Споделена история от Други

Какво се случва с Европа?
Не знам дали модераторите ще публикуват тази тема, но и да я публикуват, едва ли ще привлече интереса на повечето от тук пишещите. Истината е, че това е най-важният и належащ въпрос в момента.

Това, което се случва с Европа през последните години, е наистина зловещо. Етническите и религиозни "малцинства" започнаха да се превръщат в мнозинства, и то в доста агресивни такива. Ако някой от "мнозинството" си позволи да повдигне въпроса, веднага му се слага щампа "расист".

Когато говорим за масовата имиграция, си спомняме за т. нар. Арабска "пролет" и за военните конфликти в страни като Либия, Тунис, Египет, Судан, Сирия, Ирак, Афганистан, и т. н. Именно оттогава тръгнаха огромните "бежански" потоци, поне така бяха представяни. В един момент се оказа, че тези бежанци съвсем не са окаяни - здрави, прави мъже, които носеха маркови дрехи, златни гривни, пръстени, айфони, и огромни суми кеш. Никой не ги попита от какво всъщност бягат и откъде имат тези ценности, след като са напуснали домовете си уж бягайки. В един момент започнаха разни нападения, изнасилвания, кланета, взривове и прочие терористични прояви, които до един ден бяха дело на същите тези "бежанци" - Кьолн, Мюнхен, Берлин, Париж, Ница, Марсилия, Лондон, Бирмингам, Амстердам, Брюксел, Осло... Дори в София имаше няколко случая.

В периода след Втората световна война се наблюдава драстично намаляване на броя на раждаемостта в Европейските страни. Към деншна дата Германия е на последното 236 място по този показател(по данни на ЦРУ). В последната двайсетица влизат още Франция, Белгия, Холандия, Италия, Англия, България, Швеция, Норвегия, и т. н. За сметка на това, т. нар. "бежанци" се размножават поголовно - всяко семейство има между 4-7 деца. Има места в Южна Европа, където чернокожите и мюсюлманите са мнозинство - например в Южна Италия или в Марсилия. За бога, вижте националният отбор по футбол на Франция!? За 2016 години най-популярното име на новородени деца в Лондон е било Мохамед. Джо Байдън, бивш вицепрезидент на САЩ, преди няколко заяви, че в САЩ положението не е по-различно - за пръв път белите новородени деца са били малцинство, Прогнозите са, че до 2030-2040 бялата популация в света ще е абсолютно малцинство, подобно на коренните индианци в Америка. Сега бялата популация представлява едва 7 или 8%, а е с най-ниска раждаемост, и по този въпрос не се прави НИЩО. Дори напротив -политици като Саркози, сега Макрон, Меркел, Тони Блеър и Дейвид Камерън се обявиха категорично ЗА мултикултурализма, представяйки го като алтернатива на ниската раждаемост. Тоест те работят за това заличаване на белите от света. Един професор дори заяви, че самият факт, че даден човек е с бял цвят на кожата, го прави расист, и че единственият начин расизма да бъде унищожен, това е унищожаването на белите хора. Аз бях втрещен от това изказване.

Какви са шансове тези хора да бъдат интегрирани в обществата ни? Никакви. Циганите у нас са живото доказателство - капсулирани групи, които нямат никакво желание да се приобщят към държавата, която ги е приютила. Вместо да бъдат санкционирани от закона, те се пазят от властта с всички възможни средства. А какво ще стане, когато ние станем малцинство? Вижте какво се случи в Южна Африка, когато черните взеха властта - геноцид над белите. И никой думичка не обелва за това. Някои са толкова цинични, заявявайки, че ние си заслужаваме съдбата. И това са думи на бели хора, с които съм разговарял по темата.

Аз стигнах до извода, че по-голямата част от хората идея си нямат какво се случва. Като коне с капаци отиват и гласуват за онзи, който най-често са гледали по телевизора. Биват избивани по площадите и вместо да вземат мерки, хората се събират, раздават си цветя и пеят песнички за любовта. И така, до следващия терористичен акт. Никаква идея и визия за бъдещето. На никой не му пука, че имамите във Франция открито говорят за някакъв бъдещ Халифат, който смятали да установят. Че "бежанците" влизат в конфликти със силите на реда навсякъде, където отидат. Че крещят на хората "Синовете ви ще са мюсюлмани, а дъщерите ви ще носят бурки! ". Точно обратното - тези заплахи и обиди към нас се поощряват с всичка сила. Стигнах до извода, че политиците работят срещу нас, че държавата е срещу нас, че законите са срещу нас. Но мнозинството от хората са като щрауси, заровили глава в пясъка, надявайки се опасността да ги подмине.

В периода 1945- 2009 унищожиха националните институции на почти европейски страни. Днес всички национални институции са подчинени на наднационалните и международни такива. Как го направиха? Чрез Римските договори 57', Европейската общност 67', ЕЕА 86', Маастрихт 92', Договорите от Амстердам и Ница съответно от 99' и 03', Договорът от Лисабон 09', т. н. За това време те не направиха нищо, за да поощрят раждаемостта на европейските страни. Напротив, наложиха редица либерални движения като феминизъм и хомосексуализъм. За какво се борят те? Уж за равни права. А кой им ги отнема? Никой. За какво се борят тогава всъщност? За да развращават обществата ни. Я кажете има ли подобни движение някъде в Африка или в Азия? Не, но в Европа трябвало да има, защото сме били расисти и нетолерантни, ние европейците. Либерална чума. Превърнаха мъжете в Европа в някакви подобия на мъже, а жените вечно мрънкат и са недоволни от какво ли не. И се прехласват по различни арабски мъже, но не знаят, че в Саудитска Арабия мъжът има право да убие жена си, ако тя не му се подчинява. И че едно време, когато на един човек са му се раждали няколко женски чеда, той ги е заравял живи в пясъка, защото на жените там никога не се е гледало като на хора. И единствената причина за това Европа да не е такава днес, са белите мъже, които са загивали, биейки се, за да защитят семействата си. Но от 1945 година насам ни превърнаха в големи разглезени бебета - злобни, дребнави, изнежени. Разпространиха алкохолизма и наркотиците сред нас. Облъчиха ни с медиите, дадоха ни безплатно порно, където прекарваме с часове, защото жените са прекалено заети в това да гонят кариери.

Удариха ни във психиката, това е най-лошото. Особено в България. Хората у нас днес масово пият някакви хапове, имат депресии, гневни изблици, бият се по улиците. Децата н иса на първо място по затлъстялост и употреба на алкохол и наркотици в цяла Европа. Номер две в света сме по употреба на цигари на глава от население. Номер 1 по психически заболявания в Европа, пак на глава от население. Номер 1 по сърдечносъдови заболявания. Имаме една от най-ниските раждаемости и сме в челните места(6-ти, ако не се лъжа), по нива на смъртност на глава от население. Политици, медии, специалисти, анализатори, държавните ръководители на всички нива - те са там, защото са против нас, обикновените бели българи.

