой да ми каже, какво може да означава, ако гълъб кацне в терасата и не го е страх? От часове си стои там, сега вече спи. Приближавах се до него много пъти, но не се плаши. Преди две години, ми се случваше постоянно, да ме навестяват гълъби, дори в стаята ми влизаха, докато спя. Тогава писах в един форум и ми бяха казали, че може да забременея. Тоест- душата на детенцето, чрез птичка можела да посети майката, преди да се въплати в тяло. Тогава го подминах това, защото нямах намерение да имам дете още. Но след няколко месеца, забременях. Сега се питам какво може да е? На някой да се е случвало?

Коментари

1.   Това означава,че у вас нямате котка.

2.   Единственото, което съм чувала, е че е на хубаво. :)

3.   Означава, че си суеверна. Аз съм християнин и съм вярващ, но моята вяра се основава на твърдата основа на Словото Божие а не на суеверия. Гълъба в Светите Писания има дълбок символизъм, но не по-начина по-който ти го тълкуваш. Имай предвид, че гълъбите не се страхуват от хората, защото общо взето не им правим нищо лошо, така че се навъртат наоколо.

4.   "ми бяха казали, че може да забременея. " - да може, дева Мария така е заченала. Може да станеш майка на следващият Бог.
На терасата ти е имало нещо за кълване, а и гълъбите свикнаха с хората, по повечето площади хората ги хранят. В Търново на автогарата, вземат храна от ръката ти. Само цигани и котки да не ги набарат, ще остане само перушина. Циганите изядоха лебедите на кралицата в Англия, а тука едни гълъби ли ще пощадят. Това, че са свикнали на терасата ти, значи, че си добър човек и не ги гониш. Намерели са уют при тебе. Ако не ти цапат, можеш да си ги храниш, симпатични компаньони са. Особено като започнат да гукат, истински розов шум си е. Само за отмора.

5.   Мирише на кокошарник у вас сигурно.

6.   Нормално е, особено ако живееш на последен етаж и е спокойно. Аз имам два гълъба, които идват почти всеки ден и ги храня с трохи хляб. Не виждам нищо свръхестествено. Природа.

7.   Щом се повтаря, този път трябва да очакваш близнаци. :) Има едно изключение и то е ако гълъбът е бял, тогава се раждат тризнаци! Честито!

8.   Съгласна съм със номер едно. Освен това може би гълъбт е питомен.
Все пак има хора , които опитомяват гълъби и ако гълъбът се обърка може да се е качил на вашата тераса по погрешка.

9.   От авторката: Благодаря за коментарите. Може наистина да е бил питомен. Чак днес отлетя. Цяла нощ си седя там. В 9:30 още спеше :) Помислих си, че рядко има случайности, поне при мен е така. И че може пак да е вест за нещо. Но може и да не е. :)

10.   Напръскай го с вода и няма повече да го видиш.