Споделена история от Други

Писна ми все да не успявам да я инсталирам
Здравейте! От два дена мои приятели ме запалиха по Sims 4 city living. На мен много ми хареса и съответно реших да си я изтегля. Намерих в Youtube уроци как да я изтегля, правех всичко стъпка по стъпка както е показано в клипчето. Идва момента в който е вече изтеглена и искам да я отворя и да играя. Като цъкна иконката и ми изписва "Run the game as administrator it is the first time you start it. Always make sure Origin client is not running. "Имам изтеглен Origin, но не знам как да я стартирам като администратор. Моля за помощ ако някой се е сблъсквал с такъв проблем. Ще съм ви много благодарна.

Коментари

1.   Мини с мишката към играта. Сега натисни с дясното копче. Ще видиш меню. Натискаш "Изпълни като админ" и си готов.

2.   Десен бутон върху инсталационния файл, "Run as administrator" и приемаш, когато те попита.

4.   Десен бутон на мишката > Run as administrator от падащото меню ;)

5.   Здравей, играя sims от поне 10 години..за да я стартираш като администратор просто трябва да цъкнеш с десния бутон и след това run as administrator или на български - изпълни като администратор! Успех и ако имаш други въпроси бих се радвала да помогна, защото sims 4 съм я трила и правила наново ужасно много пъти.

6.   Пробва ли да дадеш десен бутон и да натиснеш run as administrator(нямам компютър пред себе си да видя точната опция,но или е това или е подобно) Трябва да го натискаш всеки път...Ако, това е проблема се.

7.   В замунда влизаш и пишеш the sims 4 и теглиш най-новото - deluxe версията, отнема 30 гб и като се изтегли отваряш, даваш next само и това е, започва да зарежда проценти само като се инсталира и чакаш. Това с origin, не се връзвай, няма как да имаш origin профил, трябва да си купила играта. Deluxe версията има всички пакети и стъф неща пуснати досега :) Хич не се занимавай с нещата в youtube и измислените сайтове за теглене. За разлика от sims 3, sims 4 се инсталира много по-лесно и достъпно! А да стартираш играта като администратор натискаш десен бутон върху иконката и си има точно написано да пуснеш играта като администратор! Ако искаш помощ или си търсиш компания за игра, отговори, може да си разменим скайповете и да играем :) търся си компания за цъкане, момиче съм, на 16

8.   Или можеше просто да си я купиш ...

9.   От Авторката : Да, кликвала съм с десен бутон да изпълня като администратор, но пак ми дава същата грешка :(

10.   Обичам я тази игра, забавна е. Аз обаче май имам предишната версия. Иначе другите са ти казали какво да правиш. Десен бутон и си влизаш като админ.

12.   Номер 5 съм. Изтрии origin ако го имаш свален и добави към изключенията на антивирусната папката, където си инсталирала играта т. е. тази, от която стартираш играта (the sims 4, game, bin... ). Ако не стане така, от контролния панел намери system restore (на български мисля, че е възстановяване на системата или нещо такова) и върни до предишна точка. Имала съм същия проблем с origin и много пъти по този начин, с system restore съм го оправяла. Успех!

14.   Аз си изтеглих играта от MEGA и всичко си е шест. Не рекламирам сайта!