Какво мислите вие за това, което се случва? Според мен, решенията е в това да се изселваме от градовете, да се върнем по селата, и да започнем да произвеждаме. Тежък, физически труд, съчетан с развитието на дребен и среден бизнес у нас, който наистина да води до РЕАЛНО производство на някакви стоки - това ще спаси, както психиката на българина, така и икономиката. Да седиш по цял в офис или зад каса, работейки за някой частник, който ти плаща едва 20% от това, което реално си спечелил, а другото го оставя за себе си, това съсипва човек. Той работи, припечелва разни пари, но в живота му няма удовлетворение и чувство на смисъл. Друго, което трябва да се случи, според мен, е жените да се приземят малко и да започнат да раждат, да се научат да бъдат добри домакини, а не само да хвърчат по дискотеките и клубове, и да се натискат на разни измислени богаташчета. Тоест трябва да се върне патриархалният модел от едно време, съчетан с модерните технологии и реалности. Това е единственият начин децата ни да живеят в нормални държави един ден, а не в Ислямски халифати, където ще бъдат изнасилвания, избивани и унижавани от разни диваци. Който е тръгнал против нас, българите, в собствената ни държава, той добро не е видял от нас. Тази земя, напоена с кръвта на дедите ни, ни дава огромни свръхчовешки сили.

Надявам се да публикувате темата. Едва ли ще създаде особен интерес у някого, но все пак може и да накара един-двама души да се позамислят и сами да се поинтересуват от положението днес. Един-двама е по-добре от никой. :)

Коментари

51-93 от 93

59.   https://muslimstatistics.wordpress.com/

Това е сайт за различни статистики свързани с мюсюлманите, може да ви бъде интересен...

61.   За жалост положението наистина е такова, че в западна Европа белите и местните ще станат малцинства. Но източна Европа ще си остане европейска. Държави като Полша, Чехия, Унгария, Русия, може би дори и България ако се борим против масовата имиграция (не, че бежанците искат да остават в България...) ще си останат европейски.

Напълно вярно е, че европейците са причинили много мъки на други общности, но също така е вярно, че сме допринесли много за развитието на света.

Искам също така да ви напомня, че ислямът е причинил много повече мъки отколкото европейската култура. Когато мюсюлманите решават да завземат Индия през 11 век се извършва масивен геноцид срещу индийското население. Само за около 5 века населението на Индия спада с цели 80 млн.
https://www.sikhnet.com/news/islamic-india-biggest-holocaust-world-history

Не трябва също така да забравяме и за арменския геноцид...

Ако се вгледаме в историята, ислямът още от самото си създаване си поставя за цел да завземе колкото се може повече територии. Ислямът се създава през 7 век и само за около половин век обхваща почти цяла северна Африка и Близкия изток, места, които преди създаването на исляма са били населени от християни. Живота на християните под ислямска власт не е бил лесен, има си причина, поради която вече в северна Африка и Близкия изток да няма почти никакви християни.

Не отричам, че бялата раса и европейците сме причинили много страдания и мъки на други общности, но това НЕ означава, че трябва просто да се оставим да бъдем премахнати от лицето на земята.

62.   Н 53, не знaм зaщо толковa те "боде" че някой имa рaзличен поглед и мнение от твоето, тa чaк дa му се отнеме възможносттa дa изложи свои си теории, гледни точки и евентуaлни решения. Товa си е негов поглед нaд нещaтa. A ти реaгирaш кaто онези дърти комуняги, които кaто излезе някоя овчицa от кошaркaтa и бързa с пръчкaтa дa я зaвръщa.
Виж сегa, твоято време е минaло-зaминaло. Светът е в ръцете нa млaдите, твоятa е изпятa песен. Но aко беше се огледaл зa истини, a не просто дa следвaш стaдото... е, поне щеле дa допринесеш нещо в новото общество, a не дa блееш отстрaни кaто нервнa овчицa.
Гледaй си стaрините и не коментирaй щом не можеш. Единственaтaти мисъл е "що пък другите имaт мнения и не смесвaтсъщо кaто мен покорно и с нaведенa глaвa и отворени... " Ми щото можем! Зaщото сме по- млaди, знaем повече, свободни сме дa имaме и изрaзявaме мнения, че дaже пък и дa се борим зa кaквото искaме.
Не съм съвсем съглaснa с aвторa, но той кaкто и всеки друг ИМA прaво нa мнение и докaзa, че може дa дискутирa излaгaйки своите доводи. A ти (и някои други) сaмо се опитвaте дa нaложите собственaтa си злъч, a не рaзумно дa изложите своите си мотиви (нямaте тaкивa, овчи мозъци сте) и дa се стигне до някaкво рaзумно зaключение.
В крaйнa сметкa светът ще се рaздели нa две, не нa нaции и рaси, a нa овце и хорa, ти ще си остaнеш сред овцете, където ти е и мястото, но претендирaй ЧОВЕК дa влизa тaм, товa нямa дa стaне.

63.   Не мога да повярвам, че има хора, които се радват, че бялата раса и конкретно европейците изчезват. Това е някаква върховна форма на себеомраза. По-вероятно е по-голямата част от коментиралите тук нито да са българи, нито да са европейци, а само да се представят за такива. Нали? Никой не мрази никого, освен вие, които мразите себе си, а и останалите. Аз обичам Себе Си, Рода си, Родината си и Расата си, и като всеки нормален човек, ще се изправя в защита на това, което ОБИЧАМ.

Ето ви някои въпроси, на които не можете да дадете смислени отговор(защото не умеете или не желаете да мислите): Защо Африка е за африканците, Азия за азиатците, а Европа за всички? Наясно ли сте, че почти целият цивилизован свят се крепи върху постиженията на белите хора? И че без белите хора, драги "богоизбрани" и шабец гои, човечеството е обречено. Хубаво я анализирайте тази мисъл.
А сега отговорете на въпроса справедливо ли е, когато твоите деди са проливали кръвта си за земята, в която живееш, за езика и писмеността, които използваш, за културата, на която си възпитаник... да идват хора с различна кръв, език, писменост и култура и тези хора да се ползват от съграденото от твоите деди(съградено за нас, техните наследници)? На последният въпрос, драги интернационалисти, не можете да дадете отговор, защото вие не знаете що е род и родина и не можете да оцените тяхната реална стойност. Говорите за "глобализъм", което е същото като комунистическия "интернационализъм" на Маркс, Ленин, Сталин и т. н.. Знаете ли колко хора бяха избити, заради тази идея, която вие подкрепяте? МИЛИОНИ.
За какво са се борели нашите деди? Османската империя е била интернационална и мултукултурна, точно като съвременна Европа. Но за какво са се борели? За да може българите да си имат държава. Не евреите, не циганите, не турците, не арабите, а БЪЛГАРИТЕ.
След като сте се загрижили толкова много за правата на мюсюлманите, я се запитайте какво тия мюсюлмани са причинявали на европейците от 7-ми век насам? Нищо хубаво не сме видели от тях. Само зверства и касапници. Но не се изненадвам - коментар номер 10 опита да изрази задоволство от терористичните актове.

Страх ви е, че има хора като мен, които мислят така. Били загрижени... Да, загрижени сте, че пак ще ви обърнат масите, както Христос ви ги е обърнал преди 2000 години. Мартин Лутър е написал цял трактат за вас и за вашите лъжи. Имайте доблестта и си признайте кои сте. Мислещите хора ще се сетят кого визирам. Поздрав с "Horst-Wessel-Lied". Живи и здрави!

64.   Сигурен съм,че тук има няколко трола(платени),които целят разединение и спорове между полове и раси.Във всеки пол и всяка раса има невероятно свестни хора,както и пълни изроди!Познавам араби,китайци,афроамериканци,които са културни и възпитани хора,всеки гледа бизнеса си и не пречи на никой,напротив,арабите до нас всеки път ми предлагат хляб гратис когато пазаруваме от тях,китайците в бара ми носят най добрите мезета(също са безплатни),до моето работно място живеят афроамериканци от Доминикана и си говоря с тях всеки ден,идвали са в нас и ние с моето семейство в тях,имаме си уважение.Това са обикновени хора,много испанци,поляци и руснаци също са ми приятели,живея във Валенсия и единствените неприятности които съм имал са от двама българи.Това е положението,всеки да си прави изводите!Останалото са пълни глупости!

65.   62, и аз може да искам да убия някого, защото не ми е симпатичен. Това мнение трябва ли да види бял свят? За протокола съм млад, но това не означава, че щом съм млад, трябва да съм расист. Да имаш мнение е едно, да искаш да унищожиш няколко млрд, защото били разлипен цвят е психопатия.

66.   Авторе, като казваш "истината", кажи цялата истина. Защо не ти е проблем, че белите са окупирали цяла С. Америка и цяла Ю. Америка, които не им принадлежат, избивайки милиони местни индианци и ограбвайки богатствата им? Защо не ти е проблем, че са колонизирали цяла Африка и поробвали масово негрите? Защо не ти е проблем, че са пуснали атомни бомби над японци, където до днес се раждат деца с малформации? Защо не ти е проблем, ча са направили кръстноносни походи? Защо не ти е проблем, че до днес все още избиват невинни в Близкия изток? Защо не ти е проблем, че са измъчвали и убили 6 млн евреи?

Защо всичко това не ти е проблем, а ти е проблем, че се раждали деца с името Мохамед? Ако в миналото белите не бяха ограбвали колониите си, сега тези държави нямаше да са бедни и нямаше да емигрират в Европа.

Така че белите сами са си го направили с неморалното си поведение през вековете. Ама ти си прекалено тесногръд, за да погледнеш цялата истина и гледаш само частта, която ти оттърва.

67.   Авторът До 64 и 65 - Какви хора има на този свят не е истина... Вие или лъжете или сте глупави! Кое от двете? Никъде не съм казал, че небелите трябва да бъдат унищожени, но се случва точно обратното - белите се унищожават, ФАКТ. Къде съм написал, че искам да убивам някого? Вие мислите ли като пишете или просто си карате на автопилот? Хайде отговорете на въпросите, които поставих в коментар номер 63. Но няма да отговорите, защото точно вие сте троловете, осъзнато или не. Повтаряте едно и също като папагали. Къде съм казал, че небелите са лоши до един? НИКЪДЕ! Навсякъде има добри и лоши хора, но тук не става въпрос за това. Тук става въпрос за сблъсък на традиции и култури, за различни светогледи и начини на живот. И винаги в историята доминиращата култура е поглъщала и задушавала другите. След години, когато небелите станат мнозинство в Европа, коя ще бъде доминиращата култура и коя ще бъде унищожената култура? Отговорът е, че нашата култура ще бъде унищожена. Само че вие не можете или не искате да видите по-далеч от носа си, драги, което е тъжно. :)

Не срещнах нито един сериозен контрааргумент на фактите, които представих, а само измислени обвинения и обиди. Това затвърждава мнението ми, че съм абсолютно прав и наистина се случва нещо зловещо.

68.   66, ние българите също сме бели, но никого не сме поробили, никога не сме избивали евреи (напротив, България спасява евреите си от Хитлер), нито сме хвърляли атомни бомби. Напротив, ние самите сме били избивани и поробвани - 200 години от Византия и 500 години от Турция. Защо не спомена и това, като ще говориш за цялата истина?
Знаеш ли, че още след Освобождението ни от турско робство през 1878 година в първата Българска конституция е записано, че в България никой не може да бъде роб и всички хора са свободни, независимо от произхода и религията им? Защо тогава караш и нас да се чувстваме виновни за престъпленията на Западна Европа? Западна Европа е ограбвала и България, и до днес ни ограбват. Прочети за Берлинския конгрес през 1878 и за Ньойския договор през 1919 и виж по какъв начин са откъсвали територии от България, територии които са били населени с българи.

69.   Гледайте EUROPA - The Last Battle [Part 5].

До 66 - ето още един, който защитава и ОПРАВДАВА геноцида на белите. Да, ще кажа цялата истина - политиката на САЩ се определя от Федералният резерв, частно дружество, което се контролира от шепа мегабанкери. Атомните бомби над Япония са инспирирани от същата тази международна клика от небели неевропейски банкери. Що се отнася до избитите евреи - най-голямата лъжа в съвременната история - НЯМА НИКАКВИ ДОКАЗАТЕЛСТВА ЗА ХОЛОКОСТ!

Каквито и неща да са се случили в миналото, ние трябва да вземем най-доброто решение за бъдещето на нашите деца. Ако нашите деца бъдат черни, казват се Мохамед, и изповядват ислям, значи сме изгубили бъдещето си. Това не е европейското бъдеще, драги ми. И пак не отговаряте на моите въпроси, защото отговорите не ви изнасят.

Поинтересувайте от произхода на Маркс, Ласал, Ленин, Троцки, Ягода, Каганович и т.н. За какви жени са били женени Сталин, брежнев, Димитров, Путин и т.н. Кой извърши комунистическата революция и изби десетки милиони руснаци и украйнци? Кой изби българската интелигенция? За кои е работил Макрон? От каква националност е Саркози? Каква религия изповядва зетят на Тръмп, Джаред Къшнър? Какъв процент от руските миалиардери всъщност не са руснаци? Кой държи Холивуд и медиите? Продължавам с неудобните въпроси, на които чакам отговори. Но нещо ми казва, че няма да получа, защото не ви изнасят. :)

70.   Н 65 покaжи ми коментaрa в който aвторa кaзвa, че искa дa се убувaт/унищожaвaт хорa от други рaси или нaционaлности!
Aз не съм зaбелязaлa подобно изкaзвaне, може и дa грешa и дa съм пропуснaлa. Говори се (вкл. и aз) зa конърол нaд рaждaемосттa, което е много рaзлично.
Нaпълно съм съглaснa, че мозък, който смятa, че трябвa дa бъдaт унишожaвaни/убивaни хорa си е психопaтски, но пaк кaзвaм-не съм видялa подобни изкaзвaния от aвторa. Виждaм обaче, че или не е рaзбирaн прaвилно или умишлено бивa нaлaгaн друг смисъл в думите, които сa съвсем ясни и нямaт общо с някои обвинения тук.

71.   "Каквито и неща да са се случили в миналото, ние трябва да вземем най-доброто решение за бъдещето на нашите деца."

Значи в миналото, че сме изтрепали половината човечество не е важно, но сега видиш ли ние сме жертви. А между другото негрите в Европа и САЩ са докарани точно от нас белите НАСИЛСТВЕНО. Тогава защо не са мислили за децата, а сега като им опря ножа в кокала се сетихте за децата?

Значи тези бели, които са направили лошите неща, са лошите американци и тях не трябва да ги броим за бели. Трябва да гледаме само добрите бели, а лошите бели не са бели, защото иначе тезата ни започва да куца. Голяма логика, няма що? И после той имал аргументи. Да ти имам аргументите, чесно.

Моят аргумент е да вземеш да погледнеш малко по-далеч от носа си, защото иначе е безсмислено да се спори. Белите сме били много хубави, а лошите бели не ги борим. Смешник!

Ние, белите сме последната раса, която трябва да се оплаква, защото другите раси срещу нас да бягат не могат да ни стигнат по насилие и зверства.

https://rarehistoricalphotos.com/father-hand-belgian-congo-1904/

Хубавичко погледни тази снимка. Това е снимка на роб, който не можал да изпълни непосилните трудови норми и затова са убили детето му и са му дали отрязаната му ръка като доказателство.

Прочети малко книжки, пред да говориш глупости. Ти ако беше на негово място, нямаше да мислиш, че белите са много хубави и само лошите американци са лоши бели и тях не трябва да ги броим за бели.

72.   от 71 и между другото въпросните бели, които са отрязали тази ръка дори не са американци, а са португалци. И тях ли няма да ги броим, за да ни оттърва? Англичаните, които са извършвали зверства в Индия и ЮАР също ли няма да ги броим? Римляните, които са избивали хора заради религия, също ли няма да ги броим? Кръстоносците също ли ням да ги броим? Нацистите и тях ли няма да ги броим? Или тях ще спорим, че ги е нямало и втората световна война е станала между черни и жълти? И добрите бели нямат нищо общо? Испанците, които са гонили и убивали евреи по време на Изабела сигурно и тях няма да ги броим? А тези, които са изтрепали инданците пак не са бели нали?

Но черните, които са в Европа ще ги броим всичките и ще ги обощаваме? Арабите също ще ги мразим и обощаваме? И индийците също? Както и пакистанците. Те са всички лоши до един. А лошите бели няма да ги броим, ще броим само добрите и жертвите като автора?

73.   Автора като реве, че белите не правили деца, а черните правели колко деца е направил? Да реве всеки може. Да се прави на Господ и да решава кой да ражда всеки може. Ама от действия всеки бяга.

74.   Автор до 71 и 72 - Моят нос сигурно не е толкова голям като твоят, защото отлично виждам надалеч. Не съм, не искам и не мога да оправдая зверствата на белите хора. Във всяка раса има добри и лоши, това го казах няколко пъти. Перфектни хора няма. Въпросът е в това всеки да живее в мир със своята раса, култура и род, без да идват чужди хора в неговия дом и да му налагат чужди убеждения. Но нека да задам още един ПОРЕДЕН въпрос - Ако дядо ти е бил убиец, това значи ли, че ти трябва да бъдеш съден за неговите престъпления? Според твоята логика, това е така, и заради престъпленията на белите спрямо индианците или някои друг преди, те заслужават да бъдат унищожени утре. С думите си ти показваш, че си изключителен расист. Аз гледам от позицията на европеец и българин, защото се чувствам такъв. Аз не се чувствам интернационалист или глобалист и не разсъждам от подобна гледна точка. Ако твоята логика е правилна(Око за око, зъб за зъб), то значи в Европа не трябва да има жив евреин("Октомврийска революция,Гладомор, Гулаг, рухването на Германия след ПСВ, Федерален резерв и Голяма депресия, "Св. Неделя", "Народния" съд, и т.н., и т.н., и т.н.). Да, евреите са били гонени от всяка една държава, това е факт. Но е факт, че са го заслужили с поведението си. Но това е друг въпрос. Евреите не ме интересуват, защото те не са и никога няма да бъдат европейци. Нали си имат е държава? Между впрочем, именно от господата евреи произлиза расизма - примери в Тората и Талмуд, колкото щеш. :)

"Виждaм обaче, че или не е рaзбирaн прaвилно или умишлено бивa нaлaгaн друг смисъл в думите, които сa съвсем ясни и нямaт общо с някои обвинения тук. " И аз това го забелязвам. На хора, които не са им удобни, приписват думи или дела, които са абсолютна измислица, а след това си повтарят заучените фрази отново и отново. Прави се напълно умишлено, според мен. Просто не е възможно да има толкова праволинейно мислещи хора.

75.   Авторе, ти казваш, че ДНЕС трябва да мислим за децата си. Така е, но игнорираш факта, че днес е СЛЕДСТВИЕ от миналото. Днес не е някакъв ограничен и независим от времето момент, а е част от цялото време и следствие от минали събития. Не признаваш холокоста, не признаваш злините на американците, нищо не казваш за колониите, кръстоносците и др., защото така ти е удобно.

По твоята логика аз мога да избия цялото ти семейство и после ти като си отмъстиш и ме пребиеш да кажа, че ти си лош и удобно да игнорирам факта, че преди това съм избил семейството ти.

Или да кажа, че това не се брои, защото някаква част от мен ме е подтикнала да го направя, но иначе съм много свестен човек и съответно това ме оневинява. Или направо да отрека, че такова нещо не е имало и е някаква измислица без доказателства.

По същия начин звучиш ти. Гледаш само един отрязък от време и решаваш, че ти си готиния и всички други са зле. Но не вникваш в предисторията и причините за това.

За всички тези каши сме си виновни само ние белите. Ако бяхме хора, като най-развити трябваше да имаме и морал и да направим така, че да цари мир, а не да избиваме, ограбваме и пробваме наред и после да се оплакваме, че другите ни завладявали.

Много едностранно гледаш нещата. Ти си бял и е нормално да защитаваш белите, но ако можеше за момент да се абстрахираш от този факт и да погледнеш от тяхната гледна точка нямаше да мислиш така. Но човек, който няма духовното ниво, не вижда по-далеч от носа си и не може да излезе от илюзията на принадлежността си към раса, етнос, религия няма как да погледне от различни гледни точки.

76.   "Ако дядо ти е бил убиец, това значи ли, че ти трябва да бъдеш съден за неговите престъпления?"

Аз пък за пореден път ти казвам, че не става въпрос за съдене, а за причина и следствие. Когато векове наред грабиш и колонизираш, нормално е тези хора да са бедни, а ти богат. И тогава е нормално и те да идват в твоята страна масово.

Нормално е когато си посял насилие в тези страни, хората поколения на ред да срастат с такива разбирания и после да ги прехвърлят и в твоята страна, след като емигрират при теб.

Никой никого не съди и никой не прави нищо умишлено. Просто си има причина и следствие.

Наречи го карма, ако щеш. Днешните европейци може да нямат нищо общо, но те живеят богато благодарение на това, че дядовците им са клали и грабили. Ако не бяха, сега щяха да са бедни като днешните черни. А днешните черни щяха да са богати.

Е, сега е дошло време съвременните европейци да си платят цената на богатството, което е изградено върху кръвта на черните.

Сега разбра ли или пак да ти го обясня?

79.   1. Не признавам само и единствено Холокоста, защото не съм открил нито едно солидно доказателство за неговата автентичност. Т.нар. "Финално решение" е включвало ДЕПОРТАЦИЯ на евреите от Европа към Мадагаскар, и германците са имали много основателни причини за подобно решение. Всичко останало го признавам, така че отново ЛЪЖЕШ, преиначавайки моите думи.

2. Кръстоносните походи са факт, но са вследствие на ислямските нашествия и зверства, извършени преди това. Чети Ориана Фелачи, тя ги е описала много подробно.

3. Примера ти е глупав. Не става въпрос за нещо, което ние, съвременниците сме извършили, а за нещо, което дедите ни са извършили.

4. Така, според теб, това е необратим естествен процес, вследствие на миналото. Но това не е вярно. Това е съвсем изкуствен и дирижиран процес, а за това мое твърдение има много, МНОГО доказателства.

5. Аз не казвам, че съм "готин". Аз казвам, че не искам да отстъпвам от патриархалната култура и морал, с които съм възпитан, за да бъда "мултикултурен" и "толерантен". Не искам парите от моите данъци да отиват за хора, които изобщо не се чувстват българи. Предполагам, че така се чувстват и редовите европейци, съдейки по възхода на националистическите партии в Германия и Австрия, например.

6. Ако имаше историческа справедливост и баланс, такива, каквито ти ми ги описваш, днес нямаше да има араби и евреи. Но ги има. Та нищо не пречи да има и бели, въпреки миналото.

7. Твърдиш, че белите хора са потискали чернокожите. До 16-17 век, когато не е имало активни взаимоотношения между бели и черни, културната и цивилизационна разлика е била ОГРОМНА. Докато белият човек е строят монументални шедьоври, правил е научни открития, опознавал е целият свят, то черните са обикаляли с една препаска, копия и прашки. Изключително изостанали. Тоест причината за тяхната бедност и мизерия стои на първо време в тяхната изостаналност(резултат от манталитетът им), от която са се възползвали европейците.

8. Какво значи "духовно ниво"? През последните години са модерни т.нар. ню ейдж движения, които са чалга духовност, така да ги наречем. И в своята същност са марксистки. Има един термин "културен марксизъм", той ги описва най-добре. Ако говориш за това, да, липсва ми духовност. :) Но нали има и духовно "извисени" хора като теб, без никакво Его, над нещата, и т.н.? Смехории... Аз не искам да гледам от всички гледни точки, ако това означава децата ми да нямат бъдеще.

9. ""Днешните европейци може да нямат нищо общо, но те живеят богато благодарение на това, че дядовците им са клали и грабили. Ако не бяха, сега щяха да са бедни като днешните черни. А днешните черни щяха да са богати.""" Абсолютни глупости, пак се изказваш неадекватно. Пак ти казвам - до 18-ти век почти всички чернокожи още са ходели по препаски, въоръжени с тояги и камъни, и са мучали като маймуни, БЕЗ ДА СА ИМАЛИ ДОСЕГ С БЕЛИТЕ. ЮАР беше държава, управлявана от бели, и беше най-бързо развиващата се икономика в Африка. Днес ЮАР запада поголовно, защотъо черните взеха властта. Това е въпрос на мислене, манталитет, който се определя от два фактора, които са СВЪРЗАНИ: 1. Възпитание 2. Раса. Защото расовите различия не са само външни. :)

10.Съвременните европейци дължат богатството си на интелекта и способностите си. Искам да те уверя, че ако чернокожите имаха тази възможност, те нямаше да се замислят, а щяха да ни поробят. Но са изоставали много сериозно в сравнение с европейците. Виж колко неща са произлезли от Европа, и колко от Африка. ОГРОМНА РАЗЛИКА.

11. Ако следвам твоята логика, значи днес евреите трябва да бъдат избити от европейците, турците трябва да бъдат избивани от българите, а руснаците от украинците. Защото имало карма. Не, това не е карма. Това е обикновена злоба и отмъщение.Които не са много добри духовни качества, нали така? :) Конкретно за нас, българите, ние роби не сме взимали. Били сме роби, и сега сме роби на циганите - издържаме ги и нямаме право да ги караме да работят или да ги наказваме за престъпленията им. За добро или лошо, ние сме членове на ЕС, и тази бежанска криза ще ни засегне и нас доста по-сериозно в един момент. Тогава твоите разсъждение и оправдания за "лошите европейци" няма да имат никаква стойност, а децата ти ще сричат Корана и ще пеят "Аллах е велик!". Аз предпочитам "лошите европейци" пред "добрите мигранти", защото са ми по-близки като манталитет и мислене. :) Затова ми е болно и тревожно, гледайки какво се случва с Европа.

80.   79, ми ревеш, че не давам факти. Аз ти давам факти, ти казваш, че са глупости. Какво да споря с теб? Твоите точки са по-големи глупости, ако става въпрос, но вече не мисля, че има смисъл да ти обяснявам, докато не си махнеш превръзката от очите. Черните били с препаски. Може да са били с препаски, но белите са им откраднали ресурсите, убивийки ги и заробвайки ги. Точно защото черните са били назад, а белите напред, е трябвало да посеят мир и морал, а не насилие и грабежи, които после да им се върнат тъпкано. Ако бяха посяли мир и морал, сега нямаше да водим тези спорове. Толкова.

Просто в природата си има определени закони за причината и следствието. Има карма, няма неказано зло. Както искаш, така го разбирай, но законите на природата няма как да промениш. Каквото и да правят политиците, всяко зло се връща, ако не на теб, то на децата ти. Така е в природата, не съм го измислил аз. Ако не си доволен, оплачи се на онзи отгоре, че не е доизмислил хубаво природните закони. Лека вечер.

81.   71, българите никога не сме имали роби. Когато англичаните и французите са поробвали целия свят, България също е била под робство - под турско робство. Тези зверства за които говориш са ги правили англичани, французи, германци, испанци, американци, НО НИКОГА БЪЛГАРИ! Българите сме най-толерантния народ на света и никога никого не сме преследвали заради произхода или религията му. Прочети за Баташкото клане и за унищожаването на Стара Загора - български градове, унищожени и изклани от турците. С какъв акъл ни вменяваш чувство за вина, заради престъпления извършени от Западна Европа, когато самите ние сме били подложени на същия тормоз на който са били и черните в миналото?

84.   Номер 76/80, моля те, коментирай факта, че северната част на Африка е колонизирана от арабите и то в днешно време, голяма част от местното население е избито или асимилирано, религията се налага насилствено, а също така в днешно време продължават нападения в територии, където населението изповядва християнство или местни вярвания. Става въпрос за коренни африкански народи. Коментирай.

85.   Европа загива, това се случва!

Още не сме го усетили, но след 30-40 години, онези пришълци идващи сега на рояци от Африка, Близкия изток и така нататък, ще се увеличат и ще гласуват според тяхната религия. А знаете ли, че според тяхната религия трябва да се убива всеки, който е християнин? Да вярно е!! Всеки който не вярва, моля да прочете тяхната библия, която се нарича коран.

Според мен трябва да наблегнем на технологиите, ние белите. Авторът или някой друг в друга тема спомена за роботи. Ами има фирми, фирми от Щатите, които вече произведжат роботи за военните. Казвам ви, аз започвам да събирам пари за робот, който стреля и бяга на дълги разстояния и се взривява, ако е необходимо.

Преди да си помислите, че съм мъж, ами не съм, жена съм и майка и съпруга. Не искам децата ми да бъдат изнасилени, и после убити, това е. Не искам съпруга ми да бъде убит само защото е бял. Не искам и аз да свърша така. Не искам да дам земята си, моята България, онази за която моите прадеди са се били, но само за да я защитят от набезите на онези който сега пак идват.

Та ще събирам пари за военен робот, може и да ме помислите за луда, но аз искам просто да защитя семейството си и земята си. Ще уча също как се прави робот, защото едва ли само един ще ми свърши работа. С пари могат да се купят много неща, повярвайте ми. А който притежава технологиите и знанията за технологиите, той владее света. Накрая може би ние белите -говоря за онези не само с този цвят на кожата, ами и белите по душа, ще заминем за Марс някой ден. Или поне децата ни.

Аз искам да имам пари пари и да купя билети за Марс за децата ми. Аз децата ми няма да им дам. Земята си също.

Извинявайте че съм толкова изпълнена с... с желание да защитя всички свято за мен и всичко което дедите ми са защитавали от грабители, рушители и убийци завоеватели. Но на омразата, с омраза. Аз само защитавам семейството си и земята си, и приятелите си, защото без приятелите си съм нищо също.

Не знаете ли какво, аз повече няма да се извинявам!!! Тази земя е наша, децата ни са наши и ние техни, аз повече мамка му няма за какво да се извинявам!!! Аз ще действам и не дължа на никой обяснения даже!

86.   Досега не съм се включвала в дискусията, надявам се, модераторите да уважат въпросите ми към спорещите и най-вече към автора, а те са, : И какво от това, какво участие имате вие в тези процеси, зависи ли нещо от нас/вас, как касае личния ви живот, мислите ли, че има значение мнението ви, правите ли нещо в посока осъществяване на идеите ви? Конкретно към автора: колко деца имате?

87.   71, моля престани с тези обобщения. Как така "НИЕ сме доставяли робите". Ти доставял ли си? Аз доставял ли съм? Твоите родители ли са доставяли? Моите родители ли са доставяли? Твоите баби и дядовци доставяли ли са? А моите? А пра-бабите и пра-дядовците и така нататък?

Твоето мислене е и расистко - всички "бели" под ножа. Аз не обичам израза "бели" впрочем, именно защото разни объркани (или нарочно манипулиращи) индивиди като теб могат да го извъртят по всякакъв начин.

88.   Образованите европейци имат по 2-3 деца, защото са умни и залагат на качеството, не на количеството. Вместо да родиш 6-7 и да се чудиш как да ги изхраниш, раждаш 2-3, на които даваш възпитание, грижа, висше образование и добър старт в живота. Другото е, че всяко едно дете има нужда от внимание и време, всяко си има своите индивидуални нужди, интереси, проблеми и трябва да прекарваш качествено време с всяко едно от тях. Това е достатъчно трудно (за работещи по цял ден родители), ако децата са ти 2-3, а какво остава за 6-7? Крайният резултат ще е пренебрегнати деца, които ще пораснат с комплекси, а те впоследствие ще избият по всевъзможни начини - агресия, ниско самочувствие, някои пренебрегнати деца стават проблемни (подсъзнателно се опитват да привлекат вниманието на родителите си) и т. н. Всяко сечейство си прави сметката колко деца може да отгледа КАЧЕСТВЕНО, защото не е само до финанси, но и до време и внимание. В крайна сметка искаме да оставим след себе си способни, възпитани и добри хора, които ще допринесат с нещо за обществото, а не престъпници и наркомани.
Авторе, ти ако искаш ходи на село да копаеш картофи и раждай 10 деца, но остави другите да преценяват за себе си. Колкото и да не ти се вярва, на някои хора истински им харесва нещото, с което се занимават и го правят със страст и им носи удовлетворение, някои жени не им идва отвътре да са домакини и майки (знам какво е да си дете на жена, която не те е искала... никога не бих родила дете, ако не съм на 100% сигурна, че го искам и съм в състояние да му осигуря всичко, за да стане достоен и образован човек).

89.   №64, като казваш че тук имало няколко платени трола, на които единственната им цел е да заблуждават хората, сигрно имаш в предвид СЕБЕ СИ. В "добронамереният" си коментар, просто не можеш да скриеш българофобията си. Като тези бежанци са толква хубави и доброжелателни, защо не отидеш и да попиташ хорта в Германия, Швеция и в другите държави засегнати от тази чума, какво те мислят по този въпрос? Това е един кошмарен потоп с библейски размери който ги залива и унищожава културата им и напълно променя начина им на живот. Защо не ги попиташ как те се чувсват след всичките тези изнасилвания на жени, мъже и деца, а също и болестите, обирите и всякакъв вид престъпност която тези диваци донесоха още с пристигането си? Питай ги също и за това, защо те повече не пускат децата си да ходят на плувните басейни, като и самите родители не смеят да припарят там!

90.   Интересното е защо никой не закача Япония и Южна Корея в които има монокултуризъм граничещ с фашизма. В Япония е забранен исляма и могат да те арестуват ако те засекат че се занимаваш с такова нещо на обществено място. А в Южна Корея всеки чернокож който реши да отиде там получава официално предупреждение - не ви съветваме да оставате тук. А ако хванат корейка или японка че има връзка с чужденец, тя бива изхвърлена от държавната система и не може да си намери нито работа повече, нито роднините и я приемат повече, и няма друг избор освен да напусне страната си. Нали мултикултуризма ставал с натиск от вън от наднационален фактор! Иначе ето според мен каква е истината: по презумция няма по-нисша или по-висша раса. Но има едно голямо НО, и то е, че определени народи и раси могат да стават по-нисши или по-висши от други. Това е така тъй като когато примерно един човек не живее по съвестта си, носи се по течението и върши грехове, това преструктурира неговото ДНК, и потомството което произлиза от него наследява ДНК която в структурата си съдържа повече зло, повече диващина, повече недъзи. Ключово нещо което трябва да се взема под внимание е, че ДНК не пренася само физическите характеристики, но и духовните. Съвсем точна е поговорката крушата не пада по-далеч от дървото. От зли и лукави родители се раждат зли и лукави деца. И в допълнение към това и средата променя личността, и личността става такава каквато е средата в която съществува. Затова и примерно хора дошли в София, след години се държат като останалите софиянци. Средата е калъп който оформя личността. Това е и целият проблем на циганите-ДНК с повече диващина и зло раждане и израстване в деградираща среда, която допълнително не оставя избор. За щастие процесът е обратим, макар и бавен. Ако човек живее по съвестта си и се бори с греха който носи по рождение в себе си, пази се и от влиянието на средата, тогава той променя както собственото си ДНК, така и това на бъдещото си потомство. Според мен причината бялата раса да е била по-напред от другите в миналото е само една. Тя за разлика от другите е имала средството за изцеление, макар и далеч да не е използвано от 100% от населението и, това е дало значително подобрение в психо-физичните и духовни характеристики на тази раса. Това средство за изцеление с което не разполагат мюсюлманите, африканците, индииците и т. н. е Християнството и самият Христос. Тези народи живеят в омагьосан кръг, културно и нравствено средата им е силно замърсена, което също е поддържащ фактор, пренасят недъзите си в потомството си и не познават истината с чиято помощ могат да се изменят. Разбира се не е достатъчно и да имат средството, и да осъзнават състоянието си, а трябва всеки за себе си да е взел решението и волята да се изцели. Това изисква немалки усилия. А те нямат достъп нито до средството нито имат желанието. Това е цялата им трагедия и затова откакто съществуват не мръднали и сантиметър от диващината. Също смятам, че световната върхушка изповядва сатанизма, и затова цели да унищожи Християнството в Европа. Това за съжаление е постигнато в голяма степен - извращението е вече наложено в Западна Европа. Европейците захвърлиха християнството си. Но затова пък Китайците сега го приеха с отворени обятия. Новата висша раса на света се очертава да са именно те и руснаците. А западно европейците те първа има да затъпяват и деградират генетично. Това сега е още нищо. Даже Турците ще ги изпревярят защото макар мюсюлмани, те за разлика от тях имат дългогодишният опит в боравенето с повредената човешка природа. Тоест не живеят в сладка илюзия за нещата, а знаят, че като хора не са узрели за демокрация, и че могат да очакват само най-злото от всеки човек там по всяко време. Нащрек са за човешката реалност каквато е тя без Христос, и няма тън-мън. Полицията държи в наморник обществото и бие здраво за да има страх и уважение, иначе става хаос с такива хора. Този хаос е и бъдещето на Европа. Иначе белите расисти, които си мислят че са над другите раси, заради миналото на Европа и понеже кожата им е бяла и изглеждат по-чистоплътни от другите, просто дълбоко са се заблудили за нещата. Аз не харесвам Ванга, защото тя не е от светлите, но съм напълно съгласен с думите и " не е важно от къде си, а дали си добър човек". Да се изцели човек от страстите-това е спасението. А това сам човек дори и да иска не може да го направи, а може да стане само чрез средството - Христос и неговата църква. Богочовекът Христос първо дава правилното знание за нещата, второ съединява в себе си човешката природа с божествената, трето разрушава силата на ада над човешкото естество, чрез страданията си обезстрастил, вложил в нас зърно на възкресение. Всичко това той извършва в една личност - в себе си. И чрез църквата и вземането на тайнствата и, това се излива върху всички хора които имат личното желание и насилват волята си да го слушат и изпълняват думите му. Тогава в тях става обновление на природата им. Фалшивите и скапани части в структурата на ДНК-то се заменят с нови и оригинални. И няма тогава човекът бил той Европеец или Афганистанец да гледа как да те измами, да те лъже, да направи терористичен акт, да те окраде при първи удобен случай, да ти забие най-коварно нож в гърба, да ти изневери и предаде, или пребие от бой, ако не става на неговата, а и с акъла си ще е на мястото. И потомството му ще е такова освен ако не реши от любопитство да опита от забраненият плод и оцапа с мръсотия ДНК-то си. Именно това значи родово проклятие. Както е с цигарите така е с всеки друг грях-лесно е да се избегне за пръв път, ако не се водиш по любопитството как е, и е почти невъзможно да се откаже след като веднъж е опитано. А това е мръсотия която носи само вреда, това е като крастата която като се чеши се изпитва удоволствие като заедно с това пречи на раната да зарасне, и трябва да се назовава с истинското и име вместо да се говори за свобода и толерантност. Може би философията на демокрацията е всеки трябва да мине през това и да си прави изводите сам за себе си? Ами ако и по пътищата махнем пътните знаци за завои и пропасти, и оставим всеки да се увери от личният си опит за нещата, дали ще останат живи които да разказват?

91.   Авторът: Мога да посоча за пример държавата Исландия. Преди години изгониха МВФ, както и международните банкери, не са част от ЕС, нямат чуждо военно присъствие, съставени са от 99. 99% бяло християнско население. Същевременно са една от най-социалните държави в света, с изключително висок стандарт на живот, с един от най-удовлетворените от живота си народи, с най-ниска престъпност в света, технологично развита страна, а същевременно имат страхотна природа и предлагат уединение за всеки човек, който иска по-спокоен живот. И сега си представете какво ще стане, ако там отидат 200 000 бежанци от арабския свят или Африка. Аз предпочитам България да е като Исландия - малка, но добре развита страна, с висок стандарт на живот и удовлетворени от живота си хора, а не като някои западноевропейски страни, претъпкани с терористи и агресивни неевропейци, които бият и изнасилват наред.

93.   Авторе №91 Исландия е такава защото няма какво да предложи, нито като природа, нито като разположение на картата на света, нито като климат, тя просто не е апетитно парче земя за ламтящите. С площ почти колкото България в Исландия живее население на брой по малко от гр Пловдив, 2/3 от населението й в столицата, ако беше толкова комфортна колкото го описваш отдавна да беше пренаселено там. И като погледнеш народ от 300 хил души по-лесно взима решения, държава колкото град всеки се познава и е роднина с половината град. А то и да искаш да закараш бежанци там те няма да искат да живеят на средна годишна температура от 5градуса.

Не знам защо толкова ревеш с цяло гърло от бежанците при условие че България няма чак кой знае какъв проблем с тях, те не желаят да останат тук и нямат намерение да пречат на твоят щастлив живот на село. Дори тези които са престъпили българските закони са държани от правителството ни насила на нашата територия, те не искат да са тук искат да продължат пътя си на запад. Държат ги насилствено и от яд те правят престъпления и пак са малко на брой престъпленията. Защо се тормозиш? Страх те е да няма хора с тъмна кожа или мюсюлмани на запад ли? Хората от западна Европа ще жънат каквото са си посели, ти защо толкова се палиш не мога да разбера? Африканци щели да превземат Франция, какво ти пука? Защо толкова ти е жал за французите, те някога било ли ги е жал за България? Когато Магреб страдаха от французи допреди 50 години ти ревеше ли така за тях?
Ако искаш България да е цветуща държава не си губи времето в злост, а прави добро и положителни неща за страната си.

96.   Браво, 86. Такива като автора са с психическо разстройство. Наблюдавала съм ги цял живот от малка. Посредствени хора с посредствен начин на живот, но в желанието си да се почувстват значими почват да разтягат локуми по въпроси, по които и да искат не биха могли реално, практически да вземат отношение.
По - предишните поколения пък много обичат да мелят разни дълги приказки за любимия им социализъм.. И за политика като цяло. Нищо, че никой не бръсне за слива мненията им, а са просто едни досадни хора. И е жалко за тях, че не го осъзнават това повечето.
Ако някой от тях ми чете коментара може да ме нахейти сега! :))

98.   89, съдейки от начинът по който мен като българин ме посрещнаха в Холандия, повечето европейци им е дошло до гуша от всякакви чужденци. Е не са ме псували или били, но по държанието се разбира, че са недружелюбни вече към тях. За тях дали си българин или арабин е все едно и също, просто се обръщат срещу всички чужденци, вижте Англия направи Брекзит, пък Австрия си избра десен кандидат. Това е резултата на десетилетия кражби, изнасилвания и нашите и румънски цигани дето ме посрещнаха като отидох в Париж да ми искат 10 евро, правейки са на неми. Париж - някога прекрасен град, го видях пълен с черни дето бягаха от полицията и полицаите ги гонеха и т.н. Ами нормално е и нас да не ни харесват и тук да дойдат всякакви Разбирам ги, макар че да те отбягват защото си българин боли. С оглед на това ако някога емигрирам то няма да е в такава страна, където се е изсипал цял свят...с изключение на новия свят, но там всеки е от някъде и е различно, те не са толкова свързани със земя и култура.

100.   96, странно, но и на мен такива като автора ми изглеждат психично болни точно като дъртите комунисти, възхваляващи комунизма. Има друга група хора, които масово се навъдиха днешно време по нашите ширини и също не изглеждат в ред. Такива, които си мислят, че цял свят е направил заговор срещу тях. ЦРУ, масони, Сорос, рептили. Убедени са, че им пускат кемтрейлс, че им слагат разни неща в храната, за да манипулират съзнанието им, сложили са им чип и т.н.

Като заключение - 3 групи хаховци у нас:

1 - мислещи, че за всичките им несполуки са виновни цигани, мюсюлмани, негр и др. подобни, всички от които естествено са лоши и виновни за всичко по дефолт. Разбиар се такива като автора са много работливи, готини, добри, но видите ли арабите им пречат да са щастливи и им загрозяват обстановката.

Обаче ако такъв като автора отиде в Западна Европа, същия, който плюе всякакви други етноси, религии, раси, ще се оплаква, че не го уважават на Запад.

2 - т.нар. червени бабички (дядовци) - според които демокрацията е виновна за всичко.

3 - параноидни шизофреници - срещу има заговор от целия свят и са единствените просветлени, които все още са запазили съзнанието си за разлика от всички нас заблудените.

Това е в общи линии психичното състояние на нацията ни към момента.

103.   Има 4-5 човека, които нападат написаното от мен, и си цъкат звездички един на друг. Ясно си личи, че вие не се чувствате българи и бели европейци, и че мразите българите и белите европейци. Най-вероятно сте от някоя неправителствена организация, която се спонсорира със съмнителни капитали. Само искам да ви кажа, че живеете сред народ, който е доказано неизтребим. Погребали сме всяка една империя в историята, която е воювала срещу нас. Ще погребем и вашата. Винаги, когато ножа е опирал до кокала, национализма и неговите проявления са ни спасявали от сигурна гибел. Така ще бъде и този път. :)

104.   Прочетете коментар номер 103 и пак кажете, че автора е в добро психично здраве.

105.   Хвана ни, авторе, само забрави да кажеш, че сме ти сложили и чип в главата.

106.   Препоръчвам ви да гледате клипа - Who Dominated The Slave Trade? Поинтересувайте се малко и после ни обвинявайте за неща, които не сме извършили. Поинтересувайте се кои са били най-големите робовладелци и по чия вина са загинали десетки милиони чернокожи. Поинтересувайте се кой избиваше руснаци, украинци, литовци, латвийци, естонци, белорусци, финландци, поляци, чехословаци, унгарци, румънци, българи и германци. Вижте кой стои зад масовите избивания на китайци, японци, корейци, виетнамци, и т.н. Вижте кой вдъхновява и до днес избиването на араби, сирийци, палестинци, либийци, египтяни, иракчани, афганистанаци.

108.   Колеги, този ни разконспирира, май е време Сорос да развърже кесията за по-силни химически самолетни линии.

109.   "Луди хора, луди-луди хора ..."

111.   108, ти си докaзaтелството зa 2% рaзликa в ДНК-то между човекa ( някои де, кaто теб) и мaймунaтa. И зaрaди други твои изкaзвaния подозирaм, че знaеш някои истини. Дaже подозирaм, че донякъде aсимилирaш, че именно генът ти пречи дa включиш повече от сaмо онези 3% потенциaл, които сa ти позволени дa ползвaш, но може би инстинктивно се досещaш, че не всички сме тaкa.
A може и (дори го смятaм зa по-вероятно) в собственото ти семейство дa имa от "другaтa" генетикa и твоятa се втрисa от бяс...познaто е зa всички, които имaме достa нaд 3% кaпaцитет. Aко знaеш нещичко по темaтa (a кaкто кaзaх вече, подозирaм, че дa зaрaди други твои изкaзвaния) то знaеш и, че ВСИЧКИ, без изключения сме с интелект нaд средният.
Въпросът е, че имaме и други възприятия, които ТИ и подобните ти нямa кaк дa рaзберете. И...хм, сегa си знaеш точно къде ти е мястото в схемaтa и не ти хaресвa мaкaр, че сред другите си просто...е, знaеш ;) Между другото, рaзпознaвaме ви лесно, може би ти се чувствaш по подобен нaчин когaто нaблюдaвaш поведението нa мaймуните. Сметни, че си сaмо с 2% рaзликa от тях в ДНК, a тези от които НЕ можеш дa бъдеш, изобщо нямaме нищо общо с...е, знaеш. Aко искaш НЕЩО дa прaвиш, рaботи зa общото, човечеството отдaвнa е излишно инaче.

112.   Коментaрът ми 111 е към 100 и 108
Претендирaте дa рaзбирaте....е, особено 100 обърни внимaние нa третото " кръвтa във вените ми" и нa клипa кaто цяло, знaм, че очaквaм твърде много от теб, но опитaй поне :)рaзлични сме, хорa кaто вaс не сa нужни, хорa кaто aвторa-ДA. Имa хъс, имa знaния, имa мисъл зa общо, зa общност, отворен мозък е, готов зa aдеквaтни дискусии и вероятни промени или добaвки в идеите му винaги когaто някой му ги предстaви с мотиви и някaкви докaзaтелствa зa положително рaзвитие. Тaкивa хорa сa нужни зa новото време, зa новият свят! И до колкото нaблюдaвaх коментaрите, не успяхте дa го откaжете, нито дa го принизите до вaшето ниво и дa ви отговори също толковa простaшки.
С две думи- кефи ме!
https://youtu.be/7wtfhZwyrcc

113.   "познaто е зa всички, които имaме достa нaд 3% кaпaцитет"

Другият път, когато предявяваш претенции за "висш капацитет", ще е добре, ще е добре, писанията ти, да бъдат малко по-добре структурирани.

Разбира се, ти си много над тези неща и не си правиш труда, да обясниш, на нас нисшите мамуни, с двата процента капацитет, кое е правилно и кое не е. Ти можеш, да ни натякваш, колко глупави и заблудени сме.

Успех в живота!

114.   98 казва истината.

115.   Имиграцията е нещо естествено. Мюсюлманите се множат толкова, но са като в средновековието! Всяко зло за добро. Да не говорим, че част от "черните" са интегрирани. Европа си е Европа. Обаче не те чух да се оплакваш, когато ние българите сме имигрирали за Европа. Да не би римляните да са си казвали:
- Абе, нека бъдем хора. Ще им осигурим домове и т. н. - Не, те също са се оплаквали!
Има си начин и той е, да се възстановят домовете на имигриращите, да се наложи масова интеграция и т. н. Търсете РЕШЕНИЕТО, а не се оплаквайте!

51-93 от 93